0 (212) 212 10 34

C2C Full Site Fiyatları ve C2C Paketleri

Türkiye’de En Fazla Özelliğe Sahip

C2C Pazaryeri Yazılımı

Softomi C2C Pazaryeri E-Ticaret Yazılım fiyatları aşağıdaki gibidir;

1- Başlangıç C2C Paketi: 39.500 TL+KDV

2- Kurumsal C2C Paketi: 44.500 TL+KDV

3- Profesyonel C2C Paketi: 57.500 TL+KDV

Paket özellikleri mobil versiyonlarımızda gösterilememektedir. Paket özelliklerini incelemek için masaüstü bilgisayardan aynı sayfaya bağlanabilir, ayrıntılı bilgi için 0212 212 10 34 numaralı telefondan yazılım danışmanlarımızla hemen görüşebilirsiniz.

Sadece Softomi C2C pazaryeri yazılımında bulunan özelliklerden bazıları!

Softomi Yazılım, Türkiye’de hizmet veren ve hizmet alanı sadece C2C Pazaryeri yazılımları geliştirmek olan tek altyapı sağlayıcı firmadır. Tek bir iş modeline konsantre olmamız nedeniyle, diğer C2C yazılım firmalarına göre çok daha hızlı ve fazla özellik geliştirerek müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Sadece Softomi C2C pazaryeri yazılımında bulunan özelliklerden bazıları aşağıdaki gibidir;

1- N11’den tek tıkla ürün yükleme İzlemek için tıklayın

2- Trendyol excel çıktısını, özel profille içeri aktarma İzlemek için tıklayın

3- Trendyol’dan eklenen ürünlerde otomatik Renk/Beden kombinasyonlu ürün oluşturma Örnek ürün için tıklayın

4- XML ile yüklenen ürünlerin her gece otomatik olarak güncellenmesi, (Eğitim videosu hazırlanmaktadır.)

5- En çok kullanılan XML yapıları (örneğin, Ticimax, İdeasoft, Tsoft, Faprika, Entegra Bilişim XML çıktıları)  için sistemimizde XML profilleri oluşturulmuş olup, satıcıların XML linkini yapıştırması ve ilgili profili seçmesi yeterli olmaktadır. Sistemimiz eşleştirme işlemlerini otomatik olarak yapmaktadır. Satıcıların sadece kategori eşleştirmesi yapması yeterlidir. Ekran görüntüsü için tıklayın.

6- Affiliate (fenomen, influencer, youtubber’lar ile ortaklık) Programı – İzlemek için tıklayın

7- Akıllı Arama; Hatalı yazılan kelimeleri anlar ve olabilecek en doğru sonuçları listeler.

Örneğin Kırmızı yerine Krmızı yazılsa bile içinde kırmızı kelimesi geçen ürünler listelenir. Ekran görüntüsü için tıklayın

8- Gelişmiş Reklam Modülü – İzlemek için tıklayın

9- Eş anlamlı seçenekleri birleştirme; Satıcılarınız Ürün Rengi, Renk, Renkler gibi aynı anlama gelen seçenekleri excel ve XML dosyaları ile siteye yükleyebilir ve bu durum site içerisinde bir süre sonra filtrelemelerde karışıklığa neden olur. Bu karışıklığı gidermek için  Seçenek Birleştirme Özelliğimiz ile tüm renk seçeneklerini tek bir seçenek altında kolaylıkla birleştirebilirsiniz. İzlemek için tıklayın

10- Tek katalog özelliği Örnek ürün için tıklayın (sitede aynı barkoda sahip sadece bir ürün bulunabilir ve tüm satıcılar bu ürüne fiyat verir. İsteğe göre bu özellik aktif /pasif edilebilmektedir.)

11- Kategorileri takside açıp kapatma ve taksit sayılarını excelle topluca girme İzlemek için tıklayın

12- Satıcıların mağazalarındaki ürünlerin fiyatlarını toplu bir şekilde % X oranında artırıp azaltabilmesi Ekran görüntüsü için tıklayın

13- XML ve Excel ile ürün aktarımlarında kategorileri güncelle/güncelleme özelliği İzlemek için tıklayın

14- Mağaza gruplarına göre özelleştirilebilen profesyonel evrak yönetimi; Her bir mağaza grubuna farklı evrakları yükleme zorunluluğu getirebilir, istediğiniz mağazanın evrak yükleme zorunluluğunu devre dışı bırakabilirsiniz. Zorunlu tutmanız halinde yüklemesi gereken zorunlu evrakları yüklemeyen mağazaların panelleri açılmamaktadır. Site sahibinin sisteme yüklenen evrakları inceleyip onlaması durumunda mağaza panelleri açılır.

Satıcı paneli görünümü

Admin paneli görüntüsü 1

Admin paneli görüntüsü 2

İzlemek için tıklayın.

15- Her bir sipariş için kargo firmasının kestiği fatura tutarının admin panelinde gösterilmesi. Bu işlem neden çok önemli?

Örnek olarak satıcı gerçekte 2 KG olan bir ürününün ağırlığını yanlışlıkla 1 KG olarak sisteme girmiş olabilir ve sistem kargo ücret cetvelinde 1 KG’a denk gelen tutar olan 10 TL’yi kargo bedeli olarak kasaya hesaplar ve müşteriden bu tutar tahsil edilir. Ancak ay sonunda kargo firması site sahibine fatura keserken bu sipariş için 2 KG üzerinden örnek olarak 15 TL kargo faturası keser ve bu tutarı site sahibinden tahsil eder. Bu durumda aradaki fark tutarı olan 5 TL satıcı hak ediş tutarından site sahibi tarafından kesilmelidir.

