Netflix e-ticaret sitesi kuruyor. netflix.shop alan adı ile satış yapacak
0 (212) 212 10 34

Blog

Netflix e-ticaret sitesi kuruyor

Netflix e-ticaret sitesi kuruyor!

 

Gün geçmiyor ki, yeni bir eticaret sitesi kurulması kararı açıklanmasın.

Bu defa da Netflix e-ticaret sitesi kuracağını açıkladı. Dünya’nın en büyük online film, dizi, belgesel platformu Netflix, filmlerinde kullanılan kıyafet, ayakkabı, aksesuar ve diğer ürünlerin satışlarını yapacağı bir eticaret sitesi kuracağını açıkladı. Sitenin alan adı da belli oldu. Netfix.shop alan adı altında satış yapılacak olan sitede şimdilik sınırlı sayıda ürün bulunacağı, bu sayının zaman içerisinde artırılacağı bildirildi.

Netflix Neden E-Ticaret Sitesi Kurma Kararı Aldı?

 

Türkiye’de ve Dünya’da en fazla izlenen online film platformunun, Dünya genelinde hayranlıkla takip edilen yüzlerce hatta binlerce yıldız karakteri bulunmakta ve bu karakterlerin takipçileri, hayranı oldukları ünlü isimlerin kıyafetlerine benzer kıyafetler giymek, onların gittikleri yerlere gitmek, hatta onlar gibi konuşmak ve hayranları olduğu yıldızlar gibi yaşamak istemektedir. Tabii ki ünlü bir yıldızın hayat standartlarını yakalamak tüm hayranlarının yapabileceği bir şey değildir. Ancak onlar gibi giyinmek ise gerçekleştirilebilir bir hayaldir.

Netflix de izleyicilerinin bu hayalini gerçekleştirmek için eticaret sitesi kurarak, böylece yeni bir gelir kapısı daha oluşturdu.

Netflix’in bu yatırımı, eticaret sitesi kurmak için hiçbir zaman geç olmadığını bir kez daha gösterdi.

Umuyoruz ki Netflix de bir süre sonra, eticaret sitesinde satacağı tüm ürünleri kendisi yüklemek, stok tutmak ve sevkiyatını yapmak gibi zorluklarla uğraşmak yerine, c2c pazaryeri iş modeline geçiş yaparak üreticilerin kendi ürünlerini yükleyerek satmasını sağlayacaktır.

Netflix ile Softomi’nin yolları belki hiçbir zaman kesişmeyecek ama eğer bu yazıyı okuyorsanız sizin yolunuz kesişmiş demektir 🙂

Softomi c2c pazaryeri eticaret yazılımını inceleyerek c2c eticaret özellik ve fiyatları hakkında bilgi alabilir, c2c iş modeli hakkında bilgi almak için ise  c2c nedir başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Belki de bugün sizin için eticaret sektöründe yeni bir oyuncu olmak için doğru gündür!

Demomuzu Hemen İnceleyin!

    ×

    Softomi'ye Hoş Geldiniz.

    WhatsApp iletişim için yazılım danışmanımızın adına tıklayarak iletişimi başlatabilirsiniz.

    × Sorunuz mu var?