C2C Pazaryeri E-Ticaret Yazılımı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?
0 (212) 212 10 34

Blog

C2C Pazaryeri E-Ticaret Yazılımı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

C2C Pazaryeri E-Ticaret Yazılımı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

 

Son dönemde C2C pazaryeri yazılımlarının popüler hale gelmesi ile birlikte, pek çok yazılım firması, henüz B2C altyapılarını geliştirmeyi dahi tamamlamamışken, C2C pazaryeri yazılımı konusunda da hizmet verdiklerini söyleyerek sitelerine, maalesef anlamının ne olduğunu dahi bilmedikleri paketler ekledikleri görülmektedir. Referanslarına bakıldığında ise henüz c2c pazaryeri referansının bulunmadığı görülmektedir.

Ancak gerek verdikleri ucuz fiyatlar, gerekse müşterilerin c2c pazaryeri yazılımında olması gereken özellikleri tam olarak bilmemeleri nedeniyle, bu yazılım firmaları ile anlaşma yaptıklarını zaman zaman öğrenmekteyiz.

Son günlerde çok sayıda yeni müşterilerimizin, farklı bir yazılım firmasından c2c pazaryeri yazılımı aldığı, ancak aylar geçmesine rağmen c2c özelliklerini henüz göremediğini ve yazılım firması tarafından “geliştiriyoruz” açıklamasıyla atlatıldığını duymaktayız. Bu şekilde sancılı geçen aylar sonrasında Softomi ile tanışan müşteriler, firmamızdan c2c pazaryeri yazılımı satın alarak projelerini hızla hayata geçirmektedirler. Ancak tabii ki aylar geçen stres dolu süreçler, ödenmiş olan paranın iade alınması için gerginlikler ve diğer tatsız süreçler de yıpranmışlıklar kolay kolay unutulmuyor.

Eğer siz de bu durumu daha önce yaşadıysanız, tekrar hatalı bir karar vermemek için c2c pazaryeri yazılımı seçiminde nelere dikkat etmeliyim sorusunun cevabını arıyor olmalısınız.

Aşağıda bulunan 7 sorunun cevabını detaylı bir şekilde araştırarak tatmin edici cevapları bulduğunuz firmanın yazılımı sizin için en doğru c2c pazaryeri yazılımıdır diyebiliriz.

 1. C2C pazaryeri yazılımının özellikleri yeterli mi?
 2. Satın almadan önce bu özellikleri görebilir miyim?
 3. Hangi yazılım firmasında daha fazla özellik var?
 4. Geliştirilebilir bir yazılım mı?
 5. Müşteri memnuniyeti nasıl?
 6. Yasal zorunluluklar ve güvenlik önlemleri alınmış mı?
 7. Fiyatı makul mü?

Çok yakında yukarıdaki 7 maddenin detaylı cevaplarını bu makalemizde yayınlayacağız.

Bizi takip etmeye devam edin…

Demomuzu Hemen İnceleyin!

  ×

  Softomi'ye Hoş Geldiniz.

  WhatsApp iletişim için yazılım danışmanımızın adına tıklayarak iletişimi başlatabilirsiniz.

  × Sorunuz mu var?