Softomi C2C Full Site Fiyatları, En İyi C2C Pazaryeri E-Ticaret Yazılımı
0 (212) 212 10 34

C2C Full Site Fiyatları ve C2C Paketleri

Softomi C2C Pazaryeri E-Ticaret Yazılım fiyatları aşağıdaki gibidir;

1- Başlangıç C2C Paketi: 39.500 TL+KDV

2- Kurumsal C2C Paketi: 44.500 TL+KDV

3- Profesyonel C2C Paketi: 77.500 TL+KDV

4- Entegre C2C Paketi: 134.500 TL+KDV

Paket özellikleri mobil versiyonlarımızda gösterilememektedir. Paket özelliklerini incelemek için masaüstü bilgisayardan aynı sayfaya bağlanabilir, ayrıntılı bilgi için 0212 212 10 34 numaralı telefondan yazılım danışmanlarımızla hemen görüşebilirsiniz.

Softomi Yazılım Kimdir?

 

Sadece C2C Pazaryeri E-Ticaret Yazılımı Geliştirir.

 

Sektörde En Fazla Özelliği Geliştiren Yazılım Firmasıdır.

Softomi Entegre C2C Paketinin Öne Çıkan Özellikleri

Yazılım firmaları arasında sadece Softomi’nin geliştirmiş olduğu özellikler “Sadece Softomi’de ✅” etiketi ile işaretlenmiştir.

1- N11’den API entegrasyonu ile tek tıkla ürün yükleme İzlemek için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

2- Trendyol’dan API entegrasyonu ile tek tıkla ürün yükleme İzlemek için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

3- N11’den yüklenen ürünlerin stok ve fiyatlarının her gece otomatik güncellenmesi, “Sadece Softomi’de ✅”

4- Trendyol’dan yüklenen ürünlerin stok ve fiyatlarının her gece otomatik güncellenmesi, “Sadece Softomi’de ✅”

5- XML ile yüklenen ürünlerin her gece otomatik olarak güncellenmesi, (Eğitim videosu hazırlanmaktadır.) “Sadece Softomi’de ✅”

6- Paraşüt ile 3 farklı entegrasyon;

Entegrasyon 1– Site sahibinin sattığı ürünlerin faturalarını kesebilmeleri için ürünü satın alan müşteri bilgileri, siparişe konu ürün bilgileri, adetleri, fiyatları ve KDV tutarları paraşüt’e iletilmektedir. Site sahibinin onayı ile müşterinin mailine fatura otomatik olarak iletilmektedir. “Sadece Softomi’de ✅”

Entegrasyon 2– Site sahibinin satıcılara kesmesi gereken komisyon faturalarının içerikleri sistem tarafından otomatik olarak oluşturulur ve paraşüte iletilir. Bu entegrasyon modelinde, satıcı ünvanı, adresi, vergi dairesi ve numarası ile birlikte, her bir sipariş için site sahibinin hakediş tutarı hesaplanarak paraşüt’e otomatik olarak iletilir. Site sahibinin onayı ile e-fatura oluşturularak satıcıya otomatik olarak iletilir. “Sadece Softomi’de ✅”

Entegrasyon 3– Site sahibinin satıcılara kesmesi gereken kargo faturaları paraşüte otomatik olarak gönderilmektedir. “Sadece Softomi’de ✅”

Softomi Profesyonel C2C Paketinin Öne Çıkan Özellikleri

1- En çok kullanılan XML yapıları (örneğin, Ticimax, İdeasoft, Tsoft, Faprika, Entegra Bilişim XML çıktıları)  için sistemimizde XML profilleri oluşturulmuş olup, satıcıların XML linkini yapıştırması ve ilgili profili seçmesi yeterli olmaktadır. Sistemimiz eşleştirme işlemlerini otomatik olarak yapmaktadır. Satıcıların sadece kategori eşleştirmesi yapması yeterlidir. İzlemek için tıklayın “Sadece Softomi’de bu kadar kolay! ✅”

2- Affiliate (fenomen, influencer, youtubber’lar ile ortaklık) Programı – İzlemek için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

