Softomi C2C Full Site Fiyatları, C2C Pazaryeri E-Ticaret Yazılımı
0 (212) 212 10 34

Softomi Giriş Düzeyi C2C Pazaryeri E-Ticaret Paketleri

Softomi Yazılım Kimdir?

 

Sadece C2C Pazaryeri E-Ticaret Yazılımı Geliştirir.

 

Sektörde En Fazla Özelliği Geliştiren Yazılım Firmasıdır.

Softomi Yazılım Kimdir?

 

Sadece C2C Pazaryeri E-Ticaret Yazılımı Geliştirir.

 

Sektörde En Fazla Özelliği Geliştiren Yazılım Firmasıdır.

Softomi C2C Pazaryeri E-Ticaret Yazılım fiyatları aşağıdaki gibidir;

1- Başlangıç C2C Paketi: 95.000 TL+KDV

2- Kurumsal C2C Paketi: 115.000 TL+KDV

3- Profesyonel C2C Paketi: 175.000 TL+KDV

Paket özellikleri mobil versiyonlarımızda gösterilememektedir. Paket özelliklerini incelemek için masaüstü bilgisayardan aynı sayfaya bağlanabilir, ayrıntılı bilgi için 0212 212 10 34 numaralı telefondan yazılım danışmanlarımızla hemen görüşebilirsiniz.

Giriş Düzeyi Paketlerimizde Olan ve Türkiye’de Başka Hiçbir Yazılım Firmasında Bulunmayan Özellikler Nelerdir?

Yazılım firmaları arasında sadece Softomi’nin geliştirmiş olduğu özellikler “Sadece Softomi’de ✅” etiketi ile işaretlenmiştir.

1-En çok kullanılan XML yapıları (örneğin, Ticimax, İdeasoft, Tsoft, Faprika, Entegra Bilişim XML çıktıları)  için sistemimizde XML profilleri oluşturulmuş olup, satıcıların XML linkini yapıştırması ve ilgili profili seçmesi yeterli olmaktadır. Sistemimiz eşleştirme işlemlerini otomatik olarak yapmaktadır. Satıcıların sadece kategori eşleştirmesi yapması yeterlidir. İzlemek için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

2- Trendyol’dan eklenen ürünlerde otomatik Renk/Beden kombinasyonlu ürün oluşturma Örnek ürün için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

3- Eş anlamlı seçenekleri birleştirme; Satıcılarınız Ürün Rengi, Renk, Renkler gibi aynı anlama gelen seçenekleri excel ve XML dosyaları ile siteye yükleyebilir ve bu durum site içerisinde bir süre sonra filtrelemelerde karışıklığa neden olur. Bu karışıklığı gidermek için  Seçenek Birleştirme Özelliğimiz ile tüm renk seçeneklerini tek bir seçenek altında kolaylıkla birleştirebilirsiniz. İzlemek için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

4- Satıcıların mağazalarındaki ürünlerin fiyatlarını toplu bir şekilde veya kategori/kategoriler özelinde % X oranında artırıp azaltabilmesi Ekran görüntüsü için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

5- XML ve Excel ile ürün aktarımlarında kategorileri güncelle/güncelleme özelliği İzlemek için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

6- Mağaza gruplarına göre özelleştirilebilen profesyonel evrak yönetimi; Her bir mağaza grubuna farklı evrakları yükleme zorunluluğu getirebilir, istediğiniz mağazanın evrak yükleme zorunluluğunu devre dışı bırakabilirsiniz. Zorunlu tutmanız halinde yüklemesi gereken zorunlu evrakları yüklemeyen mağazaların panelleri açılmamaktadır. Site sahibinin sisteme yüklenen evrakları inceleyip onlaması durumunda mağaza panelleri açılır. “Sadece Softomi’de ✅”

Satıcı paneli görünümü

Admin paneli görüntüsü 1

Admin paneli görüntüsü 2

İzlemek için tıklayın.

