Softomi C2C Yazılımında Mağaza Yönetim Paneli Özellikleri
0 (212) 212 10 34

Softomi C2C Yazılımında Mağaza Yönetim Paneli Özellikleri

Mağaza Yönetim Paneli Özellikleri 

Softomi gelişmiş C2C pazaryeri yazılımının kullanıcı dostu “Mağaza Yönetim Paneli” özelliklerinden bir kısmı aşağıdaki gibidir. Yazılımımızı incelemek için demo talep formunu doldurabilir ve daha detaylı bilgi için yazılım danışmanlarımızla hemen görüşebilirsiniz.

softomi c2c yazılım mağaza yönetim paneli

C2C Mağaza Kontrol Paneli

Pazaryerinizde mağaza açmış olan satıcıların tüm işlemlerini yönetebilecekleri gelişmiş kontrol panelidir. Mağaza sahipleri bu panelde, mağazalarının durumları hakkında özet bilgilere ulaşabilirler. Toplam satış tutarı, site komisyonu kesintisi tutarı, kendisine ne kadar ödendiği, ne kadar alacağı kaldığı, mağaza puanı, üyelik paketlerinin süresi ve listeleme hakları, toplam sipariş adedi, hazırlanmayı bekleyen sipariş adedi, iptal edilen siparişler, düşük stoklu ürünler vs. bilgilere kontrol panelinin ön yüzünden ulaşabilir ve hızlı bir şekilde aksiyon alabilirler.

c2c ürün ekleme paneli

Kullanıcı Dostu Ürün Yükleme Paneli

Mağazaların ürün yükleme panelleri, son derece kullanıcı dostu ve sade bir şekilde hazırlanmıştır. Tedarikçiler ürünlerini yüklerken ürün bilgisinin hangi kısımlarının sitede, hangi kısımlarının ise Google gibi arama motorlarında görüleceğini görerek ürün girişlerini yapabilirler. Ürünlere tek tek ve toplu bir şekilde fotoğraf yükleyebilirler. Ürünlerine seçenek ve özellik atayarak, kampanyalı fiyatlar oluşturabilirler. Son olarak ürünün ön izlemesini yaparak ürünlerini site yöneticisinin onayına gönderebilirler.

c2c-teklif-isteme

Teklif Toplama Sistemi

Sitenizde bulunan satıcılar ve sitenizi ziyaret eden müşteriler, sitenizdeki ürünlerden herhangi biri veya sitenizde olmayan bir ürünü toplu bir şekilde almak için teklif isteyebilirler.  Oluşturulan teklif site yöneticisinin onayı ile satıcılara yönlendirilir.  Bu yönlendirme tüm satıcılara, seçilen satıcılara veya satıcının üye olurken seçtiği kategorilere göre de toplu bir şekilde satıcılara aktarılabilir. Bu süreçten sonra mağazalar ile teklif sahibi arasında yazışma süreci başlar. Mağaza ve teklif sahibinin anlaşması durumunda ilgili ürün, anlaşılan adet ve fiyat üzerinden sistem tarafından otamatik olarak oluşturulur ve teklifi isteyen tarafından bu ürün satın alınarak teklif süreci sonuçlandırılır.

c2c-kargo-ayarlari

Gelişmiş Kargo Ayarları

Softomi C2C yazılımı gelişmiş kargo ayarlarını kullanarak, satıcılar kaç TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı sunacaklarını, ağırlık bazlı ve hacim bazlı kargo fiyatlarını, ürünün sipariş tarihinden kaç gün sonra kargoya verileceğini ve kargo ücretinin alıcı tarafından mı satıcı tarafından mı ödeneceğini belirleyebilirler.

uyelik-paketleri

Üyelik Paketleri

Mağazalar süre ve ürün adedi bazlı veya süre/ürün adedi sınırlandırması birlikte olmak üzere gold, silver, bronz üyelik paketi gibi ürün yükleme paketleri satın alarak ürünlerini yükleyebilirler. Mağazalarınız bu paketleri aldıktan sonra yönetim paneline ulaşabilir ve ürün yükleyebilirler. Mağazanın üyeliğinin bitmesi durumunda ürünlerinin silinmesi veya sistemde kalması kararını yönetim panelinden düzenleyebilirsiniz. Üyeliğini gecikmeli olarak uzatan mağazanın ürünleri sistemde kalarak, üyeliğini yenileyen mağazanın satışlarına kaldığı yerden devam etmesini sağlayabilirsiniz.