3- Trendyol excel çıktısını, özel profille içeri aktarma İzlemek için tıklayın

4- Trendyol’dan eklenen ürünlerde otomatik Renk/Beden kombinasyonlu ürün oluşturma Örnek ürün için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

5- Akıllı Arama; Hatalı yazılan kelimeleri anlar ve olabilecek en doğru sonuçları listeler. “Sadece Softomi’de ✅”

Örneğin Kırmızı yerine Krmızı yazılsa bile içinde kırmızı kelimesi geçen ürünler listelenir. Ekran görüntüsü için tıklayın

6- Gelişmiş Reklam Modülü – İzlemek için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

7- Eş anlamlı seçenekleri birleştirme; Satıcılarınız Ürün Rengi, Renk, Renkler gibi aynı anlama gelen seçenekleri excel ve XML dosyaları ile siteye yükleyebilir ve bu durum site içerisinde bir süre sonra filtrelemelerde karışıklığa neden olur. Bu karışıklığı gidermek için  Seçenek Birleştirme Özelliğimiz ile tüm renk seçeneklerini tek bir seçenek altında kolaylıkla birleştirebilirsiniz. İzlemek için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

8- Tek katalog özelliği Örnek ürün için tıklayın (sitede aynı barkoda sahip sadece bir ürün bulunabilir ve tüm satıcılar bu ürüne fiyat verir. OPSİYONEL ÖZELLİKTİR) “Sadece Softomi’de ✅”

9- Kategorileri takside açıp kapatma ve taksit sayılarını excelle topluca girme İzlemek için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

10- Satıcıların mağazalarındaki ürünlerin fiyatlarını toplu bir şekilde veya kategori/kategoriler özelinde % X oranında artırıp azaltabilmesi Ekran görüntüsü için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

11- XML ve Excel ile ürün aktarımlarında kategorileri güncelle/güncelleme özelliği İzlemek için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

12- Mağaza gruplarına göre özelleştirilebilen profesyonel evrak yönetimi; Her bir mağaza grubuna farklı evrakları yükleme zorunluluğu getirebilir, istediğiniz mağazanın evrak yükleme zorunluluğunu devre dışı bırakabilirsiniz. Zorunlu tutmanız halinde yüklemesi gereken zorunlu evrakları yüklemeyen mağazaların panelleri açılmamaktadır. Site sahibinin sisteme yüklenen evrakları inceleyip onlaması durumunda mağaza panelleri açılır. “Sadece Softomi’de ✅”

Satıcı paneli görünümü

Admin paneli görüntüsü 1

Admin paneli görüntüsü 2

İzlemek için tıklayın.

13- Her bir sipariş için kargo firmasının kestiği fatura tutarının admin panelinde gösterilmesi. Bu işlem neden çok önemli? “Sadece Softomi’de ✅”

Örnek olarak satıcı gerçekte 2 KG olan bir ürününün ağırlığını yanlışlıkla 1 KG olarak sisteme girmiş olabilir ve sistem kargo ücret cetvelinde 1 KG’a denk gelen tutar olan 10 TL’yi kargo bedeli olarak kasaya hesaplar ve müşteriden bu tutar tahsil edilir. Ancak ay sonunda kargo firması site sahibine fatura keserken bu sipariş için 2 KG üzerinden örnek olarak 15 TL kargo faturası keser ve bu tutarı site sahibinden tahsil eder. Bu durumda aradaki fark tutarı olan 5 TL satıcı hak ediş tutarından site sahibi tarafından kesilmelidir.