7- Her bir sipariş için kargo firmasının kestiği fatura tutarının admin panelinde gösterilmesi. Bu işlem neden çok önemli? “Sadece Softomi’de ✅”

Örnek olarak satıcı gerçekte 2 KG olan bir ürününün ağırlığını yanlışlıkla 1 KG olarak sisteme girmiş olabilir ve sistem kargo ücret cetvelinde 1 KG’a denk gelen tutar olan 10 TL’yi kargo bedeli olarak kasaya hesaplar ve müşteriden bu tutar tahsil edilir. Ancak ay sonunda kargo firması site sahibine fatura keserken bu sipariş için 2 KG üzerinden örnek olarak 15 TL kargo faturası keser ve bu tutarı site sahibinden tahsil eder. Bu durumda aradaki fark tutarı olan 5 TL satıcı hak ediş tutarından site sahibi tarafından kesilmelidir.

8- Site sahibinin satıcıya ödeyeceği hakediş tutarı üzerinden artı veya eksi değişiklik yapabilmesi ve bu değişikliği raporlar ve “Sipariş Fark İşlemleri” tablolarına yansıtabilmesi işlemleri. Kasada müşteriden tahsil edilen kargo tutarı ile kargo firmasının site sahibine kestiği kargo faturası tutarının farklı olması durumunda,  oluşacak fark tutarı satıcı lehine veya aleyhine satıcının hak edişinden mahsup edilmelidir. Bununla birlikte ücretsiz kargo tanımlaması yapan satıcıların kargo firmasına teslim ettiği ürünler için oluşan kargo bedelleri satıcı hak edişinden düşülmelidir. Bu özellik aynı zamanda satıcıya ödeme yapıldıktan sonra müşteri tarafından iade edilen (14 günlük süreçten sonra iade alınmak zorunda kalınan ürünler) ürünlerin tutarlarının satıcıların sonraki günlerde alacağı hake dişlerinden mahsup edilmesi için kullanılmaktadır. 

İzlemek için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

9- Profesyonel müşteri sipariş takip ekranı; “Sadece Softomi’de ✅”

Ekran görüntüsü için tıklayın Adım adım sipariş hazırlanma süreçleri, tek tuşla kargo takibi, kargoya verilmemiş ürünler için sipariş adresinin değiştirilmesi imkanı, son verilen siparişin tek tıkla tekrarlanması imkanı.

10- Gelişmiş Log Kayıt Sistemi. İzlemek için tıklayın  “Sadece Softomi’de ✅”

Gelişmiş log kayıt sistemi, bir ürünün hangi kullanıcı tarafından eklendiğini, silindiğini veya güncellendiğini görebilirsiniz. Satıcılar veya site sahibi tarafından silinen ürünlerin, hatalı olarak silinmesi durumunda bu ürünlerin geri alınması imkanı da bulunmaktadır. Bununla birlikte müşteri verisinin toplu bir şekilde excele aktarılması, sipariş verilerinin toplu bir şekilde excele aktarılması gibi müşteri datasının çalınması girişimlerin de hangi kullanıcı tarafından yapıldığı log kayıtlarında tutulmaktadır.

11- Yüksek adetli siteler için parçalı sitemap oluşturma özelliği “Sadece Softomi’de ✅”

12- Ücretsiz kargo için ürünü sepete eklenen mağaza bazında X TL daha alışveriş yap pop-up’ı ile ilave alışverişe teşvik etme, “Sadece Softomi’de ✅”

13- Sepette satıcı bazında ücretsiz kargo ile alınan ürünleri gösterme  Örnek sepet için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

14- Site sahibinin oluşturduğu kupon indirim oranı veya tutarının kendi hak edişinden otomatik olarak düşülmesi, yeni değerlerin raporlara ve para dağılımına yansıtılması İzlemek için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

15- Satıcıların hazırlamış olduğu kuponların % veya TL tutar olarak sepette kendi ürünlerinden düşülmesi ve yeni değerlerin raporlara ve para dağılımına yansıtılması “Sadece Softomi’de ✅”

16- Satıcı ve alıcı bilgileri ile sipariş verilen ürünün adı, fiyatı, KDV tutarı, kargo tutarı gibi bilgilerin her bir sipariş için dinamik olarak oluşturulması.