16- Site sahibinin satıcıya ödeyeceği hakediş tutarı üzerinden artı veya eksi değişiklik yapabilmesi ve bu değişikliği raporlar ve “Sipariş Fark İşlemleri” tablolarına yansıtabilmesi işlemleri. Kasada müşteriden tahsil edilen kargo tutarı ile kargo firmasının site sahibine kestiği kargo faturası tutarının farklı olması durumunda,  oluşacak fark tutarı satıcı lehine veya aleyhine satıcının hak edişinden mahsup edilmelidir. Bununla birlikte ücretsiz kargo tanımlaması yapan satıcıların kargo firmasına teslim ettiği ürünler için oluşan kargo bedelleri satıcı hak edişinden düşülmelidir. Bu özellik aynı zamanda satıcıya ödeme yapıldıktan sonra müşteri tarafından iade edilen (14 günlük süreçten sonra iade alınmak zorunda kalınan ürünler) ürünlerin tutarlarının satıcıların sonraki günlerde alacağı hake dişlerinden mahsup edilmesi için kullanılmaktadır. 

İzlemek için tıklayın

17- Profesyonel müşteri sipariş takip ekranı;

Ekran görüntüsü için tıklayın Adım adım sipariş hazırlanma süreçleri, tek tuşla kargo takibi, kargoya verilmemiş ürünler için sipariş adresinin değiştirilmesi imkanı, son verilen siparişin tek tıkla tekrarlanması imkanı.

18- Gelişmiş Log Kayıt Sistemi. Ekran görüntüsü için tıklayın 

Gelişmiş log kayıt sistemi, bir ürünün hangi kullanıcı tarafından eklendiğini, silindiğini veya güncellendiğini görebilirsiniz. Satıcılar veya site sahibi tarafından silinen ürünlerin, hatalı olarak silinmesi durumunda bu ürünlerin geri alınması imkanı da bulunmaktadır. Bununla birlikte müşteri verisinin toplu bir şekilde excele aktarılması, sipariş verilerinin toplu bir şekilde excele aktarılması gibi müşteri datasının çalınması girişimlerin de hangi kullanıcı tarafından yapıldığı log kayıtlarında tutulmaktadır.

Detaylı eğitim videosu hazırlanmaktadır.

19- Paraşüt ile 3 farklı entegrasyon;

Entegrasyon 1– Site sahibinin sattığı ürünlerin faturalarını kesebilmeleri için ürünü satın alan müşteri bilgileri, siparişe konu ürün bilgileri, adetleri, fiyatları ve KDV tutarları paraşüt’e iletilmektedir. Site sahibinin onayı ile müşterinin mailine fatura otomatik olarak iletilmektedir.

Entegrasyon 2– Site sahibinin satıcılara kesmesi gereken komisyon faturalarının içerikleri sistem tarafından otomatik olarak oluşturulur ve paraşüte iletilir. Bu entegrasyon modelinde, satıcı ünvanı, adresi, vergi dairesi ve numarası ile birlikte, her bir sipariş için site sahibinin hakediş tutarı hesaplanarak paraşüt’e otomatik olarak iletilir. Site sahibinin onayı ile e-fatura oluşturularak satıcıya otomatik olarak iletilir.

Entegrasyon 3– Site sahibinin satıcılara kesmesi gereken kargo faturaları paraşüte otomatik olarak gönderilmektedir.

20- Facebook Business ile Instagram’taki sayfanıza sitenizdeki ürünlerin aktarımı (instashop’tan sitenizdeki ürüne direk ulaşım sağlanır.)

21- Yüksek adetli siteler için parçalı sitemap oluşturma özelliği,

22- Kart saklama özelliği (Her alışverişte tekrar kart bilgileri girilmeden hızlı alışveriş yapılmasını sağlar.)

23- Ücretsiz kargo için ürünü sepete eklenen mağaza bazında X TL daha alışveriş yap pop-up’ı ile ilave alışverişe teşvik etme,

24- Sepette taksit yapılamayacak ürünleri ve satıcı bazında ücretsiz kargo ile alınan ürünleri gösterme  Örnek sepet için tıklayın

25- Site sahibinin oluşturduğu kupon indirim oranın kendi hak edişinden otomatik olarak düşülmesi ve raporlara yansıtılması İzlemek için tıklayın

26- Satıcı ve alıcı bilgileri ile sipariş verilen ürünün adı, fiyatı, KDV tutarı, kargo tutarı gibi bilgilerin her bir sipariş için dinamik olarak oluşturulması.

Görmek için tıklayın 1. resim   2.resim Yasal zorunluluktur. 

27- Müşteri sipariş verirken kabul etmiş olduğu Mesafeli Satış sözleşmesi ve diğer sözleşmelere kendi panelinden istediği zaman görüntüleyebilmektedir. Ekran görüntüsü için tıklayın.

Sitedeki sözleşmelerin içerikleri site sahibi tarafından değiştirilse bile, müşterilerin ürün alması sırasında oluşan sözleşmeler sistemde korunmaktadır. (Yasal Zorunluluktur.)

