0 (212) 212 10 34

Softomi C2C Pazaryeri Eğitim Videoları

Softomi C2C Pazaryeri E-Ticaret Yazılımı Teknik Özellikleri

 

Softomi C2C pazaryeri eticaret yazılımının teknik özellikleri ve bu özelliklerin bir kısmının kullanımı konusundaki eğitim videolarımız aşağıdaki gibidir. C2C pazaryeri yazılımımıza her geçen gün ilave özellikler eklenmekte olup, eklenen yeni özellikler ile ilgili eğitim videolarını bu sayfayı takip ederek inceleyebilirsiniz.

Softomi C2C Pazaryeri Yazılımı Genel Eğitim Videosu

Softomi C2C pazaryeri yazılımında yer alan özelliklerin genel olarak anlatıldığı eğitim videosudur. Video süresi 50:06 dakikadır. 

Not: Genel özellikler videosu 15.06.2020 tarihinde hazırlanmış olup, bu tarihten sonra yazılımımıza ilave olarak 30 kadar özellik eklenmiştir. Eklenen ilave özelliklerin bir kısmını aşağıdaki videolarda görebilirsiniz. Tüm özellikleri ise C2C Paketleri sayfamızda görebilirsiniz. 

N11’den API servisi ile ürün aktarma işlemleri nasıl yapılır?

n11.com’da bulunan ürünlerin mağazalara aktarım işlemleri, aktarım işlemleri sırasında KDV seçimi, indirim oranı seçimi ve diğer detaylar hakkında bilgileri bu eğitim videomuzda bulabilirsiniz. Video süresi 15:57 dakikadır 

Excelle Ürün Yükleme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Satıcıların hazırlamış olduğu excel dosyalarını veya trendyol.com ve diğer pazaryerlerinden indirilen excel dosyalarını siteye yüklemeleri konusunda detaylı eğitim videosudur. Eğitim süresi 19:05 dakikadır.

XML ile Ürün Yükleme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Satıcıların XML ile mağazalarına ürün yükleme işlemleri nasıl yapılır? XML dönüştürme ve eşleştirme işlemleri nasıl yapılır? ve diğer XML işlemleri hakkında detaylı eğitim videosudur. Eğitim süresi 65 dakikadır.

Excel Dışa/İçe Aktar ve Kategoriyi Dikkate Al/Alma, Toplu Fiyat Düzenleme

Mağazaların yüklemiş olduğu ürünleri excelle dışarı aktarma ve içeri aktarma, kategoriyi dikkate al/alma özelliği ve toplu fiyat düzenleme özelliği hakkında bilgiler bulunmaktadır. Video Süresi 13 dakikadır.

C2C Affiliate (ortaklık) Programı

Softomi C2C pazaryeri yazılımı affiliate (ortaklık) programı özellikleri hakkında hazırlanan eğitim videosudur. Video Süresi 17:57 dakikadır.

Gelişmiş Reklam Modülü

Softomi C2C pazaryeri yazılımında reklam modülünün özellikleri nelerdir? Site sahibinin reklam modülünde yapması gereken ayarlar nelerdir? Satıcılar nasıl reklam satın alır ve ürünlerine atama yaparlar? ve reklam modülü hakkında diğer bilgilerin bulunduğu eğitim videosudur. Video Süresi 11:48 dakikadır.

Site Sahibi ve Mağazaların İndirim Kuponu Hazırlaması

Softomi c2c pazaryeri yazılımında site sahibi ve mağazaların indirim kuponu hazırlaması, kullanımı ve raporlama ekranlarına yansımaları hakkında bilgiler bulunmaktadır. Video Süresi 14:17 dakikadır.

Eş Anlamlı Seçeneklerin Birleştirilmesi

Satıcılarınız Ürün Rengi, Renk, Renkler gibi aynı anlama gelen seçenekleri excel ve XML dosyaları ile siteye yükleyebilir ve bu durum site içerisinde bir süre sonra filtrelemelerde karışıklığa neden olur. Bu karışıklığı gidermek için eş anlamlı seçenekleri tek bir seçenek altında kolaylıkla birleştirebilirsiniz. Eğitim süresi 3:44 saniyedir.