Görmek için tıklayın 1. resim   2.resim Yasal zorunluluktur.  “Sadece Softomi’de ✅”

17- Müşteri sipariş verirken kabul etmiş olduğu Mesafeli Satış sözleşmesi ve diğer sözleşmelere kendi panelinden istediği zaman görüntüleyebilmektedir. Ekran görüntüsü için tıklayın. “Sadece Softomi’de ✅”

Sitedeki sözleşmelerin içerikleri site sahibi tarafından değiştirilse bile, müşterilerin ürün alması sırasında oluşan sözleşmeler sistemde korunmaktadır. (Yasal Zorunluluktur.)

18-Satıcının Mağazasındaki Ürünlerin Fiyatlarını Toplu Bir Şekilde % X Oranında Artırıp Azaltması “Sadece Softomi’de ✅”

19-Kategori-Seçenek Eşleştirmesi; “Sadece Softomi’de ✅”

Bu özellik ile satıcılar Giyim kategorisinde ürün yüklerken sadece sizin belirleyeceğiniz seçenekleri görebileceklerdir. Örnek Renk ve Beden. Çocuk Giyim kategorisine ürün yüklerken örnek olarak 1 yaş, 2 yaş, 3 yaş gibi ilgili kategoriye ait seçenekleri görebileceklerdir. Böylece ürünlerini çok daha kolay yükleyebilirler.

20-Kategori-Özellik Eşleştirmesi; “Sadece Softomi’de ✅”

Bu özellik ile satıcılar örnek olarak Bilgisayar kategorisinde sadece bilgisayarlara ilişkin özellikleri, buzdolabı kategorisinde sadece buzdolabına ilişkin özellikleri görerek bu bölümlere veri girişi yapabilirler.

21- Satıcıların Mağazalarını ve Ürünlerini Geçici olarak Pasif Hale Getirmeleri “Sadece Softomi’de ✅”

22- Google Merchant, Cimri, Akakçe, Epey.com’a verilen feedlerin cache dosyasından sağlanması; “Sadece Softomi’de ✅”
Sitenizdeki ürünler her iki saatte bir taranarak feed hazır olarak tutulur. Böylelikle sitenizden ürünleri kendi sistemine aktaracak olan siteler, ürünleri sitenizden daha hızlı çeker ve bu işlem sırasında sitenizin veritabanı kullanılmadığından sitenizin performansı olumsuz olarak etkilenmemiş olur.

Bununla birlikte sitenizdeki ürünlerin tamamını bu feedlere eklemek istemiyorsanız, feed bazında aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz;

 • Sitemdeki ürünlerden A tutarından B tutarına kadar olanları feed’e ekle
 • X, Y, Z mağazalarının ürünlerini feed’e ekleme,
 • Belirleyeceğiniz kategorilerdeki ürünleri feed’e ekleme,
 • Belirleyeceğiniz markalara bağlı ürünleri feed’e ekleme,

23- Kategori, Alt kategori ve Mağaza Sayfasında Ürün Sıralama – İzlemek için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

24- Ürün Kategorilerinin Toplu Bir Şekilde Düzenlenmesi- İzlemek için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”

Ve Daha Fazlası…

 • Projenizi yurtdışına da açmak ve satışlarınızı artırmak isterseniz, gelişmiş özelliklere sahip C2C E-ihracat Yazılımımızı kullanabilirsiniz İncelemek için tıklayın (Proje ihtiyacına göre ilave özellikler eklenerek fiyatlandırılmaktadır.) “Sadece Softomi’de ✅”
 • C2C E-ihracat iş modeline uygun olarak UPS, DHL ve PTS ile konşimento ve proforma invoice dahil olmak üzere entegrasyon İzlemek için tıklayın “Sadece Softomi’de ✅”
 • Softomi, 2020 yılının en iyi yazılım firması seçilerek başarısını taçlandırmıştır. Ödül törenini izlemek için tıklayın
 • Softomi c2c pazaryeri yazılımı, TOBB lisanslı Seccops siber güvenlik firmasından sızma (penetrasyon) testini başarıyla geçmiştir. Sızma testi hakkında detaylı bilgi için sızma testi nedir yazısını okuyabilirsiniz.
 • Softomi’nin, hizmet verdiği ve site adresi belli olan gerçek Google müşteri yorumları ile rakiplerin site adresi belli olmayan, satın aldığı yorumları karşılaştırın! Softomi güncelde %90 müşteri memnuniyet oranı ile hizmet vermekte olup, amacı %99 müşteri memnuniyet oranını yakalamaktır.  Yazılımımıza eklediğimiz ve müşterilerimizin hayatını ciddi oranda kolaylaştıran pek çok yeni özelliğin müşterilerimiz tarafından aktif olarak kullanılması ile %99 mutlu müşteri oranına ulaşacağımıza inanıyoruz.
 • Yüksek güvenlik önlemleri. Neden yazılımımız daha güvenli? İncelemek için Tıklayın
 • Büyüme potansiyeli olan firmalar için  özel yazılım ve sunucu geliştirmeleri ile 1.2 milyon ürün barındırabilen ve 5000 ziyaretçi ile test edilmiş sınırları aşan bir yazılım! Videoyu izlemek için tıklayın

