0 (212) 212 10 34

Netsis Muhasebe Entegrasyonu

Netsiz Muhasebe Programı ile E-Ticaret Sitelerinin Entegrasyonuna Neden İhtiyaç Duyulur?

 

Netsiz Muhasebe Programı ile eticaret sitesi arasındaki entegrasyona birkaç sebeple ihtiyaç duyulabilir. Bunlar aşağıdaki gibidir;

 
  • Eticaret sitenizde satmış olduğunuz ürün çeşidinin fazla olması durumunda, bu ürünlerin hem muhasebe sisteminize girişinin yapılması, hem de eticaret sitenize girişinin yapılması son derece zor olacaktır. Muhasebe sistemi entegrasyonu sayesinde aynı bilgileri her iki platforma girmenize gerek olmayacaktır. Ürünleriniz ile bilgileri (ürün adı, stok adedi, fiyatı, ürünün fotoğrafı, açıklama bölümü bilgisi vb.) muhasebe programına girmeniz sonrasında, API entegrasyonu ile ürünlere ait tüm bilgiler bir defada eticaret sitenize aktarılmış olur.
  • Satış yapılan yerlerin fazlalığı. Eğer hem eticaret siteniz ve aynı zamanda birden fazla mağazanızda satış yapıyorsanız, satılan ürünlerin Netsiz muhasebe sisteminden ve eticaret sisteminden eş zamanlı düşülmesi gerekmektedir. Netsiz muhasebe programı entegrasyon yazılımımız, söz konusu satışlara ilişkin ürünlerin stoklarını karşılıklı olarak (hem Netsiz muhasebe programının stoğundan hem de eticaret sitenizin) stoğundan düşerek stok takibini son derece kolaylaştırmaktadır. Böylelikle gerçekte stoğu biten ürünler, hem eticaret sitenizden, hem de mağazalarınız stoklarından düşülerek stok adedi sıfırlanır ve müşterilerinize elinizde olmayan ürün satmak ve sonrasında mahcup olmak durumunda kalmazsınız. Büyüyen yapılarda eticaret sitelerinin yaşadığı en büyük zorluklardan birisi, stoğu bitmiş ürünlerin zamanında mağaza ve eticaret mağazalarından düşülememesi nedeniyle, gerçekte ellerinde olmayan ürünlerin yanlışlıkla satılmasıdır.
  • Ürünlerinizin fiyatlarını toplu bir şekilde artırıp azaltabilirsiniz. Netsiz muhasebe programı üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz ürün fiyat değişikliklerini, bir tuşla eticaret sitenize uygulayarak tüm ürünleriniz fiyatlarını kolaylıkla değiştirebilirsiniz.
  • Eticaret sitenizden yapılan satışların faturalarını Netsiz muhasebe sisteminiz üzerinden kesebilirsiniz. Böylelikle tüm satışlar ve faturaları aynı platform üzerinden takip edilmiş olur.
  • Eticaret siteniz üzerinden ürün alan müşteri bilgileri otomatik olarak Netsiz Muhasebe programınıza aktarılır. Böylece müşteri portföyünüzü birkaç yerden takip etmek zorunda kalmazsınız.
 

Genel olarak eticaret sitesi ile Netsis muhasebe programı entegrasyonlarında yukarıdaki özellikler talep edilmekle birlikte, firmanızınız ihtiyaçlarına bağlı olarak bu özellikler artırılıp azaltılabilmektedir. Netsiz muhasebe programı entegrasyonu ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Demomuzu Hemen İnceleyin!

Call Now ButtonHemen Arayın