C2C Pazaryeri Perde Satış Sitesi Yazılımı
0 (212) 212 10 34

Blog

C2C Pazaryeri Perde Satış Sitesi Yazılımı

Softomi olarak, konsantrasyon alanımız olan pazaryeri yazılımımıza, perde üreticilerinin de bir araya gelerek ürünlerini yükleyebileceği ve satış yapabildiği c2c pazaryeri perde yazılımını da dahil ettik.

Türkiye’de perde satışı yapan eperde.com, sezerlerperde.com, perdesepeti.com.tr, perdesiparisi.com gibi siteler bulunmaktadır. Ancak bu sitelerden eperde dışındakiler b2c yapısında, yani kendi ürünlerini ekleyip satan perde üreticilerin kurduğu sitelerdir. Eperde.com ise kendi yazılım ekibini kurmuş ve perdecileri bir araya getiren c2c pazaryeri platformudur.

Pek çok müşterimizin eperde benzeri bir site açmak için firmamıza ulaşması nedeniyle, Türkiye’deki c2c pazaryeri eticaret altyapı sağlayıcıları arasında bir ilke imza atarak, farklı perde üreticilerinin ürünlerini siteye yükleyebileceği ve ürünlerinin satışını yapabileceği c2c perde pazaryeri yazılımımızı geliştirdik. Böylece eperde.com gibi site kurmak isteyen girişimcilerin,  yüksek bir yatırım tutarı ile (yaklaşık 2-3 milyon TL- nasıl hesaplandığını görmek için ) sıfırdan hazırlanma maliyeti yerine, çok daha uygun fiyata benzer bir altyapıyı kullanma imkanı sunmaktayız.

C2C pazaryeri perde yazılımımızın özellikleri kısaca aşağıdaki gibidir;

 1. Tül perde, store perde, zebra perde, jaluzi perde ve diğer perde türlerinin farklı aksesuar ve özellik ihtiyaçları bulunmaktadır. Ürünler bu kapsamda siteye eklenebilmekte ve ziyaretçiler alım yaparken ilgili özellikleri seçerek alım yapabilmektedir.
 2. Perde sektöründe bazı ürünlerin maksimum uzunluk ve genişlikleri bulunmaktadır. Satıcılar yine ürünlerini girerken bu maksimum değerleri sisteme girmekte ve müşteriler alımlarını bu değerler içerisinde yapabilmektedir.
 3. Perde sektöründe fiyatlamalar tam olarak uzunluk ve genişlik ölçüsü kullanarak yapılmamaktadır. Örneğin 101 cm olarak seçilen bir ölçü, fiyat hesaplanırken 110 cm olarak dikkate alınmaktadır.
 4. Perde türüne göre, kasa tipi, zincir tipi, etek tipi ve diğer özellikler yine perdenin genişliğine göre hesaplanmakta ve burada bir katsayı kullanılmaktadır.
 5. Müşteri alım işlemi sırasında tüm bu özellikleri seçmekte ve perdenin fiyatı, hazırlanmış olan algoritma ile anlık olarak hesaplanmaktadır.

Geliştirmiş olduğumuz perde üreticilerinin bir araya gelerek satış yapabildiği, gelişmiş özelliklere sahip perde c2c pazaryeri yazılımında ihtiyaç duyulan tüm özellikleri bulabilirsiniz.

Perde c2c yazılımımız alt yapısını c2c paketleri sayfamızda görebileceğiniz, Profesyonel c2c paketi (c2c full site) oluşturmaktadır. Perde satış sitesi için ihtiyaç duyulan diğer özellikler bu yazılımımıza ilave özellikler eklenerek hazırlanmıştır.

Daha detaylı bilgi için yazılım danışmanlarımızla hemen görüşerek projeniz için en doğru kararı verebilirsiniz.

Demomuzu Hemen İnceleyin!

  ×

  Softomi'ye Hoş Geldiniz.

  WhatsApp iletişim için yazılım danışmanımızın adına tıklayarak iletişimi başlatabilirsiniz.

  × Sorunuz mu var?