Softomi Giriş Düzeyi C2C E-Ticaret Paketleri

 • E-Ticaret Modelleri
 • Sızma/Güvenlik (Penetrasyon) Testi
 • IOS Uygulama (Hibrit)
 • IOS Uygulama (Webview)
 • Android Uygulama (Hibrit)
 • Android Uygulama (Webview)
 • Ücretsiz Birebir Eğitim
 • Yıllık Trafik (Bandwith)
 • Web Alanı
 • Database Adedi
  Database Adedi
 • Sunucu Hizmetleri
 • Mail Adedi
 • SSL Sertifikası
 • Özel Proje Yöneticisi
 • Acil Durumlar için 7/24 Teknik Destek
 • Aylık Teknik Check-Up Hizmeti
 • %100 Responsive Mobil Uyum
 • Günlük Yedekleme
 • C2C Pazaryeri Danışmanlık Hizmeti
 • Kod Bilmeden Tasarım Yapabilme
 • Cihaza Göre Farklı Tasarım
 • Ürün Gösterimde Farklılaştırma
 • Güvenli E-Ticaret Özelliği (GET)
 • 3D Doğrulama ile Güvenli Ödeme
 • Satıcıya Soru Sor Özelliği
 • Satıcının Site Sahibine Soru Sorması
 • Ürünleri Otomatik Onayla
 • Satıcı Adını Müşteriye Sepette Göster
 • Düşük Stok Bildirim
 • Satıcının Maksimum Fotoğraf Yükleme Sayısı
 • İzin Verilen Fotoğraf Türlerini Belirleme
 • Satıcının Maksimum Fotoğraf Boyutu
 • Ürün Eklenince E-Posta İle Bilgilendirme
 • Ürün Satıldığında Satıcıya Mail Gönder
 • Satıcı Sipariş Durumu Değiştirdiğinde Haberim Olsun
 • SEO 301 Yönlendirmesi
 • SEO Ürün Etiketleri
 • SEO URL Kontrol
 • Özel 404 Sayfası
 • Canonical Link
 • Zengin İçerik (Rich Snippet)
 • GZIP ve Deflate Sıkıştırma Özelliği
 • Parçalı Sitemap Oluşturma
 • Çoklu Dil Bulunan Sitelerde SEO Ayarları
 • Tüm Dillere Google Otomatik Çeviri
 • Satıcı Bilgilerini Gizle/Aç
 • Duruma Özel Mail Şablonları
 • Gelişmiş Varyant Yönetimi
 • Gelişmiş Filtreleme Sistemi
 • Klasik Raporlama
 • Aranan Kelimeler Raporu
 • Gelişmiş Excel İçe/Dışa Aktar Yazılımı
 • Farklı Tedarikçilerden Sipariş Verebilme
 • Satıcıya Özel Mağaza
 • Facebook ile Üye Ol
  Facebook ile Üye Ol
 • Facebook'ta Paylaş
  Facebook'ta Paylaş
 • Whatsapp'la Paylaş
  Whatsapp'la Paylaş
 • Facebook Business/ Instashop Entegrasyonu
 • Facebook Pixel Dönüşüm Entegrasyonu
  Facebook Pixel Dönüşüm Entegrasyonu
 • Google Analitik Entegrasyonu
  Google Analitik Entegrasyonu
 • Google Remarketing Entegrasyonu
  Google Remarketing Entegrasyonu
 • Google Adwords Entegrasyonu
 • Google E-Ticaret Entegrasyonu
 • Google Merchant Entegrasyonu
 • Blog Kullanımı
 • +18 Ürün Kısıtlaması
 • Farklı Kullanıcılara Farklı Yetkiler Belirleme
 • Farklı Para Birimleri ile Satış
 • Otomatik Kur Güncellemesi
 • Banka ile Entegrasyon
 • İyzico Entegrasyonu
 • İyzico Kart Saklama Özelliği
 • Paytr Entegrasyonu
 • Paytr Kart Saklama Özelliği
 • Satıcı Grupları Oluşturma
 • Müşteri Grupları Oluşturma
 • Bireysel Mağaza Oluşturma
 • Bireysel Müşteri Ödemeleri
 • Satıcılara Mail İle Duyuru Yapabilme
 • Şık Mağaza Sayfası Tasarımı
 • İkinci El Ürün Satışı
 • CSS ve Javascript Kodlarına Erişim
 • Ziyaretçi Bazında Son Ziyaret Edilenler
