0 (212) 212 10 34

Blog

Mobil Uyumlu E-Ticaret Sitesi

Mobil Uyumlu E-Ticaret Sitesi

Geçtiğimiz dönemlerde cep telefonları, sadece arama yapmak ve mesaj atmak için kullanılıyordu. Ancak günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile birlikte, internete bağlanmak ve daha pek çok iş için kullanılır hale geldi. İnternetin mobil ortama taşınması ile beraber kullanıcılar, cep telefonlarını bilgisayarlardan daha fazla kullanır hale geldiler. Bu durum online satış mağazası için oldukça önemli bir durumu ortaya çıkarmıştır. Bu önemli durum, mobil ticarettir. Her geçen gün daha da artan internet kullanıcısı, alışveriş yapmak için artık mobil cihazlarını kullanır hale geldi.

İnternet kullanıcılarının alışverişleri için mobil cihazlarını çok sık kullanmaya başlamaları, bir sanal mazağa için oldukça önemlidir. Ancak burada önemli bir nokta bulunmaktadır. Bu önemli nokta, e-ticaret sitelerinin mobil uyumlu olmasıdır. Bu durum kullanıcıların siteye mobil cihazları ile istedikleri her an ulaşabilmelerini sağlar. Siz de Softomi’un online dünyadaki danışmanlığı hizmetinden yararlanarak %100 mobil uyumlu bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Bu durum müşterilerinizin mobil sayfanızdan keyifle alışveriş yapmalarını sağlayacaktır. Peki, mobil uyumlu online satış sitesinin başka ne gibi avantajları bulunuyor?

Zaman ve Mekâna Bağlı Kalmayın

İnternet kullanıcıları artık gün içerisinde mobil cihazlarını ellerinden düşürmüyorlar. Birçoğu internette geçirdikleri sürenin büyük bir kısmını alışveriş yapmak için kullanılıyor. Eğer bu süreler içerisinde hedef kitlenize ulaşmak ve daha çok satış yapmak istiyorsanız, sahip olduğunuz online satış mağazanız mutlaka mobil uyumlu olmalıdır. Bu sayede müşterilerinize zamandan ve mekânda bağımsız olarak, 7/24 satış yapma imkânına sahip olursunuz.

Arama Motorlarında Ön Sıralara Yükselin

Yapılan araştırmalar, internet üzerinden yapılan aramalarda mobil cihaz kullanımının arttığını ortaya koymuştur. Eğer sadece sabit bilgisayarlardan elde ettiğiniz trafik ile sınırlı kalmak istemiyorsanız, mobil uyumlu web sitesi ile mobil aramalarda da yer alabilirsiniz. Bunun yanında en popüler arama motoru Google başta olmak üzere birçok arama motorunda, mobil uyumlu online satış sitesi ile öne geçebileceğiniz de unutmamalısınız.

Hedef kitlenize zamana ve mekâna bağlı kalmadan ulaşmak, arama motorlarında üst sıralarda çıkmak ve daha fazla kazanç sağlamak için Softomi’un danışmanlık hizmetinden yararlanabilir, tamamen mobil uyumlu bir e-ticaret sitesi sahibi olabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alan: *

Demomuzu Hemen İnceleyin!

    [recaptcha]

    Call Now ButtonHemen Arayın