0 (212) 212 10 34

Blog

İstanbul E-Ticaret Yazılım Firmaları

eticaretyazilim

İstanbul, pek çok sektörün olduğu gibi yazılım sektörünün de kalbidir ve bu sektörde sayınız firma faaliyet göstermektedir. Bu firmaların bir kısmı çok uzun yıllardır sektörde var olmasına rağmen, bazı firmalar ise henüz startup diyebileceğimiz başlangıç evresindedir. Sektörün büyümesine bağlı olarak Türkiye’de son 15 yılda çok sayıda yazılım firması açılmış ve kısa süre içerisinde maalesef ayakta kalamayarak kapanmıştır.

E-ticaret yazılım firmaları arasında İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteren Softomi, yazılım firmaları arasında müşteri memnuniyeti odaklı çalışması ile fark yaratmaya devam etmektedir. Geliştirmiş olduğu yazılımlar ile birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarına göre ilave yazılım geliştirmeleri de yapmaktadır.

Bir online satış mağazasının sahip olması gereken en önemli özelliklerden birisi ise tasarımdır.  Her ürün veya hizmet satışının kendi doğası içerisinde ayrı bir tasarıma sahip sanal mağaza üzerinden satışı gerekmektedir. Firmamız sektörlere ve ihtiyaçlara uygun eşsiz tasarımları ile de İstanbul e ticaret yazılım firmaları arasında fark yaratmaktadır. Premium ve ücretsiz temalarımızı hemen inceleyebilir ve firmanıza en uygun tasarımı seçebilirsiniz.

Bunların yanında günümüzde bir web sitesinin en önemli ihtiyaçlardan birisi de mobil uyumlu olmasıdır. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin büyük bir kısmının mobil cihazlardan yapıldığı göz önünde bulundurulursa, bu durumun önemi anlaşılabilir. Softomi,  sitenizi aynı zamanda %100 mobil uyumlu olacak şekilde tasarlayarak müşterileriniz sitenizde rahatlık alışveriş yapmasını sağlar

Hızlı Teknik Destek

Softomi,  e ticaret sitesi yapan firmalar arasında işinde uzman teknik destek ekibi ile e-ticaret sektöründeki yolculuğunuzda daima yanınızda olacak ve web siteniz ile ilgili sorunlarınıza en kısa sürede en doğru çözümü sunacaktır.

Demomuzu Hemen İnceleyin!

    ×

    Softomi'ye Hoş Geldiniz.

    Pazaryeri yazılımı hakkında bilgi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

    × Sorunuz mu var?