 • Canlı Destek Sistemi
 • Cep Telefonu ile Ürün Ekleme
 • KDV Bazında Sipariş Detayı
 • Bilgilendirme Sayfaları Oluşturma
 • E-Bülten Abone Kaydı
 • Satıcıların Minimum Alışveriş Adedini Belirlemesi
 • Satıcıların Minimum Alışveriş Tutarı Belirlemesi
 • Satıcıların Maksimum Satış Adedini Belirlemesi
 • Site Sahibinin Maksimum Alışveriş Adedini Belirlemesi
 • Site Geneli Komisyon Oranı Belirleme
  Site Geneli Komisyon Oranı Belirleme
 • Kategoriye Özel Komisyon Oranı Belirleme
  Kategoriye Özel Komisyon Oranı Belirleme
 • Satıcıya Özel Komisyon Oranı Belirleme
  Satıcıya Özel Komisyon Oranı Belirleme
 • Satıcının Kendi Kargo Firmasını Kullanması
 • Satıcıların Ücretsiz Kargo Bedeli Belirlemesi
 • Kargo Etiketi Yazdırma
 • Gelişmiş Kargo Fiyatı Belirleme Özelliği
 • Kategori-Seçenek Eşleştirmesi
 • Kategori-Özellik Eşleştirmesi
 • Gelişmiş İade Sistemi
 • Üye Girişi Yapmadan Fiyatı Göstermeme
 • Satıcıya Rozet Atama
 • Gelişmiş Raporlama Sistemi
 • Müşterilerin Satıcıları Takip Listesine Eklemesi
 • BTRANS'a Uygun Excel Çıktısı
 • Siparişi Tekrarlama Özelliği
 • Satıcının Mağazasındaki Ürünlerin Fiyatlarını Toplu Bir Şekilde % X Oranında Artırıp Azaltması
  Satıcının Mağazasındaki Ürünlerin Fiyatlarını Toplu Bir Şekilde % X Oranında Artırıp Azaltması
 • XML ile Toplu Ürün Yükleme
 • XML ile Güncelleme İşleminde Kategoriyi Dikkate Al- Alma Özelliği
 • Yüklenen XML'i Hatırlama Özelliği
 • Farklı XML Çıktılarına Özel Profil
 • Trendyol Toplü Ürün yükleme
 • Hepsiburada Toplü Ürün yükleme
 • Yurtiçi Kargo Api Entegrasyonu
 • Aras Kargo Api Entegrasyonu
 • MNG Kargo Api Entegrasyonu
 • Sürat Kargo Api Entegrasyonu
 • PTT Kargo Api Entegrasyonu
 • UPS Kargo Api Entegrasyonu
 • DHL Kargo Api Entegrasyonu
 • Satıcıların Kupon Oluşturması
 • Site Sahibinin Kupon Oluşturması
 • cimri.com XML Ürün Çıktısı (Cache'li Çıktı)
 • akakce.com XML Ürün Çıktısı (Cache'li Çıktı)
 • epey.com XML Ürün Çıktısı (Cache'li Çıktı)
 • Ürün Listeleme Paketleri
 • Mağaza Gruplarına Göre Özelleştirilebilen Profesyonel Evrak Yönetimi
 • Siparişe Özgü Dinamik Sözleşme Oluşturma
 • Oluşturulan Sözleşmelerin Sistemde Saklanması
 • Sipariş Sonrası Gelişmiş Değerlendirme Özelliği
 • Satıcı Bazında X TL daha Al Kargo Bedava Hesaplaması
 • Kategori Bazında Ürün Sıralama
 • Alt Kategori Bazında Ürün Sıralama
 • Mağaza Sayfasında Ürün Sıralama
 • Eş Anlamlı Seçeneklerin Birleştirilmesi
 • Gelişmiş Log Kayıt Sistemi
 • Satıcının Bir Süre İnaktif Olması
 • Excel ile Ürün Güncellemelerinde Kategoriyi Dikkate Al veya Alma Özelliği
  Excel ile Ürün Güncellemelerinde Kategoriyi Dikkate Al veya Alma Özelliği
 • Sipariş Fark İşlemleri
 • Satıcının Ürün Eklerken Hakediş Tutarını Görebilmesi
 • API ile Web Servis Paylaşımı
 • Projeye Özel Geliştirmeler
 • Hazırlanma süresi
 • Yıllık Yenileme Ücreti