28- Gelişmiş Duyuru Sistemi; Site sahibi satıcıların tümüne, seçmiş olduğu satıcılara, tüm müşterilere veya seçmiş olduğu müşterilere duyuru sistemini kullanarak, kampanya, kargo ve diğer konular hakkında duyuru yapabilir. İzlemek için tıklayın.

29- Projenizi yurtdışına da açmak isterseniz gelişmiş özelliklere sahip C2C E-ihracat Yazılımımızı kullanabilirsiniz İncelemek için tıklayın (Proje ihtiyacına göre ilave özellikler eklenerek fiyatlandırılmaktadır.)

30- C2C E-ihracat iş modeline uygun olarak UPS, DHL ve PTS ile konşimento ve proforma invoice dahil olmak üzere entegrasyon İzlemek için tıklayın

Ve Daha Fazlası…

 • Softomi, 2020 yılının en iyi yazılım firması seçilerek başarısını taçlandırmıştır. Ödül törenini izlemek için tıklayın
 • Softomi c2c pazaryeri yazılımı, TOBB lisanslı Seccops siber güvenlik firmasından sızma (penetrasyon) testini başarıyla geçmiştir. Sızma testi hakkında detaylı bilgi için sızma testi nedir yazısını okuyabilirsiniz.
 • Softomi’nin, hizmet verdiği ve site adresi belli olan gerçek Google müşteri yorumları ile rakiplerin site adresi belli olmayan, satın aldığı yorumları karşılaştırın! Softomi güncelde %90 müşteri memnuniyet oranı ile hizmet vermekte olup, amacı %99 müşteri memnuniyet oranını yakalamaktır.  Yazılımımıza eklediğimiz ve müşterilerimizin hayatını ciddi oranda kolaylaştıran pek çok yeni özelliğin müşterilerimiz tarafından aktif olarak kullanılması ile %99 mutlu müşteri oranına ulaşacağımıza inanıyoruz.
 • Yüksek güvenlik önlemleri. Neden yazılımımız daha güvenli? İncelemek için Tıklayın
 • Büyüme potansiyeli olan firmalar için elastic search, memcache, proxy sunucu gibi pek çok özel yazılım ve sunucu geliştirmeleri ile 7.3 milyon ürünün ve daha fazlasının yüklenebildiği sınırları aşan bir yazılım! Videoyu izlemek için tıklayın

 • İş Modeli
 • Sızma (Penetrasyon) Testi
 • IOS Uygulama (Hibrit)
 • IOS Uygulama (Webview)
 • Android Uygulama (Hibrit)
 • Android Uygulama (webview)
 • Ücretsiz Birebir Eğitim
 • Yıllık Trafik (Bandwith)
 • Web Alanı
 • Database Adedi

  Database Adedi
 • Sunucu Hizmetleri
 • Mail Adedi

  Mail Adedi
 • SSL Sertifikası
 • Özel Proje Yöneticisi
 • Teknik Destek
 • Aylık Teknik Check-Up Hizmeti
 • %100 Responsive Mobil Uyum
 • Günlük Yedekleme
 • C2C Danışmanlığı
 • Kod Bilmeden Tasarım Yapabilme
 • Cihaza Göre Farklı Tasarım
 • Ürün Gösterimde Farklılaştırma
 • Güvenli E-Ticaret Özelliği (GET)
 • 3D Ödeme
 • Alışveriş Puanlama Sistemi
 • Kargo Etiketi Yazdırma
 • Müşteri ile Satıcı Soru Cevap Özelliği
 • Satıcıyı Otomatik Onayla
 • Ürünleri Otomatik Onayla
 • Satıcı Adını Müşteriye Sepette Göster
 • Düşük Stok Bildirim
 • Satıcının Maksimum Fotoğraf Yükleme Sayısı
 • İzin Verilen Fotoğraf Türlerini Belirleme
 • Satıcının Maksimum Fotoğraf Boyutu
 • Ürün Eklenince E-Posta İle Bilgilendirme
 • Ürün Düzenlemeyi Aç/Kapat
 • Tüm Ürünleri Silinince Satıcı da Silinsin
 • Satıcı Silinse de Ürünleri Görünsün
 • Ürün Satıldığında Satıcıya Mail Gönder
 • Satıcı Sipariş Durumu Değiştirdiğinde Haberim Olsun
 • Alışverişin Tamamlanabilmesi için Minimum Tutar Belirleme
 • Maksimum Alışveriş Adedi Belirleme
 • Satıcı Mağaza Adı Belirleme
 • Satıcı Ürünleri SEO URL oluşturma
 • Kategori SEO URL oluşturma
 • SEO 404 Hatalı Sayfa Oluşumu Engelleme
 • SEO 301 Yönlendirmesi
 • SEO Ürün Etiketleri
 • SEO URL Kontrol
 • Canonical Link
 • Zengin İçerik (Rich Snippet)
 • GZIP ve Deflate Sıkıştırma Özelliği
 • Parçalı Sitemap Oluşturma
 • Çoklu Dil Bulunan Sitelerde SEO Ayarları
 • Tüm Dillere Google Otomatik Çeviri
 • Sadece Satıcıdan Alan Müşteriler Satıcı Bilgilerini Görsün
 • Satıcı Bilgilerini Gizle/Aç
 • Duruma Özel Mail Şablonları
 • Gelişmiş Varyant Yönetimi
 • Gelişmiş Filtreleme Sistemi
 • Klasik Raporlama
 • Gelişmiş Excel İçe/Dışa Aktar Yazılımı
 • Aranan Kelimeler Raporu
 • T.C. Kimlik No Doğrulama
 • Farklı Tedarikçilerden Sipariş Verebilme
 • Satıcı Ürünü Değerlendirme
 • Satıcıya Özel Mağaza
 • Facebook ile Üye Ol