gelismis-siparis-yonetimi

Sipariş Yönetimi

Mağazalar almış oldukları siparişleri bu ekrandan takip ederek yönetebilirler. Çeşitli arama filtreleri kullanarak geçmiş siparişlerini görebilirler. Mağaza, ürünü kargoya teslim etmek üzere hazırlar ve sipariş numarasını ileterek kargo firmasına teslim eder. Kargo firması ürünü teslim aldığında, siparişin durumun otomatik olarak “Kargoya Verildi” olarak değişir. Ürün müşteriye teslim edildiğinde yeni durum bilgisi sistemde otomatik olarak “Teslim Edildi”‘ye döner ve GeT (Güvenli e-Ticaret) süreci başlar. Müşteriye 3 gün boyunca hatırlatma maili atılarak GeT butonuna basması hatırlatılır.

sade mağaza sayfası

Sade ve İşlevsel Mağaza Sayfası

Mağazaların tüm ürünlerinin görüntülendiği, ürün yorumları ve mağaza puanlarının bulunduğu, şık ve işlevsel bir filtreleme özelliğine sahip olan sayfadır. Tüm büyük pazaryerlerinde olduğu gibi mağazaların iletişim bilgileri ve konumu özellikle gösterilmemektedir. Ziyaretçiler bu sayfada mağazanın diğer ürünlerini inceleyebilir, sepete ekleyebilir, mağaza puanları ve yorumları ile ürün yorumlarını inceleyebilirler.

reklam-satin-al

Reklam Satın Alma

Mağaza sahipleri hazırlamış olduğunuz reklam paketlerinden birini satın alarak, satın almış oldukları tıklama haklarını ürünleri arasında dağıtabilirler. Site sahibinin belirlemiş olduğu reklamlı ürün sayısı ve sırasına göre ilgili ürünler kategori ve arama sonuçlarında listelenir. Mağaza sahibi hangi ürününün kaç kere tıklandığını, bu ürünün kaç adet satıldığını ve  ne kadar tıklama hakkı kaldığını bu panelden görebilir.

c2c-gelismis-raporlama

Gelişmiş Raporlama Panelleri

Mağaza sahipleri, toplam ve ürün bazlı olmak üzere tüm işlemlerini gelişmiş raporlama ekranlarından takip edebilirler. Satış adedine göre, satış tutarına göre, gelire göre, ürüne göre, ödedikleri komisyon tutarına göre iki tarih aralığını belirleyerek mağazalarında gerçekleşmiş olan tüm işlemlerin raporlarını görüntüleyebilir ve satışlarını artırmak için aksiyon planları belirleyebilirler.

c2c-magaza-giris-paneli

Şık Mağaza Giriş Paneli

C2C e ticaret sitenize giren mağazaların kullanıcı adı ve şifresi ile girebilecekleri mağaza giriş paneli tasarımı özel olarak yapılmıştır. Aynı panel üzerinden henüz üye olmayan mağazalar hızlı bir şekilde üyelik işlemlerini tamamlayabilirler.

magaza-gecici-kapatma

Mağazayı Geçici Olarak Kapatma

Mağazalar zaman zaman ürünlerinin düzenlemek veya kendi ekonomik durumları ve tatil ihtiyaçları nedeniyle mağazasındaki ürünlerini satışa kapatmak isteyebilirler. Böyle bir ihtiyacın ortaya çıkması durumunda, site sahibi ile iletişim kurarak mağazasının kapatılmasını talep etmesine gerek yoktur. Mağaza sahipleri kendi yönetim panellerinden ürünlerin hangi tarih aralığında satışa kapalı olacağını girerek, ürünlerini satışa kapatabilirler.

indirim-kuponu-olusturma

İndirim Kuponu Oluşturma

C2C Pazaryeri eticaret sitenizde yer alan mağazalar takipçilerinin kullanabileceği indirim kuponları oluşturarak mağazalarındaki satışları artırabilirler. İndirim kuponunun başlangıç ve bitiş tarihi, kaç TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacağı, bir kuponun aynı müşteri tarafından kaç kez kullanılabileceği, kuponun tüm müşteriler tarafından kaç kez kullanılabileceği, mağazasındaki tüm ürünler için mi, sadece belirleyeceği ürünlerde mi kullanılabileceğini belirleyerek kampanya organize edebilir.

takipçilerine-mail-gonderme

Takipçilerine Kampanya Maili Gönderme

Sitenizi ziyaret eden müşteriler, beğendiği mağazaları takip listelerine ekleyebilirler. Mağazalar takipçi listesine eklenmiş olan müşterilere indirim kuponu oluşturarak yönetim panellerinden mail ile iletebilirler.

C2C Demo Talebi

  C2C eticaret paketlerini ve teknik özelliklerini C2C e-ticaret sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

  Gelişmiş özelliklere sahip Softomi C2C eticaret yazılımı hakkında daha detaylı bilgi almak için yazılım danışmanlarımızla hemen görüşebilirsiniz.

  Demomuzu Hemen İnceleyin!

   ×

   Softomi'ye Hoş Geldiniz.

   WhatsApp iletişim için yazılım danışmanımızın adına tıklayarak iletişimi başlatabilirsiniz.

   × Sorunuz mu var?