Komisyon Oranı Yönetimi ve Kategorilere Excelle Komisyon Oranı Girme

Softomi C2C pazaryeri yazılımında, komisyon oranı yönetimi nasıl yapılır? Site geneli, kategori bazlı ve mağazaya göre komisyon oranı nasıl belirlenir? Belirlenen komisyon oranlarında öncelik sıralaması nasıl olur? Excelle toplu bir şekilde kategori bazlı komisyon oranları nasıl düzenlenir ve güncellenir? Video süresi 5:16 dakikadır.

Kategorilerin Taksitli Alışverişe Açılıp Kapatılması/ Excelle Toplu Düzenleme 

Softomi C2C pazaryeri yazılımında, kategoriye bağlı ürünlerin taksitli alışverişe açılıp kapatılması ve taksitli alışveriş yapılabilecek ürünlerin kaç taksitle satılabileceğinin excel ile toplu bir şekilde düzenlenebilmesi işlemleri hakkında bilgiler bulunmaktadır. Video süresi 3:40 dakikadır.

Ziyaretçi Bazlı En Son Görüntülenen Ürünler

Siteyi ziyaret eden kullanıcının en son ziyaret ettiği ürünleri browser bazlı hatırlayarak, ilgili ziyaretçinin bir sonraki siteyi ziyaret edişinde kendisine bu ürünlerin gösterimini sağlayan özelliktir. Video Süresi 02:15 dakikadır.

Mağaza Başvuru ve Onay Süreçleri

Satıcıların mağaza açma başvuruları nasıl yapılır. Mağaza onay süreçleri ve diğer detaylar hakkında bilgiler bulunmaktadır. Eğitim süresi 6:56 dakikadır.

Satıcıların ürün yükleme ve değerlendirme süreçleri, tek (single) katalog sistemi

Satıcıların mağazalarına ürün yükleme işlemleri, site sahibi tarafından değerlendirme süreçleri ve tek (single) katalog sistemi hakkında detaylar bulunmaktadır. Eğitim süresi 11:04 dakikadır. 

Sipariş oluşturma, ürünün gönderimi, GeT sistemi, Ürün bedelinin ödenmesi 

C2C Pazaryeri iş modelinde siparişin oluşturulması sonradaki işlemler, mağazanın ürün gönderimi, GeT (güvenli e-ticaret) ve ürün bedelinin ödenmesi süreçleri hakkında detaylar bulunmaktadır. Eğitim süresi 15:11 dakikadır. 

Komisyon Yönetimi Nasıl Yapılır?

Mağaza bazlı, kategori bazlı ve site geneli bazlı kategori yönetimi konusunda detaylar bulunmaktadır. Eğitim süresi 03:04 dakikadır. 

Diğer Özellikler

Rozet sistemi, soru cevap, mağaza takip etme, mağazanın takipçilerine mail göndermesi, üyelik paketleri oluşturma, kategoriye özellik atama, kullanıcı oluşturma, sitenin google aramalarında görünecek alanlarını girme, logo ve favicon yükleme konusunda detaylar bulunmaktadır. Eğitim süresi 12:13 dakikadır.

Menüsü Solda Bulunan Temalarımızın Masaüstü Menü ve Üst Menü Düzenleme

Masaüstü menü ve üst menülerin düzenlenmesi konusunda detaylar bulunmaktadır. Eğitim süresi 09:10 dakikadır.

Menüsü Solda Bulunan Temalarımız için Ana Sayfa Tasarım Eğitimi

Ana sayfa vitrin düzenleme, slider, banner, yeni gelen ürünler, fırsat ürünleri, footer bölümü, bilgi sayfası oluşturma ve mobil menü düzenleme konusunda detaylar bulunmaktadır. Eğitim süresi 19:49 dakikadır.

Üst Menülü Temalarımız için Menü Ayarları

Trendyol benzeri temalarımızda, masaüstü ve mobil cihazlar için menünün nasıl hazırlanacağı konusunda detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Eğitim süresi 17:11 dakikadır.

Üst Menülü Temalarımız için Ana Sayfa Ayarları

Trendyol benzeri temalarımızda, ana sayfanın nasıl düzenleneceği konusunda detaylı bilgileri eğitim videomuzda bulabilirsiniz.. Eğitim süresi 10:38 dakikadır.

Demomuzu Hemen İnceleyin!

    [recaptcha]

    Call Now ButtonHemen Arayın