0 (212) 212 10 34

Blog

Mecidiyeköy Şişli Eticaret Yazılım Firması

Softomi eticaret yazılım firması, İstanbul Şişli Mecidiyeköy’de eticaret yazılımları, eticaret paketleri, özel konsept tasarım eticaret sitesi ve müşteri ihtiyaçlarına göre yazılım projeleri konusunda hizmet vermektedir.

Hazırlamış olduğumuz yazılımlar arasında B2C (perakende satış) eticaret siteleri, B2B (toptan satış) eticaret siteleri ve C2C (pazaryeri) eticaret siteleri bulunmaktadır. Bununla birlikte mikro ihracat yapmak isteyen firmalarımız için gelişmiş e-ihracat sitesi yazılımları sunmaktadır.

E-ihracat sitesi yazılımımız, 3 dil opsiyonu bulunan, IP’ye göre ziyaretçiyi tanıyan ve belirlenen dil ve para birimi ile sitenin açılmasını sağlayan, farklı değerlerde para birimi girilmesine imkan veren gelişmiş bir eticaret yazılımıdır.

Pazaryeri yazılımımız ise N11, hepsiburada ve gittigidiyor gibi Türkiye’nin önde gelen eticaret sitelerinin altyapı özelliklere benzer özellikler barındırmaktadır. XML ile ürün aktarımı konusunda son derece gelişmiş özelliklere sahiptir.

İstanbul Şişli Mecidiyeköy’de eticaret yazılım firması arıyorsanız, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan Softomi’u mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Etiketler; Mecidiyeköy yazılım şirketleri, Şişli yazılım şirketleri, İstanbul yazılım şirketleri

Demomuzu Hemen İnceleyin!

    ×

    Softomi'ye Hoş Geldiniz.

    Pazaryeri yazılımı hakkında bilgi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

    × Sorunuz mu var?