14- Site sahibinin satıcıya ödeyeceği hakediş tutarı üzerinden artı veya eksi değişiklik yapabilmesi ve bu değişikliği raporlar ve “Sipariş Fark İşlemleri” tablolarına yansıtabilmesi işlemleri. Kasada müşteriden tahsil edilen kargo tutarı ile kargo firmasının site sahibine kestiği kargo faturası tutarının farklı olması durumunda,  oluşacak fark tutarı satıcı lehine veya aleyhine satıcının hak edişinden mahsup edilmelidir. Bununla birlikte ücretsiz kargo tanımlaması yapan satıcıların kargo firmasına teslim ettiği ürünler için oluşan kargo bedelleri satıcı hak edişinden düşülmelidir. Bu özellik aynı zamanda satıcıya ödeme yapıldıktan sonra müşteri tarafından iade edilen (14 günlük süreçten sonra iade alınmak zorunda kalınan ürünler) ürünlerin tutarlarının satıcıların sonraki günlerde alacağı hake dişlerinden mahsup edilmesi için kullanılmaktadır. 

İzlemek için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

15- Profesyonel müşteri sipariş takip ekranı; “Sadece Softomi’de ✅”

Ekran görüntüsü için tıklayın Adım adım sipariş hazırlanma süreçleri, tek tuşla kargo takibi, kargoya verilmemiş ürünler için sipariş adresinin değiştirilmesi imkanı, son verilen siparişin tek tıkla tekrarlanması imkanı.

16- Gelişmiş Log Kayıt Sistemi. Ekran görüntüsü için tıklayın  “Sadece Softomi’de ✅”

Gelişmiş log kayıt sistemi, bir ürünün hangi kullanıcı tarafından eklendiğini, silindiğini veya güncellendiğini görebilirsiniz. Satıcılar veya site sahibi tarafından silinen ürünlerin, hatalı olarak silinmesi durumunda bu ürünlerin geri alınması imkanı da bulunmaktadır. Bununla birlikte müşteri verisinin toplu bir şekilde excele aktarılması, sipariş verilerinin toplu bir şekilde excele aktarılması gibi müşteri datasının çalınması girişimlerin de hangi kullanıcı tarafından yapıldığı log kayıtlarında tutulmaktadır.

17- Facebook Business ile Instagram’taki sayfanıza sitenizdeki ürünlerin aktarımı (instashop’tan sitenizdeki ürüne direk ulaşım sağlanır.)

18- Yüksek adetli siteler için parçalı sitemap oluşturma özelliği,

19- Kart saklama özelliği (Her alışverişte tekrar kart bilgileri girilmeden hızlı alışveriş yapılmasını sağlar.)

20- Ücretsiz kargo için ürünü sepete eklenen mağaza bazında X TL daha alışveriş yap pop-up’ı ile ilave alışverişe teşvik etme, “Sadece Softomi’de ✅”

21- Sepette taksit yapılamayacak ürünleri ve satıcı bazında ücretsiz kargo ile alınan ürünleri gösterme  Örnek sepet için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

22- Site sahibinin oluşturduğu kupon indirim oranı veya tutarının kendi hak edişinden otomatik olarak düşülmesi, yeni değerlerin raporlara ve para dağılımına yansıtılması İzlemek için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

23- Satıcıların hazırlamış olduğu kuponların % veya TL tutar olarak sepette kendi ürünlerinden düşülmesi ve yeni değerlerin raporlara ve para dağılımına yansıtılması “Sadece Softomi’de ✅”

24- Satıcı ve alıcı bilgileri ile sipariş verilen ürünün adı, fiyatı, KDV tutarı, kargo tutarı gibi bilgilerin her bir sipariş için dinamik olarak oluşturulması.

Görmek için tıklayın 1. resim   2.resim Yasal zorunluluktur.  “Sadece Softomi’de ✅”

25- Müşteri sipariş verirken kabul etmiş olduğu Mesafeli Satış sözleşmesi ve diğer sözleşmelere kendi panelinden istediği zaman görüntüleyebilmektedir. Ekran görüntüsü için tıklayın. “Sadece Softomi’de ✅”

Sitedeki sözleşmelerin içerikleri site sahibi tarafından değiştirilse bile, müşterilerin ürün alması sırasında oluşan sözleşmeler sistemde korunmaktadır. (Yasal Zorunluluktur.)