  Facebook ile Üye Ol
 • Facebook'ta Paylaş

  Facebook'ta Paylaş
 • Whatsapp'la Paylaş

  Whatsapp'la Paylaş
 • Google Analitik Entegrasyonu

  Google Analitik Entegrasyonu
 • Google Remarketing Entegrasyonu

  Google Remarketing Entegrasyonu
 • Google Adwords Entegrasyonu
 • Google E-Ticaret Entegrasyonu
 • Facebook Pixel Entegrasyonu

  Facebook Pixel Entegrasyonu
 • Satıcının Kendi Kargo Firmasını Kullanması
 • Blog Kullanımı
 • +18 Ürün Kısıtlaması
 • Farklı Kullanıcılara Farklı Yetkiler Belirleme
 • Farklı Para Birimleri ile Satış
 • İyzico Kart Saklama Özelliği
 • Paytr Kart Saklama Özelliği
 • Satıcı Grupları Oluşturma
 • Müşteri Grupları Oluşturma
 • Bireysel Mağaza Oluşturma
 • Bireysel Müşteri Ödemeleri
 • Müşteri Gruplarına Göre Mail Duyuru
 • Şık Mağaza Sayfası Tasarımı
 • Taksitli Alışveriş Sınırlandırması
 • İkinci El Ürün Satışı
 • CSS ve Javascript Kodlarına Erişim
 • Ziyaretçi Bazında Son Ziyaret Edilenler
 • Kategori Sınırlandırma
 • Canlı Destek Sistemi
 • Cep Telefonu ile Ürün Ekleme
 • KDV Bazında Sipariş Detayı
 • Bilgilendirme Sayfaları Oluşturma
 • E-Bülten Abone Kaydı
 • Ücretsiz Kargo Bedeli Belirleme
 • Satıcı Bazında Minimum Alışveriş Tutarı Belirleme
 • Ücretsiz Kargoya Teşvik Pop-up
 • Kullanıcı Bazlı Son Ziyaret Edilen Ürünleri Gösterme

  Kullanıcı Bazlı Son Ziyaret Edilen Ürünleri Gösterme
 • Sepette Taksit Yapılamayacak Ürünler ile Satıcı Bazında Ücretsiz Kargo ile Alınan Ürünleri Gösterme
 • Siparişe Özgü Dinamik Sözleşme Oluşturma
 • Eş Anlamlı Seçeneklerin Birleştirilmesi
 • Excel ve XML Ürün Güncellemelerinde Kategoriyi Dikkate Al veya Alma Özelliği

  Excel ve XML Ürün Güncellemelerinde Kategoriyi Dikkate Al veya Alma Özelliği
 • Satıcının Mağazasındaki Ürünlerin Fiyatlarını Toplu Bir Şekilde % X Oranında Artırıp Azaltması

  Satıcının Mağazasındaki Ürünlerin Fiyatlarını Toplu Bir Şekilde % X Oranında Artırıp Azaltması
 • Kategori Komisyonlarının Excelle Toplu Bir Şekilde Girilebilmesi

  Kategori Komisyonlarının Excelle Toplu Bir Şekilde Girilebilmesi
 • Kategorileri takside açıp kapatma ve taksit sayılarını excelle topluca girme

  Kategorileri takside açıp kapatma ve taksit sayılarını excelle topluca girme
 • XML ile Toplu Ürün Yükleme
 • Yüklenen XML'i Hatırlama Özelliği
 • Reklam Verebilme Özelliği
 • Kategori-Seçenek Eşleştirmesi
 • Kategori-Özellik Eşleştirmesi
 • Banka ile Entegrasyon
 • İyzico Entegrasyonu
 • Paytr Entegrasyonu
 • Üye Girişi Yapmadan Fiyatı Göstermeme
 • Google Merchant Entegrasyonu
 • Mağaza Gruplarına Göre Özelleştirilebilen Profesyonel Evrak Yönetimi
 • Gelişmiş İade Sistemi
 • Affiliate (Ortaklık) Programı
 • Farklı XML Çıktılarına Özel Profil
 • XML Güncelleme
 • N11 API Entegrasyonu
 • Trendyol Toplü Ürün yükleme
 • Gittigidiyor Toplu Ürün yükleme
 • Hepsiburada Toplü Ürün yükleme
 • Cimri.com'a Uygun Ürün Çıktısı
 • Facebook Business/ Instashop Entegrasyonu
 • Teklif İsteme Özelliği
 • Yurtiçi Kargo Api Entegrasyonu
 • Aras Kargo Api Entegrasyonu
 • Sürat Kargo Api Entegrasyonu
 • MNG Kargo Api Entegrasyonu
 • PTT Kargo Api Entegrasyonu
 • UPS Kargo Api Entegrasyonu
 • DHL Kargo Api Entegrasyonu
 • Gelişmiş Kargo Fiyatı Belirleme Özelliği
 • Bir Ürüne Farklı Satıcıların Fiyat Girebilmesi
 • Paraşüt Entegrasyonu
 • Gelişmiş Raporlama Sistemi
 • Satıcıya Rozet Atama
 • Satıcıların Kupon Oluşturması
 • Site Sahibinin Kupon Oluşturması
 • Satıcının Bir Süre İnaktif Olması
 • Müşterilerin Satıcıları Takip Listesine Eklemesi
 • Gelişmiş Komisyon Oranı Yönetimi
 • Ürün Listeleme Paketleri
 • Çarkıfelek Modülü
 • X TL alışveriş Yap % Y İndirim Kazan
 • X TL alışveriş Yap Y TL İndirim Kazan
 • API ile Web Servis Paylaşımı
 • Projeye Özel Geliştirmeler
 • Hazırlanma süresi
 • Yıllık Yenileme Ücreti

