İptal-İade Şartları
0 (212) 212 10 34

İptal-İade Şartları

İPTAL  VE  İADE ŞARTLARI

MÜŞTERİ alım işlemi öncesinde SOFTOMİ’den hazırlamış olduğu demo eticaret sitesinin şifrelerini talep ederek alacağı eticaret sitesinin altyapısını inceleyebilir. MÜŞTERİ ödeme yaparak alım işlemini gerçekleştirir. Ödeme banka havale/EFT’si, kredi kartı veya elden ödeme suretiyle yapılabilir. SOFTOMİ ödeme akabinde, MÜŞTERİ’nin talebi doğrultusunda ilgili e-ticaret paketi ile birlikte MÜŞTERİ’nin seçmiş olduğu temayı kurarak MÜŞTERİ’ye sitesinin kullanıcı şifrelerini iletir. MÜŞTERİ kendisine ilgili şifrelerin iletilmesi sonrasında 48 saat içerisinde sitesini inceleyebilir ve herhangi bir gerekçe göstermeden ödemiş olduğu paranın tamamını iade isteyerek alacağı hizmetten vazgeçebilir. Söz konusu para iadesinin yapılabilmesi için MÜŞTERİ’nin bu süre içerisinde SOFTOMİ’den herhangi bir teknik destek hizmeti almamış olmalıdır.

SOFTOMİ, diğer firmalarla yapacağı anlaşmaları elindeki mevcut işlerini de dikkate alarak yapar, bu işlerin teslim süresini elindeki işleri dikkate alarak daha uzun verebilir, bu yüzden işi alamayabilir ve bu nedenle ticari zarara uğrayabilir. Bu nedenle, MÜŞTERİ’nin ürünü satın almasından üzerinden 48 saat geçmesi durumunda, satın aldığı ürünü almaktan vazgeçmesi ve para iadesi istemesi mümkün değildir.

SOFTOMİ, MÜŞTERİ’nin satın almış olduğu Başlangıç, Kurumsal veya Profesyonel Paket C2C pazaryeri yazılımını, Paket içeriğinde belirtilen teslim süresi içerisinde hazırlamak ve teslim etmekle yükümlüdür. SOFTOMİ ilgili yazılımı teslim süresi içerisinde teslim edemezse, MÜŞTERİ’nin teslim tarihinde para iadesi talep etmesi durumunda, para iadesi yapmakla yükümlüdür.

MÜŞTERİ’nin kargo firması ile anlaşmasının gecikmesi, kargo firmasının SOFTOMİ’nin test işlemleri sırasında gecikmeli dönüş yapması, MÜŞTERİ’nin tahsilat kurumu ile gecikmeli anlaşma yapması, IOS ve Android uygulama hazırlanması için logosunu geç göndermesi, eğer uygulamaların kendi hesaplarına yüklenmesini istiyor ise bu hesapları açmaması veya bilgilerini gecikmeli olarak SOFTOMİ’ye göndermesi durumunda, gecikme süresi kadar gün sayısı, projenin teslim süresine eklenir.

Demomuzu Hemen İnceleyin!

    ×

    Softomi'ye Hoş Geldiniz.

    WhatsApp iletişim için yazılım danışmanımızın adına tıklayarak iletişimi başlatabilirsiniz.

    × Sorunuz mu var?