26- Gelişmiş Duyuru Sistemi; Site sahibi satıcıların tümüne, seçmiş olduğu satıcılara, tüm müşterilere veya seçmiş olduğu müşterilere duyuru sistemini kullanarak, kampanya, kargo ve diğer konular hakkında duyuru yapabilir. İzlemek için tıklayın. “Sadece Softomi’de ✅”

Ve Daha Fazlası…

 • Projenizi yurtdışına da açmak ve satışlarınızı artırmak isterseniz, gelişmiş özelliklere sahip C2C E-ihracat Yazılımımızı kullanabilirsiniz İncelemek için tıklayın (Proje ihtiyacına göre ilave özellikler eklenerek fiyatlandırılmaktadır.) “Sadece Softomi’de ✅”
 • C2C E-ihracat iş modeline uygun olarak UPS, DHL ve PTS ile konşimento ve proforma invoice dahil olmak üzere entegrasyon İzlemek için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”
 • Softomi, 2020 yılının en iyi yazılım firması seçilerek başarısını taçlandırmıştır. Ödül törenini izlemek için tıklayın
 • Softomi c2c pazaryeri yazılımı, TOBB lisanslı Seccops siber güvenlik firmasından sızma (penetrasyon) testini başarıyla geçmiştir. Sızma testi hakkında detaylı bilgi için sızma testi nedir yazısını okuyabilirsiniz.
 • Softomi’nin, hizmet verdiği ve site adresi belli olan gerçek Google müşteri yorumları ile rakiplerin site adresi belli olmayan, satın aldığı yorumları karşılaştırın! Softomi güncelde %90 müşteri memnuniyet oranı ile hizmet vermekte olup, amacı %99 müşteri memnuniyet oranını yakalamaktır.  Yazılımımıza eklediğimiz ve müşterilerimizin hayatını ciddi oranda kolaylaştıran pek çok yeni özelliğin müşterilerimiz tarafından aktif olarak kullanılması ile %99 mutlu müşteri oranına ulaşacağımıza inanıyoruz.
 • Yüksek güvenlik önlemleri. Neden yazılımımız daha güvenli? İncelemek için Tıklayın
 • Büyüme potansiyeli olan firmalar için elastic search, memcache, proxy sunucu gibi pek çok özel yazılım ve sunucu geliştirmeleri ile 7.3 milyon ürünün ve daha fazlasının yüklenebildiği sınırları aşan bir yazılım! Videoyu izlemek için tıklayın