Başlangıç

44.500 TL+KDV
39.500 TL+KDV

 • C2C+B2C+B2B
 • 10.000 GB
 • 50 GB
 • Database Adedi

  Sınırsız
 • Türk Telekom
 • Mail Adedi

  Sınırsız
 • Facebook ile Üye Ol

 • Facebook'ta Paylaş

 • Whatsapp'la Paylaş

 • Google Analitik Entegrasyonu

 • Google Remarketing Entegrasyonu

 • Facebook Pixel Entegrasyonu

 • Kullanıcı Bazlı Son Ziyaret Edilen Ürünleri Gösterme
 • Excel ve XML Ürün Güncellemelerinde Kategoriyi Dikkate Al veya Alma Özelliği

 • Satıcının Mağazasındaki Ürünlerin Fiyatlarını Toplu Bir Şekilde % X Oranında Artırıp Azaltması

 • Kategori Komisyonlarının Excelle Toplu Bir Şekilde Girilebilmesi

 • Kategorileri takside açıp kapatma ve taksit sayılarını excelle topluca girme

 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Opsiyonel
 • Opsiyonel
 • 10 İş günü
 • 2.000 TL+KDV

Kurumsal

59.500 TL+KDV
44.500 TL+KDV

 • C2C+B2C+B2B
 • 15.000 GB
 • 75 GB
 • Database Adedi

  Sınırsız
 • Türk Telekom
 • Mail Adedi

  Sınırsız
 • Facebook ile Üye Ol

 • Facebook'ta Paylaş

 • Whatsapp'la Paylaş

 • Google Analitik Entegrasyonu

 • Google Remarketing Entegrasyonu

 • Facebook Pixel Entegrasyonu

 • Kullanıcı Bazlı Son Ziyaret Edilen Ürünleri Gösterme

 • Excel ve XML Ürün Güncellemelerinde Kategoriyi Dikkate Al veya Alma Özelliği

 • Satıcının Mağazasındaki Ürünlerin Fiyatlarını Toplu Bir Şekilde % X Oranında Artırıp Azaltması

 • Kategori Komisyonlarının Excelle Toplu Bir Şekilde Girilebilmesi

 • Kategorileri takside açıp kapatma ve taksit sayılarını excelle topluca girme

 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Opsiyonel
 • Opsiyonel
 • 15 İş günü
 • 3.000 TL+KDV
Benzersiz

Profesyonel

67.500 TL+KDV
57.500 TL+KDV

 • C2C+B2C+B2B
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • 20.000 GB
 • 100 GB
 • Database Adedi

  Sınırsız
 • Türk Telekom
 • Mail Adedi

  Sınırsız
 • Facebook ile Üye Ol

 • Facebook'ta Paylaş

 • Whatsapp'la Paylaş

 • Google Analitik Entegrasyonu

 • Google Remarketing Entegrasyonu

 • Facebook Pixel Entegrasyonu

 • Kullanıcı Bazlı Son Ziyaret Edilen Ürünleri Gösterme

 • Excel ve XML Ürün Güncellemelerinde Kategoriyi Dikkate Al veya Alma Özelliği

 • Satıcının Mağazasındaki Ürünlerin Fiyatlarını Toplu Bir Şekilde % X Oranında Artırıp Azaltması

 • Kategori Komisyonlarının Excelle Toplu Bir Şekilde Girilebilmesi

 • Kategorileri takside açıp kapatma ve taksit sayılarını excelle topluca girme

 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Hediye
 • Opsiyonel
 • Opsiyonel
 • Opsiyonel
 • Opsiyonel
 • Opsiyonel
 • 30 İş günü
 • 4.000 TL+KDV

C2C Demo Talebi

  Özellikleri İnceleyin

  Gelişmiş özelliklere sahip Softomi C2C Pazaryeri yazılımının özelliklerini inceleyin ve en doğru seçimi yapın! Video süresi 50 dakikadır.

  Satıcılarınız, N11’de bulunan mağazalarındaki ürünlerini tek tıkla, API entegrasyonumuz ile sitenizde bulunan mağazalarına kolaylıkla artarabilirler. N11 Api entegrasyonunun nasıl çalıştığını bu linke tıklayarak izleyebilirsiniz. 

  C2C Pazaryeri Yazılımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  1- Satın almış olduğum paket bedelini her yıl ödeyecek miyim?

  Hayır. Paket ücreti bir defaya mahsus olarak ödenir ve her yıl teknik destek hizmetleri, SSL sertifikası, güncelleme hizmetleri ve hosting hizmetleri için her paket için değişen yıllık yenileme ücretini ödenerek, sitenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

  2- Her yıl ne kadar ücret ödeyeceğim?

