0 (212) 212 10 34

Hakkımızda

İstanbul Soft Bilişim ve Danışmanlık Limited Şirketi 2013 yılından beri İstanbul Mecidiyeköy’de e-ticaret yazılım geliştirme ve müşterilerine en iyi altyapıyı sağlamak için faaliyetlerini sürdürmektedir.  Gelişen teknolojilere paralel olarak her geçen gün altyapı ve yazılım kalitesini artırarak sektörün öncü firmaları arasında yer almayı kendisine misyon edinmiştir.

Firmamızın C2C pazaryeri yazılımları için tescilli markası ise Softomi‘dir. Firmamız, ilk olarak B2C yazılımlarını geliştirerek faaliyetlerine başlamıştır. Sonraki yıllarda ise sırasıyla ürün yelpazesine B2B, mikro e-ihracat ve C2C pazaryeri yazılımlarını dahil etmiştir. 2017 yılında ilk olarak C2C pazaryeri yazılımı geliştirmeye başlayan firmamız,  2020 ortalarından beri sadece C2C yazılımına konsantre olmuş ve Türkiye’nin en iyi C2C pazaryeri yazılımını geliştirmiştir. C2C pazaryeri yazılımında rakiplerinde bulunmayan, N11’den API ile toplu ürün yükleme, C2C Affiliate (ortaklık) programı, Excel dönüştürücü, excelle renk-beden kombinasyonlu ürün yükleme, Facebook ve Instagrama direkt entegrasyon ve daha pek çok hacim ve gelir artırıcı özelliği yazılımına eklemiş ve eklemeye devam etmektedir.

Softomi, uzun yıllardır verdiği emeği, Kristal Küre ödül töreninde 2020 yılının en iyi yazılım firması seçilerek taçlandırmıştır.

Ticaret Parmaklarınızın ucunda !

Demomuzu Hemen İnceleyin!

    [recaptcha]

    Call Now ButtonHemen Arayın