0 (212) 212 10 34

Blog

Hazır E-Ticaret Paketleri

hazireticaretpaketleri

E-ticaret sitesi kurmak isteyenler için en kolay ve avantajlı yöntemlerin başında hazır e ticaret paketleri gelmektedir. Bu internet paketlerinin sunduğu çözümler sayesinde internetten satış yapmak çok daha kolaydır.

Hazır E-ticaret Paketleri Nedir?

Yazılım firmaları tarafından müşteriler için paket halinde sunulan, online satış yapma imkânı sağlayan yazılımlara verilen addır. Bu paketler sayesinde yönetim paneli üzerinden ürün ve sipariş yönetimi kolay bir şekilde yapılabilir. Bunun yanında en önemlisi herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymuyorsanız ve bütçeniz kısıtlı ise, sizin için en ideal çözümdür.

Hazır e-ticaret paketleri, genellikle ihtiyacınız olan tüm hizmetleri bünyesinde barındırır. Bu sayede ayrı işlemler ile uğraşmak durumunda kalmazsınız. Bahsedilen diğer işlemler ise tasarım hizmeti ve barındırma hizmeti gibi hizmetlerdir. Bu paket ile birlikte küçük ek ücretler ödeyerek diğer ihtiyaçlarınızı da satın alabilirsiniz. Böylece ürünlerinizi düşük maliyet ile internet üzerinden satabilirsiniz.

Avantajları Nelerdir?

hazir-e-ticaret-paketlerinin-avantajlari-nelerdir-softomi"

Hazır e-ticaret sitesi paketlerinin pek çok avantajı bulunmaktadır.  Sağladığı avantajlarının başında özel yazılımlara göre çok daha az maliyetli olması gelmektedir. Yani bu sistemler, bütçenizi fazla zorlamaz. Bunun nedeni ise; sizin ihtiyacınız olan her şeyin önceden hazırlanmış olması ve hizmet sunan firma için ek bir zaman gerektirmemesidir. Ancak özel bir tasarım veya mevcut paket özelliklerine ilave olarak özellik geliştirilmesini istemeniz halinde, bu hizmet sunan firma için ekstra zaman ve emek demektir. Bu zaman ve emeğe bağlı olarak ilave olarak ücretlendirilmektedir.

Diğer bir avantajı ise kullanmaya başlamadan önce birçok kişinin yorumunu alabilmeniz de yer almaktadır. Çünkü bu siteler çok fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu nedenle söz konusu siteleri satın almadan önce kullanıcıların yorumlarını okuyabilir ve taleplerinizi bu yönde iletebilirsiniz.

Geliştirmeye Açık mıdır?

Bahsedilen avantajlardan bir diğeri ise bu paketlerin sürekli olarak geliştirilmesi ve yenilenmesidir. Bu geliştirmeler, kullanıcıların isteklerine göre gerçekleştirilir. Bu sayede sürekli yenilenen ve güncellenen bir online satış mağazasına sahip olabilirsiniz. Yine bu yazılımlar ile ilgili bir problem yaşadığınızda sorunun düzeltilmesi özel yazılımlara göre çok daha kolaydır.

Fiyatı Ne Kadar?

Hazır e ticaret sitesi paketleri içerisinde bulundurduğu özelliklere göre farklı fiyatlara sahiptirler. Sektöre ilk defa girecek olan ve donanımlı bir yazılım isteyen müşterilerimize Profesyonel eticaret paketimizi tavsiye etmekteyiz. Bu paket içerisinde toplu ürün yükleme, otomatik seo modülü, toplu fiyat düzenleme, ülke ve bölgelere göre kargo hesaplama ve daha birçok gelişmiş özellik bulunmaktadır. Sitenizdeki ürünlerin n11 gibi pazar yerlerine entegrasyonu için ise Entegre paketimizi önermekteyiz.

Hazır e-ticaret paketleri hakkında daha detaylı bilgi ve teknik özelliklerini incelemk için paketlerimiz sayfasını inceleyebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alan: *

Demomuzu Hemen İnceleyin!

    ×

    Softomi'ye Hoş Geldiniz.

    Pazaryeri yazılımı hakkında bilgi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

    × Sorunuz mu var?