Softomi Şikayet İstek ve Yorumlar
0 (212) 212 10 34

Softomi Şikayet İstek ve Yorumlar

Müşterilerimizin Softomi Hakkında Yorumları

Softomi Yazılım olarak kurulduğumuz tarihten beri müşterilerimizin geribildirim ve yorumlarına çok önem verdik. Olumlu geribildirimler bizleri daha fazla motive ederken, olumsuz geri bildirimleri ise yazılımımızı geliştirmemiz için fırsat olarak değerlendirdik.

Bu bakış açısıyla, yıllar içerisinde yapılan geliştirmeler ile birlikte Türkiye’nin en fazla özelliğe sahip c2c pazaryeri yazılımını geliştirdik ve şimdi en yakın rakiplerinin yazılımlarına göre +25 ilave özellik ile hizmet vermekteyiz.

Yazılımımıza eklediğimiz ilave işlevsel özellikleri kullanan müşterilerimizin memnuniyet oranlarında hızla artış yaşandı ve son bir yılda 5 yıldızlı Google yorumlarımız buna paralel hızlı bir şekilde arttı. Aşağıda Google hesabımızdaki yorumlarımızı görebilirsiniz. Google hesabımızdaki canlı yorumları görmek için ise bu linki tıklayabilirsiniz.

Baki KARATAŞ
Baki KARATAŞ
21. Ekim, 2021.
İki yıl önce çıktığımız bu yolda geç de olsa Softomi ile tanıştık. Firma kurumsallıktan ziyade; müşterilerine bir aile sıcaklığını yaşatması, işinin bilincinde kadrosu ile bizleri çok cezbetti. Sekterdeki diğer firmalarla iletişim kurmuş hatta çalışmış bir girişimci olarak iyi ki Softomi'yi tercih etmişiz diyebiliyoruz. Siz de hayalinizdeki iş modelini gerçeğe dönüştürmek için Softomi ile direkt iletişime geçin ve profesyonel hizmetin ayrıcalığına bir aile sıcaklığındaki ekip yaklaşımına kendi gözlerinizle şahit olun. Oluşturulan her talebe en kısa sürede cevap verip çözüme kavuşturuyorlar. Şu ana kadar ki tüm taleplerim çözümlendi. Tüm ekip çalışanları çok profesyonel ve işinin uzmanı. Genç ekip arkadaşların yolu açık olsun diyorum ve tekrardan Softomi'ye teşekkür ediyorum.
aytuğ çalık
aytuğ çalık
16. Ağustos, 2021.
Hem müşteri yönetimi hem de teknik destek konularında çok hızlı ve olumlu geri dönüşler alabiliyoruz. Hatta ekip olarak hızlı geri dönüşlere göre yavaş kalıyoruz. Şu ana kadar çalıştığımız gerek freelance gerekse de kurumsal yazılım firmasında alışık olduğumuz bir durum değil bu. Destek talebi açtığımızda hafta sonu ya da saat gözetmeksizin en kısa sürede olumlu dönüşlerin yanı sıra müşteri yöneticilerine de en kısa sürede ulaşıp etkili çözümler sağlıyorlar. ShopoBus Ekibi
Faruk TOK
Faruk TOK
25. Haziran, 2021.
On numara arkadaşalar inşaallah çalışacağız
Murat Diker
Murat Diker
18. Haziran, 2021.
İki yönlü bir sosyal sorumluluk projesi olarak başlayan albikere.com C2C internet sitemiz için SOFTOMİ’yi seçmekle doğru karar verdimize inanıyoruz. Sitemizin satışa başladıktan sonra da her konuda desteklerini yanımızda hissettik. Başta bizim irtibatta olduğumuz Merve Hanım ve tüm personele teşekkür ederiz.
nusret rendecioğlu
nusret rendecioğlu
16. Haziran, 2021.
her konuda destek alabileceğiniz bir firma tüm çalışanlar harika her konuda destek veriyorlar.
kadir toptaş
kadir toptaş
20. Mayis, 2021.
Merhabalar, aylar önce bir hayal olarak ortaya çıkan iş modelimi SOFTOMİ firması ile kurduğumuz iş ortaklığı ile gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Sektör'deki hemen hemen tüm firmalarla iletişim kurmuş bir girişimci olarak, iyi ki SOFTOMİ yi tercih etmişim diyebiliyorum. Bu yüzden sizde hayalinizdeki iş modelinizi gerçeğe dönüştürmek için SOFTOMI ile direkt iletişime geçin ve sektör özelinde sunulan profesyonel hizmetin ayrıcalığına kendi gözlerinizle şahit olun. Oluşturulan her talebe en kısa sürede cevap verip çözüme kavuşturuyorlar. Projem şu an için yurtiçi bir start-up projesi ancak kısa süre sonra yurt dışında da ses getirecek adımlar atarken arkamda SOFTOMİ'nin olduğunu bilmek bana mutluluk ve cesaret veriyor. Bu ana kadar ki bütün taleplerim profesyonelce çözüldü. Tüm ekip çalışanları çok profesyonel ve işinin gerçek birer uzmanı. Bıkmadan usanmadan tüm taleplerime cevap veren Merve Hanım ve Serkan Bey'e ayrıca teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Başarı asla tesadüf değildir. Teşekkürler SOFTOMİ Ailesi
betul pakis
betul pakis
13. Nisan, 2021.
Alt yapı hizmeti aldığımız firmanın özverili ve çözüm odaklı ekibinden Merve Hanım ve Teslime Hanım sayesinde yaşanan problemler hızlı bir şekilde çözülmektedir. Geliştirmelerle hizmet kalitesini artırmışlardır.
Umut Ulusaloglu
Umut Ulusaloglu
13. Nisan, 2021.
Softomi ekibine özellikle Merve Hanıma bir kez daha buradan teşekkür etmiş olalım. Çözüm odaklı ve profesyonel bir ekiple çalışmak bu işin önemli bir parçası.
Cansel Demir
Cansel Demir
12. Nisan, 2021.
Kısa bir süre önce büyük heyecanlı başladığımız projemizde Softomi'den destek aldığımız için her zaman çok şanslı olduğumuzu düşündük. Gençler de var, sloganıyla kurduğumuz sitemiz için ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Heyecanımızı bizimle aynı derecede paylaşıyor olmaları çok kıymetli. Softomi; araştırma ve geliştirme üzerine sürekli yatırım yapan bir firma. Pazar yeri yazılımları yenilikçi, kullanışlı ve kaliteli. Bizlerle her zaman güvene dayalı, güçlü, sürekli ilişkiler kurdukları için tüm çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Her türlü problemimize zamanında çözüm üretmeleri yaptıkları işe verdikleri önemi gösteriyor. Teşekkürler Softomi. genclerdevar ailesi.
alaattin akbas
alaattin akbas
9. Nisan, 2021.
Merhabalar burada yazılan iyi ya kötü yorumlara bakmayın, SOFTOMI ile direkt iletişime geçin o zaman zaten profesyonelliği kendiniz görürsünüz. Projeyi teslim edip bi kenara çekilmiyorlar. Oluşturulan her talebe en kısa sürede cevap verip çözüme kavuşturuyorlar. Projemiz yurt dışında ve gerçekten zor bir proje olmasına rağmen şu ana kadar ki bütün taleplerim profesyonelce çözüldü. Ayrıca usanmdan cevap veren Merve hanım ve gerçek kahraman Teslime hanıma ayrıca teşekkür etmek istiyorum:) Başarılar tesadüf değildir...

