0 (212) 212 10 34

Blog

Trendyol Gibi Site Kurmak | n11, Hepsiburada, Gittigidiyor Gibi Bir Site Kurmak

Trendyol Gibi Site Kurmak / N11 / Hepsiburada Benzeri Bir Pazaryeri Sitesi Kurmak

Trendyol gibi site kurmak veya benzer altyapıya sahip N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, yemeksepeti, Sahibinden, Amazon, Alibaba, Airbnb, Letgo, Dolap ve daha pek çok bilinen alışveriş sitesinin iş modeli, C2C adı verilen pazaryeri iş modelidir. C2C kelimesinin İngilizce açılımı “Consumer to Consumer” demektir. Türkçesi ise “Tüketiciden Tüketiciye” olarak çevrilmektedir.

Trendyol, N11 ve diğer pazaryeri sitelerinin kuruluş amacı, satıcı ve alıcıları bir araya getirerek, yapılan alışverişlerden komisyon geliri elde etmek, satıcılara ürün listeleme paketi satmak, reklam geliri ve benzeri gelirler elde etmektir.

Trendyol Gibi Bir Site Kurma Maliyeti Ne Kadardır?

Trendyol gibi site kurmak veya n11 gibi bir siteyi sıfırdan yazmak hem çok maliyetli hem de çok uzun zaman alacak bir süreçtir.

Uzun süren yazılım geliştirme süreçleri ve yüksek yatırım bütçelerine katlanmak yerine, daha önce hazırlanmış ve kullanıcı deneyimleri tamamlanmış bir yazılımı almak ve zaman içerisinde geliştirmek çok daha az riskli olmakla birlikte başarı oranı çok daha yüksektir. Trendyol gibi site kurmak isteyen pek çok girişimci, bu nedenle yüzlerce müşterimiz tarafından tecrübe edilmiş ve yıllardır müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirilen Softomi C2C pazaryeri yazılımını tercih etmektedir.

Softomi yazılım, 2013 yılından beri eticaret yazılımı geliştiren, sektörün öncü yazılım firmalarındandır. Softomi, yıllar içerisinde edinmiş olduğu tecrübesi ve kullanıcıların geri bildirimleri ile her geçen gün yazılımına ilave özellikler eklemeye devam etmektedir.

Bu kapsamda, geliştirmiş olduğumuz yazılımının teknik özelliklerini, C2C pazaryeri eğitim videolarımızı izleyerek inceleyebilirsiniz.

Softomi C2C pazaryeri paketlerimizi ise bu linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Aşağıdaki demo formundaki bilgileri doldurarak yazılımınızı hemen inceleyebilirsiniz.

N11 gibi site kurmak hakkında daha fazla bilgi almak için 0212 212 10 34 numaralı telefondan yazılım danışmanlarımızla hemen görüşebilir, projenizle ilgili danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

blank

C2C Demo Talebi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alan: *

Demomuzu Hemen İnceleyin!

Call Now ButtonHemen Arayın