Başlangıç

115.500 TL+KDV
95.000 TL+KDV

 • C2C+B2C+B2B
 • 12.000 GB
 • 50 GB
 • Database Adedi
  Sınırsız
 • Türk Telekom
 • Sınırsız
 • Facebook ile Üye Ol
 • Facebook'ta Paylaş
 • Whatsapp'la Paylaş
 • Facebook Pixel Dönüşüm Entegrasyonu
 • Google Analitik Entegrasyonu
 • Google Remarketing Entegrasyonu
 • Site Geneli Komisyon Oranı Belirleme
 • Kategoriye Özel Komisyon Oranı Belirleme
 • Satıcıya Özel Komisyon Oranı Belirleme
 • Satıcının Mağazasındaki Ürünlerin Fiyatlarını Toplu Bir Şekilde % X Oranında Artırıp Azaltması
 • 1 Kargo Hediye
 • 1 Kargo Hediye
 • 1 Kargo Hediye
 • 1 Kargo Hediye
 • 1 Kargo Hediye
 • 1 Kargo Hediye
 • 1 Kargo Hediye
 • Excel ile Ürün Güncellemelerinde Kategoriyi Dikkate Al veya Alma Özelliği
 • Opsiyonel
 • Opsiyonel
 • 15 İş günü
 • 12.000 TL+KDV

Kurumsal

135.000 TL+KDV
115.000 TL+KDV

 • C2C+B2C+B2B
 • 15.000 GB
 • 75 GB
 • Database Adedi
  Sınırsız
 • Türk Telekom
 • Sınırsız
 • Facebook ile Üye Ol
 • Facebook'ta Paylaş
 • Whatsapp'la Paylaş
 • Facebook Pixel Dönüşüm Entegrasyonu
 • Google Analitik Entegrasyonu
 • Google Remarketing Entegrasyonu
 • Site Geneli Komisyon Oranı Belirleme
 • Kategoriye Özel Komisyon Oranı Belirleme
 • Satıcıya Özel Komisyon Oranı Belirleme
 • Satıcının Mağazasındaki Ürünlerin Fiyatlarını Toplu Bir Şekilde % X Oranında Artırıp Azaltması
 • 1 Kargo Hediye
 • 1 Kargo Hediye
 • 1 Kargo Hediye
 • 1 Kargo Hediye
 • 1 Kargo Hediye
 • 1 Kargo Hediye
 • 1 Kargo Hediye
 • Excel ile Ürün Güncellemelerinde Kategoriyi Dikkate Al veya Alma Özelliği
 • Opsiyonel
 • Opsiyonel
 • 20 İş günü
 • 16.000 TL+KDV