 • İş Modeli
 • Sızma (Penetrasyon) Testi
 • IOS Uygulama (Hibrit)
 • IOS Uygulama (Webview)
 • Android Uygulama (Hibrit)
 • Android Uygulama (webview)
 • Ücretsiz Birebir Eğitim
 • Yıllık Trafik (Bandwith)
 • Web Alanı
 • Database Adedi
  Database Adedi
 • Sunucu Hizmetleri
 • Mail Adedi
  Mail Adedi
 • SSL Sertifikası
 • Özel Proje Yöneticisi
 • Teknik Destek
 • Aylık Teknik Check-Up Hizmeti
 • %100 Responsive Mobil Uyum
 • Günlük Yedekleme
 • C2C Danışmanlığı
 • Kod Bilmeden Tasarım Yapabilme
 • Cihaza Göre Farklı Tasarım
 • Ürün Gösterimde Farklılaştırma
 • Güvenli E-Ticaret Özelliği (GET)
 • 3D Ödeme
 • Alışveriş Puanlama Sistemi
 • Kargo Etiketi Yazdırma
 • Müşteri ile Satıcı Soru Cevap Özelliği
 • Satıcıyı Otomatik Onayla
 • Ürünleri Otomatik Onayla
 • Satıcı Adını Müşteriye Sepette Göster
 • Düşük Stok Bildirim
 • Satıcının Maksimum Fotoğraf Yükleme Sayısı
 • İzin Verilen Fotoğraf Türlerini Belirleme
 • Satıcının Maksimum Fotoğraf Boyutu
 • Ürün Eklenince E-Posta İle Bilgilendirme
 • Ürün Düzenlemeyi Aç/Kapat
 • Tüm Ürünleri Silinince Satıcı da Silinsin
 • Satıcı Silinse de Ürünleri Görünsün
 • Ürün Satıldığında Satıcıya Mail Gönder
 • Satıcı Sipariş Durumu Değiştirdiğinde Haberim Olsun
 • Alışverişin Tamamlanabilmesi için Minimum Tutar Belirleme
 • Maksimum Alışveriş Adedi Belirleme
 • Satıcı Mağaza Adı Belirleme
 • Satıcı Ürünleri SEO URL oluşturma
 • Kategori SEO URL oluşturma
 • SEO 404 Hatalı Sayfa Oluşumu Engelleme
 • SEO 301 Yönlendirmesi
 • SEO Ürün Etiketleri
 • SEO URL Kontrol
 • Canonical Link
 • Zengin İçerik (Rich Snippet)
 • GZIP ve Deflate Sıkıştırma Özelliği
 • Parçalı Sitemap Oluşturma
 • Çoklu Dil Bulunan Sitelerde SEO Ayarları
 • Tüm Dillere Google Otomatik Çeviri
 • Sadece Satıcıdan Alan Müşteriler Satıcı Bilgilerini Görsün
 • Satıcı Bilgilerini Gizle/Aç
 • Duruma Özel Mail Şablonları
 • Gelişmiş Varyant Yönetimi
 • Gelişmiş Filtreleme Sistemi
 • Klasik Raporlama
 • Gelişmiş Excel İçe/Dışa Aktar Yazılımı
 • Aranan Kelimeler Raporu
 • T.C. Kimlik No Doğrulama
 • Farklı Tedarikçilerden Sipariş Verebilme
 • Satıcı Ürünü Değerlendirme
 • Satıcıya Özel Mağaza
 • Facebook ile Üye Ol
  Facebook ile Üye Ol
 • Facebook'ta Paylaş
  Facebook'ta Paylaş
 • Whatsapp'la Paylaş
  Whatsapp'la Paylaş
 • Google Analitik Entegrasyonu
  Google Analitik Entegrasyonu
 • Google Remarketing Entegrasyonu
  Google Remarketing Entegrasyonu
 • Google Adwords Entegrasyonu
 • Google E-Ticaret Entegrasyonu
 • Facebook Pixel Entegrasyonu
  Facebook Pixel Entegrasyonu
 • Satıcının Kendi Kargo Firmasını Kullanması
 • Blog Kullanımı
 • +18 Ürün Kısıtlaması
 • Farklı Kullanıcılara Farklı Yetkiler Belirleme
 • Farklı Para Birimleri ile Satış
 • İyzico Kart Saklama Özelliği
 • Paytr Kart Saklama Özelliği
 • Satıcı Grupları Oluşturma
 • Müşteri Grupları Oluşturma
 • Bireysel Mağaza Oluşturma
 • Bireysel Müşteri Ödemeleri
 • Müşteri Gruplarına Göre Mail Duyuru
 • Şık Mağaza Sayfası Tasarımı
 • Taksitli Alışveriş Sınırlandırması