  Başlangıç paketi için 2.000 TL+KDV, Kurumsal paket için 3.000 TL+ KDV ve Profesyonel paket için 4.000 TL+KDV yenileme bedeli bulunmaktadır. Bu tutarlar ilk yıl paket bedeline dahil olup, ikinci yılın başından itibaren ödenecek tutarlardır. 3. yıl ve sonraki yıllarda ise Merkez Bankası’nın açıklamış olduğu TÜFE oranına göre yıllık yenileme ücreti hesaplanmaktadır.

  3- Satın almadan önce demonuzu kullanabilir miyim?

  Evet. C2C pazaryeri eticaret yazılımımızı satın almadan önce (kargo ve tahsilat kurumu entegrasyonları hariç olmak üzere) tüm özellikleri ile 15 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  4- Ücretsiz olarak C2C pazaryeri yazılımını denemek için ne yapmalıyım?

  C2C Pazaryeri demo talep formunu doldurarak iletişim bilgilerinizi iletebilirsiniz. Akabinde yazılım danışmanlarımız sizleri arayarak ücretsiz demo kurulumu yapacaklardır.

  5- İstediğim zaman bir üst pakete geçiş yapabilir miyim?

  Evet. Satın almış olduğunuz paket ile geçiş yapmak istediğiniz paket arasındaki fiyat farkını ödeyerek istediğiniz zaman üst paketlere geçiş yapabilirsiniz.

  6- Yazılımınızı satın aldıktan sonra para iadesi isteyebilir miyim?

  Evet. Yazılımımızı satın aldıktan sonra 48 saat içerisinde teknik destek talebinde bulunmadığınız sürece, hiç bir gerekçe göstermeden para iadesi talebinde bulunabilirsiniz. Para iadeniz 1 iş günü içerisinde gerçekleşecektir.

  7- Yazılımınızda bulunmayan bir özelliğin yazılımınıza eklenmesini isteyebilir miyim?

  Evet. Yazılımımızda bulunmayan bir özelliğin yazılımımıza eklenmesi yönünde bir talebinizin olması durumunda AR-GE ekibimiz bu özelliğin sistemimize uygun olup olmadığını inceler, uygun ise kaç gün süreceği ve maliyeti hakkında sizlere bilgi verir. Uygun bulmanız durumunda ilgili geliştirme yapılır.

  8- Yazılımı benim sunucuma kurabilir misiniz?

  Bu konu ile ilgili olarak yazılım danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

  9- C2C pazaryeri eticaret yazılımınızı kullanan müşterilerinizin sitelerini görebilir miyim?

  C2C pazaryeri eticaret yazılımımızı kullanan müşterilerimizin listesine bu linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  10- Rakiplerinizin yazılımında neden sizin yazılımınızdaki kadar özellik yok?

  Softomi olarak sadece c2c pazaryeri eticaret yazılımına konsantre olmuş bir firmayız. Bu nedenle rakiplerimize göre çok daha fazla özellik geliştirebilmekteyiz.

  11- Müşteri memnuniyet oranınız nedir?

  Müşteri memnuniyet oranımız %90’ın üzerindedir. Her projeye özel proje yöneticisi atanmaktadır. Projenizin tüm detaylarını proje yöneticinizle rahatlıkla planlayabilir ve takip edebilirsiniz. Referanslarımızı arayarak müşterilerimizin Softomi’den almış oldukları hizmet hakkında bilgi alabilirsiniz.

  12- Yazılımı satın aldıktan sonra çıkan özelliklerden yararlanabilecek miyim?

  Evet. Paketinize eklenen ilave özelliklerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Eğer projenizde paket özellikleri dışında size özel geliştirmeler yapıldıysa, yapılan geliştirmelerin bir kısmı size özel geliştirmeler ile uyumlu olmayacağı için bu tür özellikler sitenize eklenmeyecektir.

  13- Paketinizi satın almadan önce eğitim videolarınızı izleyebilir miyim?

  Evet. C2C pazaryeri eticaret yazılımımıza ait eğitim videolarımıza bu linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  14- Bugün satın alma işlemini yaparsam sitem ne zaman açılır?

  Siteniz en geç 5 iş günü içerisinde kurularak kullanıcı bilgileri tarafınıza iletilmektedir. Böylece satıcılarınız sitenize ürün yüklemeye başlayabilirler. Sonraki günlerde ise anlaşacağınız kargo firması ile entegrasyon, tahsilat kurumu ile entegrasyon ve IOS & Android uygulamalar hazırlanmaktadır.

  15- Profesyonel paketinizde bulunan web ve trafik alanları neyi ifade ediyor ve artıralabilir mi?

  Profesyonel paketimizde 100 GB web ve yıllık 20.000 GB trafik alanı bulunmaktadır.

  100 GB web alanına, her bir ürüne ait fotoğrafın ortalama büyüklüğünün 100 KB civarında olması ve her bir ürün için 3 adet fotoğraf yüklenmesi durumunda  50 bin adet ürün eklenebilmektedir. Yüklenen fotoğrafların KB’larının daha büyük olması ve her bir ürün için 3’ten fazla görsel yüklenmesi durumunda yüklenebilecek toplam ürün adedi, artan KB ve ürün sayısı ile orantılı olarak azalacaktır. Her bir görsel için masaüstü cihazlar, telefonlar, uygulamalar ve ipadler ve bu cihazların farklı tüm ekran büyüklükleri için farklı boyutlarda yaklaşık  15 adet cachelenmiş fotoğraf tutulmaktadır.

