0 (212) 212 10 34

Softomi C2C Pazaryeri Eğitim Videoları

Softomi C2C Pazaryeri E-Ticaret Yazılımı Teknik Özellikleri

Softomi C2C pazaryeri eticaret yazılımının teknik özellikleri ve bu özelliklerin bir kısmının kullanımı konusundaki eğitim videolarımız aşağıdaki gibidir. C2C pazaryeri yazılımımıza her geçen gün ilave özellikler eklenmekte olup, eklenen yeni özellikler ile ilgili eğitim videolarını bu sayfayı takip ederek inceleyebilirsiniz.

Softomi C2C Pazaryeri Genel Eğitim Videosu

Softomi C2C pazaryeri yazılımında yer alan özelliklerin genel olarak anlatıldığı eğitim videosudur. Video süresi 50:06 dakikadır. 

N11’den API servisi ile ürün aktarma işlemleri nasıl yapılır?

n11.com’da bulunan ürünlerin mağazalara aktarım işlemleri, aktarım işlemleri sırasında KDV seçimi, indirim oranı seçimi ve diğer detaylar hakkında bilgileri bu eğitim videomuzda bulabilirsiniz. Video süresi 15:57 dakikadır 

Excelle Ürün Yükleme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Satıcıların hazırlamış olduğu excel dosyalarını veya trendyol.com ve diğer pazaryerlerinden indirilen excel dosyalarını siteye yüklemeleri konusunda detaylı eğitim videosudur. Eğitim süresi 19:05 dakikadır.

Eş Anlamlı Seçeneklerin Birleştirilmesi

Satıcılarınız Ürün Rengi, Renk, Renkler gibi aynı anlama gelen seçenekleri excel ve XML dosyaları ile siteye yükleyebilir ve bu durum site içerisinde bir süre sonra filtrelemelerde karışıklığa neden olur. Bu karışıklığı gidermek için eş anlamlı seçenekleri tek bir seçenek altında kolaylıkla birleştirebilirsiniz. Eğitim süresi 3:44 saniyedir.

Komisyon Oranı Yönetimi ve Kategorilere Excelle Komisyon Oranı Girme

Softomi C2C pazaryeri yazılımında, komisyon oranı yönetimi nasıl yapılır? Site geneli, kategori bazlı ve mağazaya göre komisyon oranı nasıl belirlenir? Belirlenen komisyon oranlarında öncelik sıralaması nasıl olur? Excelle toplu bir şekilde kategori bazlı komisyon oranları nasıl düzenlenir ve güncellenir? Video süresi 5:16 dakikadır.

Kategorilerin Taksitli Alışverişe Açılıp Kapatılması/ Excelle Toplu Düzenleme 

Softomi C2C pazaryeri yazılımında, kategoriye bağlı ürünlerin taksitli alışverişe açılıp kapatılması ve taksitli alışveriş yapılabilecek ürünlerin kaç taksitle satılabileceğinin excel ile toplu bir şekilde düzenlenebilmesi işlemleri hakkında bilgiler bulunmaktadır. Video süresi 3:40 dakikadır.

Mağaza Başvuru ve Onay Süreçleri

Satıcıların mağaza açma başvuruları nasıl yapılır. Mağaza onay süreçleri ve diğer detaylar hakkında bilgiler bulunmaktadır. Eğitim süresi 6:56 dakikadır.

Satıcıların ürün yükleme ve değerlendirme süreçleri, tek (single) katalog sistemi

Satıcıların mağazalarına ürün yükleme işlemleri, site sahibi tarafından değerlendirme süreçleri ve tek (single) katalog sistemi hakkında detaylar bulunmaktadır. Eğitim süresi 11:04 dakikadır. 

Sipariş oluşturma, ürünün gönderimi, GeT sistemi, Ürün bedelinin ödenmesi 

C2C Pazaryeri iş modelinde siparişin oluşturulması sonradaki işlemler, mağazanın ürün gönderimi, GeT (güvenli e-ticaret) ve ürün bedelinin ödenmesi süreçleri hakkında detaylar bulunmaktadır. Eğitim süresi 15:11 dakikadır. 

Komisyon Yönetimi Nasıl Yapılır?

Mağaza bazlı, kategori bazlı ve site geneli bazlı kategori yönetimi konusunda detaylar bulunmaktadır. Eğitim süresi 03:04 dakikadır. 

Diğer Özellikler

Rozet sistemi, soru cevap, mağaza takip etme, mağazanın takipçilerine mail göndermesi, üyelik paketleri oluşturma, kategoriye özellik atama, kullanıcı oluşturma, sitenin google aramalarında görünecek alanlarını girme, logo ve favicon yükleme konusunda detaylar bulunmaktadır. Eğitim süresi 12:13 dakikadır.

Masaüstü Sol Menü ve Üst Menü Düzenleme

Masaüstü menü ve üst menülerin düzenlenmesi konusunda detaylar bulunmaktadır. Eğitim süresi 09:10 dakikadır.

Tasarım Eğitimi

Ana sayfa vitrin düzenleme, slider, banner, yeni gelen ürünler, fırsat ürünleri, footer bölümü, bilgi sayfası oluşturma ve mobil menü düzenleme konusunda detaylar bulunmaktadır. Eğitim süresi 19:49 dakikadır.

Demomuzu Hemen İnceleyin!

Call Now ButtonHemen Arayın