Softomi İstek, Şikayet, Geribildirim, Yorumlar

 

Softomi olarak müşterilerimizin istek, Şikayet, geri bildirim ve yorumlarını yeni bir geliştirme yapmak için fırsat olarak değerlendirmekteyiz. Bu nedenle, müşterilerimizin görüşleri ve istekleri Softomi için son derece kıymetlidir. Siz de yazılımımızda bulunmasını istediğiniz özellikleri bu bölümden ileterek, geliştirme takvimimize almamız gereken özellikler konusunda yardımcı olabilirsiniz. Müşterilerimizin geliştirmemizi en fazla istediği özellikleri, geliştirme takvimimizde önceliklendirerek, tahmini olarak tamamlanma sürelerini bu bölümden istek, şikayet ve geribildirim kaydı oluşturan müşterilerimize ulaşarak kendilerini bildirmekteyiz.

Bununla birlikte sitemizi ziyaret eden ve henüz müşterimiz olmayan müşterilerin varsa geribildirimlerini öğrenmek isteriz.

– Sitemizde bulunan bilgiler, sorularınızın %80’ini cevaplayabiliyor mu? İlave hangi bilgilerin eklenmesi iyi olurdu?

– Sitemiz kullanıcı dostu mu? İstediğiniz bilgilere erişiminiz için sizi doğru bir şekilde yönlendiriyor mu?

– Varsa yorum, değerlendirme, şikayet ve diğer istekleriniz nelerdir?

Türkiye’nin en fazla özelliğe sahip ve en gelişmiş C2C pazaryeri eticaret yazılımını, siz değerli müşterimiz ve müşteri adaylarımız ile birlikte geliştirmekten memnuniyet duymaktayız.

Lütfen aşağıdaki formu doldururken istek, şikayet, öneri ve değerlendirmelerinizle ilgili olarak tüm ayrıntıları detaylı olarak paylaşınız.

İletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili olarak AR-GE ekibimiz gerekli çalışmaları yaparak yazılım danışmanlarımıza bilgi verecektir. Yazılım danışmanlarımız bu kapsamda sizlere en kısa sürede ulaşarak konu hakkında sizlerle görüşecektir.

  Demomuzu Hemen İnceleyin!

   ×

   Softomi'ye Hoş Geldiniz.

   WhatsApp iletişim için yazılım danışmanımızın adına tıklayarak iletişimi başlatabilirsiniz.

   × Sorunuz mu var?