  20.000 GB yıllık trafik alanı, sitenizi günlük ortalama 10.000 ziyaretçinin ziyaret edebileceği bir trafik alanıdır. Ortalama bir ziyaretçi/ciro analizi yaparsak;

  Günlük 10.000 ziyaretçinin ortalama %20’sinin alışveriş yaptığını ve bu ziyaretçilerin sepet ortalamasının 150 TL olduğunu düşünelim.

  Günlük 2.000 kişi X 150 TL = 300.000 TL günlük ciro

  300.000 TL X 30 gün= 9 milyon TL aylık ciroya tekabul etmektedir.

  16. Sitemi, sadece içerisinde benim sitem bulunan farklı bir sunucuya taşıyabilir misiniz?

  Evet. Sitenizi isterseniz size özel bir sunucuya taşıyabiliriz.  Projenizin ziyaretçi hedefi, ürün sayısı ve diğer ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yazılım ve sunucu uzmanlarımız tarafından sunucu özellikleri belirlenerek siteniz size özel bir sunucuya taşınabilir.

  C2C Demo Talebi

   C2C Pazaryeri Paketleri Arasındaki Farklar Nelerdir?

   C2C Paketleri Nelerdir? Farkları Nelerdir?

   Gelişmiş özelliklere sahip C2C paketlerimiz, firmalarımızın ihtiyaçlarına paralel olarak hazırlanmış olup, Başlangıç, Kurumsal ve Profesyonel adını verdiğimiz üç ayrı paketten oluşmaktadır.  Aşağıdaki karşılaştırma tablosunda paketlerimizin özelliklerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Başlangıç ve Kurumsal paketimizlerimiz arasında aşağıdaki farklar bulunmaktadır.

   Başlangıç ve Kurumsal C2C Paketleri Arasındaki Farklar Nelerdir?

   Başlangıç C2C e-ticaret paketimiz, satılan ürün yelpazesi açısından daha çok satıcıların tek tek ürün yükleyebilecekleri bir pakettir. Başlangıç paketimiz ile Kurumsal paketimiz arasında aşağıdaki farklar bulunmaktadır.

   • Toplu Ürün Yükleme İşlemleri; Kurumsal C2C paketimizde, mağazalar yüzlerce ürünü excel veya XML formatlarında kolayca siteye aktarabilirler. Aktarmış oldukları excel ve XML’i siteye kaydederek bir sonraki güncelleme işlemlerini hızlı ve kolayca yapabilirler. 
   • Yüklenen XML’i Hatırlama Özelliği; Tedarikçileriniz daha önce yüklemiş oldukları bir XML’i ikinci kez yüklemek istediklerinde sistem bu XML’i hatırlar ve eşleştirmeyi otomatik olarak yapar. Satıcıların ürün güncellemesini hızlandırarak çok önemli bir iş yükünü azaltır. Böylece satıcılarınız sitenize yüklediği ürünleri kolaylıkla güncelleyerek sitenizdeki ürün adet ve fiyatlarının güncel kalmasını sağlarlar.
   • Reklam Yazılımı; C2C Pazaryeri E Ticaret sitelerinin en önemli gelir kalemlerinden birisi reklam gelirleridir. Kurumsal C2C paketimiz içerisinde bulunan reklam yazılımı ile mağaza sahipleri kategori ve listeleme reklamları satın alabilir ve bu reklamları ürünlerine uygulayabilirler. 
   • Kategoriye göre Seçenek Belirleme; Bu özellik ile satıcılar Giyim kategorisinde ürün yüklerken sadece sizin belirleyeceğiniz seçenekleri görebileceklerdir. Örnek  Renk ve Beden. Çocuk Giyim kategorisine ürün yüklerken örnek olarak 1 yaş, 2 yaş, 3 yaş gibi ilgili kategoriye ait seçenekleri görebileceklerdir. Böylece ürünlerini çok daha kolay yükleyebilirler.
    Kategoriye göre Özellik Belirleme; Sitenizdeki bilgisayarla ilgili kategoriler için, hard disk boyutu, rem, ekran kartı vb. özellikler belirlerken, telefon kategorisi ile ilgili olarak ekran boyutu, telefon ağırlığı, kamera sayısı vb. kategoriye özgü özellikler belirlenebilir ve mağazalar ilgili kategoriyi seçtiklerinde sadece bu özellikleri seçebilirler.
   • Google Merchant Entegrasyonu; Sitenizde yer alan tüm ürünlerin veya satıcı bazlı olarak ürünlerin Google Merchant’a uygun olarak feedinin oluşturulması özelliği bulunmaktadır. Sitenizden alacağınız feed’i Google merchant’a yükleyerek sitenizdeki satışları artırabilirsiniz.
   • Gelişmiş İade Sistemi; Ürün satın alan müşteriler, iade süreçlerini bu modül üzerinden başlatabilirler, ürün görseli yükleyebilirler, iade sebebini ve açıklama bilgilerini girebilirler. Ürünün iadesi satıcının onayına düşer ve satıcının onaylaması ile müşteri ürünü kargoya iade olarak verebilir.

   Söz konusu yazılımsal farklılıklara ilave olarak yine Kurumsal paketimizde trafik alanı, web alanı gibi özellikler başlangıç paketine göre daha yüksektir.