 • İkinci El Ürün Satışı
 • CSS ve Javascript Kodlarına Erişim
 • Ziyaretçi Bazında Son Ziyaret Edilenler
 • Kategori Sınırlandırma
 • Canlı Destek Sistemi
 • Cep Telefonu ile Ürün Ekleme
 • KDV Bazında Sipariş Detayı
 • Bilgilendirme Sayfaları Oluşturma
 • E-Bülten Abone Kaydı
 • Ücretsiz Kargo Bedeli Belirleme
 • Satıcı Bazında Minimum Alışveriş Tutarı Belirleme
 • Ücretsiz Kargoya Teşvik Pop-up
 • Kullanıcı Bazlı Son Ziyaret Edilen Ürünleri Gösterme
  Kullanıcı Bazlı Son Ziyaret Edilen Ürünleri Gösterme
 • Sepette Taksit Yapılamayacak Ürünler ile Satıcı Bazında Ücretsiz Kargo ile Alınan Ürünleri Gösterme
 • Siparişe Özgü Dinamik Sözleşme Oluşturma
 • Eş Anlamlı Seçeneklerin Birleştirilmesi
 • Excel ve XML Ürün Güncellemelerinde Kategoriyi Dikkate Al veya Alma Özelliği
  Excel ve XML Ürün Güncellemelerinde Kategoriyi Dikkate Al veya Alma Özelliği
 • Satıcının Mağazasındaki Ürünlerin Fiyatlarını Toplu Bir Şekilde % X Oranında Artırıp Azaltması
  Satıcının Mağazasındaki Ürünlerin Fiyatlarını Toplu Bir Şekilde % X Oranında Artırıp Azaltması
 • Kategori Komisyonlarının Excelle Toplu Bir Şekilde Girilebilmesi
  Kategori Komisyonlarının Excelle Toplu Bir Şekilde Girilebilmesi
 • Kategorileri takside açıp kapatma ve taksit sayılarını excelle topluca girme
  Kategorileri takside açıp kapatma ve taksit sayılarını excelle topluca girme
 • XML ile Toplu Ürün Yükleme
 • Yüklenen XML'i Hatırlama Özelliği
 • Reklam Verebilme Özelliği
 • Kategori-Seçenek Eşleştirmesi
 • Kategori-Özellik Eşleştirmesi
 • Banka ile Entegrasyon
 • İyzico Entegrasyonu
 • Paytr Entegrasyonu
 • Üye Girişi Yapmadan Fiyatı Göstermeme
 • Google Merchant Entegrasyonu
 • Mağaza Gruplarına Göre Özelleştirilebilen Profesyonel Evrak Yönetimi
 • Gelişmiş İade Sistemi
 • Affiliate (Ortaklık) Programı
 • Farklı XML Çıktılarına Özel Profil
 • Trendyol Toplü Ürün yükleme
 • Hepsiburada Toplü Ürün yükleme
 • Cimri.com'a Uygun XML Ürün Çıktısı
 • Facebook Business/ Instashop Entegrasyonu
 • Teklif İsteme Özelliği
 • Yurtiçi Kargo Api Entegrasyonu
 • Aras Kargo Api Entegrasyonu
 • Sürat Kargo Api Entegrasyonu
 • MNG Kargo Api Entegrasyonu
 • PTT Kargo Api Entegrasyonu
 • UPS Kargo Api Entegrasyonu
 • DHL Kargo Api Entegrasyonu
 • Gelişmiş Kargo Fiyatı Belirleme Özelliği
 • Gelişmiş Raporlama Sistemi
 • Satıcıya Rozet Atama
 • Satıcıların Kupon Oluşturması
 • Site Sahibinin Kupon Oluşturması
 • Satıcının Bir Süre İnaktif Olması
 • Müşterilerin Satıcıları Takip Listesine Eklemesi
 • Gelişmiş Komisyon Oranı Yönetimi
 • Ürün Listeleme Paketleri
 • N11 API Entegrasyonu
 • Trendyol API Entegrasyonu
 • N11 Ürünlerinin API ile Her Gece Güncellemesi
 • Trendyol Ürünlerinin API ile Her Gece Güncellemesi
 • XML Güncelleme
 • Paraşüt Entegrasyonu
 • Çarkıfelek Modülü
 • X TL alışveriş Yap % Y İndirim Kazan
 • X TL alışveriş Yap Y TL İndirim Kazan
 • API ile Web Servis Paylaşımı
 • Projeye Özel Geliştirmeler
 • Hazırlanma süresi
 • Yıllık Yenileme Ücreti

