0 (212) 212 10 34

Softomi Şikayet İstek ve Yorumlar

Softomi İstek, Şikayet, Geribildirim, Yorumlar

 

Softomi olarak müşterilerimizin istek, Şikayet, geri bildirim ve yorumlarını yeni bir geliştirme yapmak için fırsat olarak değerlendirmekteyiz. Bu nedenle, müşterilerimizin görüşleri ve istekleri Softomi için son derece kıymetlidir. Siz de yazılımımızda bulunmasını istediğiniz özellikleri bu bölümden ileterek, geliştirme takvimimize almamız gereken özellikler konusunda yardımcı olabilirsiniz. Müşterilerimizin geliştirmemizi en fazla istediği özellikleri, geliştirme takvimimizde önceliklendirerek, tahmini olarak tamamlanma sürelerini bu bölümden istek, şikayet ve geribildirim kaydı oluşturan müşterilerimize ulaşarak kendilerini bildirmekteyiz.

Bununla birlikte sitemizi ziyaret eden ve henüz müşterimiz olmayan müşterilerin varsa geribildirimlerini öğrenmek isteriz.

– Sitemizde bulunan bilgiler, sorularınızın %80’ini cevaplayabiliyor mu? İlave hangi bilgilerin eklenmesi iyi olurdu?

– Sitemiz kullanıcı dostu mu? İstediğiniz bilgilere erişiminiz için sizi doğru bir şekilde yönlendiriyor mu?

– Varsa yorum, değerlendirme, şikayet ve diğer istekleriniz nelerdir?

Türkiye’nin en fazla özelliğe sahip ve en gelişmiş C2C pazaryeri eticaret yazılımını, siz değerli müşterimiz ve müşteri adaylarımız ile birlikte geliştirmekten memnuniyet duymaktayız.

Lütfen aşağıdaki formu doldururken istek, şikayet, öneri ve değerlendirmelerinizle ilgili olarak tüm ayrıntıları detaylı olarak paylaşınız.

İletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili olarak AR-GE ekibimiz gerekli çalışmaları yaparak yazılım danışmanlarımıza bilgi verecektir. Yazılım danışmanlarımız bu kapsamda sizlere en kısa sürede ulaşarak konu hakkında sizlerle görüşecektir.

  Softomi Müşteri Yorumları

  Softomi’den hizmet alan bazı müşterilerimizin Google Benim İşletmem bölümünden yaptığı yorumlar aşağıdaki gibidir;

  Softomi müşteri yorumlarının tamamını görüntülemek için https://softomi.business.site/ linkini ziyaret edebilir, siz de firmamız hakkında yorum yapabilirsiniz.

   

  Softomi şikayet ve Softomi Şikayetvar haberleri ile ilgili yapılan aramalarda en doğru sonuca ulaşmak için https://softomi.business.site/ hesabımızın da yer alan müşteri yorumlarının da incelenmesi ve müşterilerimizin aranmasının faydalı olacağına inanıyoruz. 7 yıllık bir firma olarak şikayetvar.com sitesinde sadece 2 adet olumsuz müşteri yorumu bulunmaktadır ve bu rakamı açıkçası başarı olarak yorumlamaktayız. Softomi son 1 yılda sadece C2C pazaryeri yazılımı geliştirmeye odaklanarak, bu sektörde faaliyet gösteren müşterilerinin memnuniyet oranlarını hızla artırmıştır.

  Softomi Şikayet ve Softomi Yorum hakkında yazılım danışmanlarımız ile de görüşebilir, müşteri memnuniyetini artırmak için yapılan çalışmalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Demomuzu Hemen İnceleyin!

   [recaptcha]

   Call Now ButtonHemen Arayın