   Profesyonel Paketin Öne Çıkan Özellikleri 

   • N11 API Entegrasyonu; Satıcılarınız, satıcı panelinde bulunan entegrasyon yazılımı ile n11 ve mağazalarında bulunan ürünleri tek tıkla kendi mağazalarına aktarabilirler. Bu aktarım sırasında ürünlerin pazaryerlerinde yer alan fiyatlarının üzerine yüzdesel olarak indirim veya fiyat artışı uygulayabilirler. Diledikleri zaman güncelle butonuna basarak ilgili ürünlerin stok adetlerini ve fiyatlarını güncelleyebilirler. Eğer pazaryerine yeni bir ürün eklemişlerse, bu ürün güncelleme sırasında kendi mağazalarına otomatik olarak eklenir.
   • Kargo Entegrasyonu; Paket içeriğinde bulunan 1 adet kargo firması ile ücretsiz olarak entegrasyon sağlanır.
   • Affiliate (Ortaklık) Programı; Fenomenler ile anlaşma yaparak, sitenize ziyaretçi göndermelerini sağlayabilir, bu ziyaretçilerin yaptığı alışverişlerden fenomenlere prim ödeyerek kazan-kazan üzerine kurulmuş ortaklık programı ile satışlarınızı artırabilirsiniz.
   • Facebook Business/İnstagshop Entegrasyonu: Sitenizdeki ürünleri Facebook Business üzerinden Instagram mağazanıza aktarabilirsiniz. Instagram’ın onayı ile Instagram sayfanızda listelenen ürünlere tıklayan müşteriler sitenizde ilgili ürüne direkt ulaşarak alım işlemi yapabilirler.
   • Paraşüt Entegrasyonu: Site sahibinin komisyon geliri, reklam geliri ve üyelik paketi satışına yönelik olarak satıcılara keseceği faturalar, parasut.com’a iletilir ve bu sistem üzerinden efatura ile gönderimi sağlanabilir. Site sahibinin bu entegrasyon için parasut.com’dan hizmet paketi alması gerekmektedir.
   • İOS & Android Hibrit Uygulama; IOS ve Android uygulamalar hibrit olarak hazırlanarak Itunes ve Google market hesaplarımıza yüklenir.
   • Bir Ürüne Farklı Satıcıların Fiyat Verebilmesi; Bu özellik hepsiburada.com tarafından kullanılan ve “Tek Katalog” adı verilen ürün yönetim sistemi özelliğidir. Bir üründen sitede sadece bir tane bulunabilir ve satıcılar bu ürünü fiyat ve stok adedi girebilirler. Müşteriler sitenizde ürün ararken hepsiburada.com da olduğu gibi, ürünü birden fazla satıcının verdiği fiyat ile birlikte görür, ürünün fiyatı ve mağaza puanı gibi kriterleri inceleyerek alım kararı verirler.
   • Teklif İsteme Özelliği; Müşterileriniz ihtiyacı olan ürünler için teklif isteyebilir, site yöneticisinin onayı ile ilgili teklif talebi satıcılara iletilir. Satıcıların girdiği fiyatlar alıcıya iletilir. Alıcı topladığı teklifler arasından en uygun fiyatlı teklifi seçebilir.
   • Satıcıya Rozet Atama; Satıcılarınızı gold, silver vb. rozetler atayarak performanslarına göre ödüllendirebilirsiniz.
   • Satıcıya Ürün/Gün Sayısına Göre Üyelik (Ürün Listeleme) Paketi Satma; Satıcılarınıza 100 ürün paketi, 500 ürün paketi vb. ürün yükleme paketleri satabilirsiniz. Satıcılarınız seçmiş oldukları paket kapsamında ürün yükleyebilirler.
   • Satıcının Mağazasını Geçici Olarak İnaktif Etmesi; Satıcı tatile çıkarsa veya çeşitli sebeplerle mağazasını geçici olarak inaktif etmek isterse, mağazasını tek tuşla geçici olarak kapatabilir. Mağazasının tekrar satışa açılacağı günü sisteminden girerek sistemin açılış gününe kadar geriye doğru sayaç saymasını sağlar. Böylelikle site sahibi mağazaların ara verme dönemleri ile uğraşmak durumunda kalmaz.
   • Satıcı Kupon Kodu Oluşturabilir; Satıcı mağazasında kampanya düzenlemek ve satışlarını artırmak için kupon kodu yaratabilir ve müşterileriniz bu kupon kodu ile ilgili satıcıdan ürünlerini daha ucuza alabilirler.
   • Satıcıya Soru Sorabilme; Müşterileriniz satıcıya sorabilir, satıcılar bu sorulara cevap verebilir, gelen cevapları müşterileriniz beğenme veya beğenmeme şeklinde işaretleyebilirler. Site sahibi bu soru cevapları kendi panelinden görebilir ve böylelikle satıcıların müşterileri ile kurdukları iletişim kalitesini gözlemleyebilirler.
   • Tüm Dillere Otomatik Çeviri; Google otomatik çeviri sistemi ile entegre çalışan altyapımız, tüm dillere sitenizi otomatik olarak çevirir.

   C2C E-TİCARET FİYATLARI 

   (Bu bölüm arama motorlarının kolay okuması için yazılmıştır.)

   Softomi C2C eticaret fiyatları; Başlangıç Paketi 39.500 TL+KDV, Kurumsal Paket 44.500 TL+KDV, Profesyonel Paket fiyatı (C2C Full Site) ise 57.500 TL+KDV’dir.

   Profesyonel paketimiz ile birlikte IOS ve Android hibrit uygulamalar hediye olarak sunulmaktadır.

   Call Now ButtonHemen Arayın