Profesyonel

195.000 TL+KDV
175.000 TL+KDV

 • C2C+B2C+B2B
 • 20.000 GB
 • 100 GB
 • Database Adedi
  Sınırsız
 • Türk Telekom
 • Sınırsız
 • Facebook ile Üye Ol
 • Facebook'ta Paylaş
 • Whatsapp'la Paylaş
 • Facebook Pixel Dönüşüm Entegrasyonu
 • Google Analitik Entegrasyonu
 • Google Remarketing Entegrasyonu
 • Site Geneli Komisyon Oranı Belirleme
 • Kategoriye Özel Komisyon Oranı Belirleme
 • Satıcıya Özel Komisyon Oranı Belirleme
 • Satıcının Mağazasındaki Ürünlerin Fiyatlarını Toplu Bir Şekilde % X Oranında Artırıp Azaltması
 • 1 Kargo Hediye
 • 1 Kargo Hediye
 • 1 Kargo Hediye
 • 1 Kargo Hediye
 • 1 Kargo Hediye
 • 1 Kargo Hediye
 • 1 Kargo Hediye
 • Excel ile Ürün Güncellemelerinde Kategoriyi Dikkate Al veya Alma Özelliği
 • Opsiyonel
 • Opsiyonel
 • 20 İş günü
 • 24.000 TL+KDV

C2C Demo Talebi

  C2C Pazaryeri Yazılımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  1- Satın almış olduğum paket bedelini her yıl ödeyecek miyim?

  Hayır. Paket ücreti bir defaya mahsus olarak ödenir ve her yıl teknik destek hizmetleri, SSL sertifikası, güncelleme hizmetleri ve hosting hizmetleri için her paket için değişen yıllık yenileme ücretini ödenerek, sitenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

  2- Her yıl ne kadar ücret ödeyeceğim?

  Başlangıç paketi için 12.000 TL+KDV, Kurumsal paket için 16.000 TL+ KDV ve Profesyonel paket için 24.000 TL+KDV yıllık yenileme bedeli bulunmaktadır. Yıllık yenileme tutarları ilk yıl paket bedeline dahil olup, ikinci yılın başında ilgili tutarlar TÜFE artış oranı kadar artırılmaktadır.

  3- Satın almadan önce demonuzu kullanabilir miyim?

  Evet. C2C pazaryeri eticaret yazılımımızı satın almadan önce (kargo ve tahsilat kurumu entegrasyonları hariç olmak üzere) tüm özellikleri ile 15 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  4- Ücretsiz olarak C2C pazaryeri yazılımını denemek için ne yapmalıyım?

  C2C Pazaryeri demo talep formunu doldurarak iletişim bilgilerinizi iletebilirsiniz. Akabinde yazılım danışmanlarımız sizleri arayarak ücretsiz demo kurulumu yapacaklardır.

  5- İstediğim zaman bir üst pakete geçiş yapabilir miyim?

  Evet. Satın almış olduğunuz paket ile geçiş yapmak istediğiniz paket arasındaki fiyat farkını ödeyerek istediğiniz zaman üst paketlere geçiş yapabilirsiniz.

  6- Yazılımınızı satın aldıktan sonra para iadesi isteyebilir miyim?

  Evet. Yazılımımızı satın aldıktan sonra 48 saat içerisinde teknik destek talebinde bulunmadığınız sürece, hiç bir gerekçe göstermeden para iadesi talebinde bulunabilirsiniz. Para iadeniz 1 iş günü içerisinde gerçekleşecektir.

  7- Yazılımınızda bulunmayan bir özelliğin yazılımınıza eklenmesini isteyebilir miyim?

  Evet. Yazılımımızda bulunmayan bir özelliğin yazılımımıza eklenmesi yönünde bir talebinizin olması durumunda AR-GE ekibimiz bu özelliğin sistemimize uygun olup olmadığını inceler, uygun ise kaç gün süreceği ve maliyeti hakkında sizlere bilgi verir. Uygun bulmanız durumunda ilgili geliştirme yapılır.

  8- Yazılımı benim sunucuma kurabilir misiniz?

  Bu konu ile ilgili olarak yazılım danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

  9- C2C pazaryeri eticaret yazılımınızı kullanan müşterilerinizin sitelerini görebilir miyim?