Başlangıç

44.500 TL+KDV
39.500 TL+KDV

 • C2C+B2C+B2B
 • 10.000 GB
 • 50 GB
 • Database Adedi
  Sınırsız
 • Türk Telekom
 • Mail Adedi
  Sınırsız
 • Facebook ile Üye Ol
 • Facebook'ta Paylaş
 • Whatsapp'la Paylaş
 • Google Analitik Entegrasyonu
 • Google Remarketing Entegrasyonu
 • Facebook Pixel Entegrasyonu
 • Kullanıcı Bazlı Son Ziyaret Edilen Ürünleri Gösterme • Excel ve XML Ürün Güncellemelerinde Kategoriyi Dikkate Al veya Alma Özelliği
 • Satıcının Mağazasındaki Ürünlerin Fiyatlarını Toplu Bir Şekilde % X Oranında Artırıp Azaltması
 • Kategori Komisyonlarının Excelle Toplu Bir Şekilde Girilebilmesi
 • Kategorileri takside açıp kapatma ve taksit sayılarını excelle topluca girme
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Opsiyonel
 • Opsiyonel
 • 10 İş günü
 • 5.000 TL+KDV

Kurumsal

59.500 TL+KDV
44.500 TL+KDV

 • C2C+B2C+B2B
 • 15.000 GB
 • 75 GB
 • Database Adedi
  Sınırsız
 • Türk Telekom
 • Mail Adedi
  Sınırsız
 • Facebook ile Üye Ol
 • Facebook'ta Paylaş
 • Whatsapp'la Paylaş
 • Google Analitik Entegrasyonu
 • Google Remarketing Entegrasyonu
 • Facebook Pixel Entegrasyonu
 • Kullanıcı Bazlı Son Ziyaret Edilen Ürünleri Gösterme
 • Excel ve XML Ürün Güncellemelerinde Kategoriyi Dikkate Al veya Alma Özelliği
 • Satıcının Mağazasındaki Ürünlerin Fiyatlarını Toplu Bir Şekilde % X Oranında Artırıp Azaltması
 • Kategori Komisyonlarının Excelle Toplu Bir Şekilde Girilebilmesi
 • Kategorileri takside açıp kapatma ve taksit sayılarını excelle topluca girme
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Opsiyonel
 • Opsiyonel
 • 15 İş günü
 • 8.000 TL+KDV

Profesyonel

97.500 TL+KDV
77.500 TL+KDV

 • C2C+B2C+B2B
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • 20.000 GB
 • 100 GB
 • Database Adedi
  Sınırsız
 • Türk Telekom
 • Mail Adedi
  Sınırsız
 • Facebook ile Üye Ol
 • Facebook'ta Paylaş
 • Whatsapp'la Paylaş
 • Google Analitik Entegrasyonu
 • Google Remarketing Entegrasyonu
 • Facebook Pixel Entegrasyonu
 • Kullanıcı Bazlı Son Ziyaret Edilen Ürünleri Gösterme
 • Excel ve XML Ürün Güncellemelerinde Kategoriyi Dikkate Al veya Alma Özelliği
 • Satıcının Mağazasındaki Ürünlerin Fiyatlarını Toplu Bir Şekilde % X Oranında Artırıp Azaltması
 • Kategori Komisyonlarının Excelle Toplu Bir Şekilde Girilebilmesi
 • Kategorileri takside açıp kapatma ve taksit sayılarını excelle topluca girme
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Opsiyonel
 • Opsiyonel
 • Opsiyonel
 • Opsiyonel
 • Opsiyonel
 • 30 İş günü
 • 12.000 TL+KDV
Benzersiz

Entegre

154.500 TL+KDV
134.500 TL+KDV

 • C2C+B2C+B2B
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • 30.000 GB
 • 125 GB
 • Database Adedi
  Sınırsız
 • Türk Telekom
 • Mail Adedi
  Sınırsız
 • Facebook ile Üye Ol
 • Facebook'ta Paylaş
 • Whatsapp'la Paylaş
 • Google Analitik Entegrasyonu
 • Google Remarketing Entegrasyonu
 • Facebook Pixel Entegrasyonu
 • Kullanıcı Bazlı Son Ziyaret Edilen Ürünleri Gösterme
 • Excel ve XML Ürün Güncellemelerinde Kategoriyi Dikkate Al veya Alma Özelliği
 • Satıcının Mağazasındaki Ürünlerin Fiyatlarını Toplu Bir Şekilde % X Oranında Artırıp Azaltması
 • Kategori Komisyonlarının Excelle Toplu Bir Şekilde Girilebilmesi
 • Kategorileri takside açıp kapatma ve taksit sayılarını excelle topluca girme
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye