0 (212) 212 10 34

Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi

Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret sitenizin hazırlamış olduğumuz ücretsiz veya Premium şablonlarımızdan birisi ile birlikte hazırlanmasını talep edebilir veya sadece size özel konsept bir tasarım olarak hazırlanmasını isteyebilirsiniz.

Konsept Tasarım Süreci

Bize hayalinizdeki siteyi anlatabilir veya birkaç referans site örneği göstererek bu sitelerdeki tasarımlara benzer tasarımlar talep edebilirsiniz. Grafik ekibimiz talep etmiş olduğunuz sitenin çizimini hazırlayarak tarafınıza iletir. Tarafınıza iletilmiş çizimlerin revizesini talep edebilir veya onaylayabilirsiniz. Revize talep etmeniz durumunda istemiş olduğunuz düzenlemeler yapılarak onayınız alınmak üzere tekrar tarafınıza iletilir. Onayınızın alınması sonrasında ilgili çizimler yazılım departmanımıza iletilerek yapılmış olan çizimin eticaret sitenize giydirilmesi işlemi yapılmaktadır.

Tasarım yapılan bölümler nelerdir ve neleri kapsar?

Bir e-ticaret sitesinin en fazla kullanılan sayfaları diyebileceğimiz bölümleri ana sayfa, kategori sayfası ile ürün sayfası tasarım hizmetimiz bu sayfalar için verilmektedir. Tasarım hizmeti içerisinde slider ve banner tasarlama hizmeti bulunmamaktadır. Tasarım hizmeti, sitenin görünümü diyebileceğimiz, slider alanı, banner alanı, vitrin alanları vb. alanların büyüklükleri, efektleri, sitenizde bulunmasını istediğiniz yerler gibi sitenizin görsel görüntüsünün altyapısını hazırlamak yönünde verilen hizmetlerdir. Söz konusu altyapının hazırlanması sonrasında ilgili görseller müşteri tarafından siteye eklenmelidir.

Ana Sayfa Tasarımı

Ana sayfanın slider, banner, haftanın fırsatları, menü görünümü ve efektleri ve vitrin alanları (popüler ürünler, indirimli ürünler, en çok satılan ürünler) tasarımı yapılır.

Kategori Sayfası Tasarımı

Eticaret sitenize kategorilerden biri tıklandığında gidilen sayfadır. Bu sayfada ilgili kategoriye ait ürünler 2’şerli, 3’erli veya 4’erli olarak sıralanabilir. Kategori sayfalarının genellikle sol tarafında bir filtre sistemi bulunur. Bu filtre sisteminin görüntüsü, renkleri ve dizaynı yapılabilir. Filtre sistemi dikey veya sayfanın üst tarafına yatay olarak eklenebilir. Ayrıca kategori sayfası içerisinde ilgili kategorinin alt kategorileri, sayfanın sol tarafa eklenebilir. Böylelikle müşterileriniz tekrar üst menüye giderek zaman kaybetmeden alışverişini sürdürebilirler. Yine kategori sayfası içerisinde kodlar üzerinden yapılacak çalışma ile bir ürün diğer ürünlere göre daha büyük veya küçük olarak sayfada yer alabilir. Kategori sayfasının zemin rengi özelleştirilebilir.

Ürün Sayfası Tasarımı

Standart ürün sayfası dizaynı, talebiniz doğrultusunda whatsapp modülü, sepete ekle butonu rengi ve büyüklüğü, hızlı kargo, beden tablosu, taksit tablosu, açıklama yazısının olduğu bölümün yerinin değiştirilmesi vb. özelleştirmeler yapılarak değiştirilebilir.

Menü İkonlarının Eklenmesi

Normal menü yapısında sadece ilgili kategorinin ismi yazmaktadır. Bununla birlikte her bir kategoriyi simgeleyen bir görsel menü görüntüsünü bozmadan, mobil cihazlarda da uyumlu görülecek şekilde sitenize eklenebilir.

Tüm sayfaların en üstündeki sabit bölüm (header alanı) Tasarımı

Bu bölümde genellikle, üye girişi, kayıt ol ve telefon numarası bulunur. Bunlara ilave olarak facebookla bağlan, facebook, intagram sayfamıza git vb. ikonlar eklenerek ve renk ve düzenlemeleri yapılabilir.  Mobil cihazlarla görüntü uyumluluğu sağlanır.

Tüm sayfaların en altındaki sabit bölüm (footer alanı) Tasarımı

Sitenin en alt kısmında yer alan güvenlik sertifikaları, banka kredi kartları, iletişim, hakkımızda, gizlilik sözleşmesi, iptal iade koşulları vb. linklerin bulunduğu bölümün düzenlenmesidir. Bu bölümün yerleşiminin istediğiniz gibi özelleştirilmesi ile birlikte, bu bölümündeki yazı puntoları ile arka plan renginin istediğiniz gibi düzenlenmesidir.

Özel tasarım e ticaret sitesi hizmeti, talep edilen içeriğe göre değişmekte olup, daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için yazılım danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Demomuzu Hemen İnceleyin!

    ×

    Softomi'ye Hoş Geldiniz.

    Pazaryeri yazılımı hakkında bilgi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

    × Sorunuz mu var?