  C2C pazaryeri eticaret yazılımımızı kullanan müşterilerimizin listesine bu linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  10- Rakiplerinizin yazılımında neden sizin yazılımınızdaki kadar özellik yok?

  Softomi olarak sadece c2c pazaryeri eticaret yazılımına konsantre olmuş bir firmayız. Bu nedenle rakiplerimize göre çok daha fazla özellik geliştirebilmekteyiz.

  11- Müşteri memnuniyet oranınız nedir?

  Müşteri memnuniyet oranımız %90’ın üzerindedir. Her projeye özel proje yöneticisi atanmaktadır. Projenizin tüm detaylarını proje yöneticinizle rahatlıkla planlayabilir ve takip edebilirsiniz. Referanslarımızı arayarak müşterilerimizin Softomi’den almış oldukları hizmet hakkında bilgi alabilirsiniz.

  12- Paketinizi satın almadan önce eğitim videolarınızı izleyebilir miyim?

  Evet. C2C pazaryeri eticaret yazılımımıza ait eğitim videolarımıza bu linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  13- Bugün satın alma işlemini yaparsam sitem ne zaman açılır?

  Siteniz en geç 5 iş günü içerisinde kurularak kullanıcı bilgileri tarafınıza iletilmektedir. Böylece satıcılarınız sitenize ürün yüklemeye başlayabilirler. Sonraki günlerde ise anlaşacağınız kargo firması ile entegrasyon, tahsilat kurumu ile entegrasyon ve IOS & Android uygulamalar hazırlanmaktadır.

  14- Profesyonel paketinizde bulunan web ve trafik alanları neyi ifade ediyor ve artıralabilir mi?

  Profesyonel paketimizde 100 GB web ve yıllık 20.000 GB trafik alanı bulunmaktadır.

  100 GB web alanına, her bir ürüne ait fotoğrafın ortalama büyüklüğünün 100 KB civarında olması ve her bir ürün için 3 adet fotoğraf yüklenmesi durumunda  50 bin adet ürün eklenebilmektedir. Yüklenen fotoğrafların KB’larının daha büyük olması ve her bir ürün için 3’ten fazla görsel yüklenmesi durumunda yüklenebilecek toplam ürün adedi, artan KB ve ürün sayısı ile orantılı olarak azalacaktır. Her bir görsel için masaüstü cihazlar, telefonlar, uygulamalar ve ipadler ve bu cihazların farklı tüm ekran büyüklükleri için farklı boyutlarda yaklaşık  15 adet cachelenmiş fotoğraf tutulmaktadır.

  20.000 GB yıllık trafik alanı, sitenizi günlük ortalama 10.000 ziyaretçinin ziyaret edebileceği bir trafik alanıdır. Ortalama bir ziyaretçi/ciro analizi yaparsak;

  Günlük 10.000 ziyaretçinin ortalama %20’sinin alışveriş yaptığını ve bu ziyaretçilerin sepet ortalamasının 300 TL olduğunu düşünelim.

  Günlük 2.000 kişi X 300 TL = 600.000 TL günlük ciro

  600.000 TL X 30 gün= 18 milyon TL aylık ciroya tekabul etmektedir.

  15. Sitemi, sadece içerisinde benim sitem bulunan farklı bir sunucuya taşıyabilir misiniz?

  Evet. Sitenizi isterseniz size özel bir sunucuya taşıyabiliriz.  Projenizin ziyaretçi hedefi, ürün sayısı ve diğer ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yazılım ve sunucu uzmanlarımız tarafından sunucu özellikleri belirlenerek siteniz size özel bir sunucuya taşınabilir.

  C2C Demo Talebi

   C2C E-TİCARET FİYATLARI 

   (Bu bölüm arama motorlarının kolay okuması için yazılmıştır.)

   Softomi C2C eticaret fiyatları; Başlangıç Paketi 95.000 TL+KDV, Kurumsal Paket 115.000 TL+KDV ve Profesyonel Paket 175.000 TL+KDV’dir.

    

   Demomuzu Hemen İnceleyin!

    ×

    Softomi'ye Hoş Geldiniz.

    WhatsApp iletişim için yazılım danışmanımızın adına tıklayarak iletişimi başlatabilirsiniz.

    × Sorunuz mu var?