0 (212) 212 10 34

Eta Muhasebe Entegrasyonu

ETA Muhasebe Programı ile E-Ticaret Sitelerinin Entegrasyonuna Neden İhtiyaç Duyulur?

 

ETA Muhasebe Programı ile eticaret sitesi arasındaki entegrasyona birkaç sebeple ihtiyaç duyulabilir. Bunlar aşağıdaki gibidir;

 
  • Eticaret sitenizde satmış olduğunuz ürün çeşidinin fazla olması durumunda, bu ürünlerin hem muhasebe sisteminize girişinin yapılması, hem de eticaret sitenize girişinin yapılması son derece zor olacaktır. Muhasebe sistemi entegrasyonu sayesinde aynı bilgileri her iki platforma girmenize gerek olmayacaktır. Ürünleriniz ile bilgileri (ürün adı, stok adedi, fiyatı, ürünün fotoğrafı, açıklama bölümü bilgisi vb.) muhasebe programına girmeniz sonrasında, API entegrasyonu ile ürünlere ait tüm bilgiler bir defada eticaret sitenize aktarılmış olur.
  • Satış yapılan yerlerin fazlalığı. Eğer hem eticaret siteniz ve aynı zamanda birden fazla mağazanızda satış yapıyorsanız, satılan ürünlerin ETA muhasebe sisteminden ve eticaret sisteminden eş zamanlı düşülmesi gerekmektedir. ETA muhasebe programı entegrasyon yazılımımız, söz konusu satışlara ilişkin ürünlerin stoklarını karşılıklı olarak (hem ETA muhasebe programının stoğundan hem de eticaret sitenizin) stoğundan düşerek stok takibini son derece kolaylaştırmaktadır. Böylelikle gerçekte stoğu biten ürünler, hem eticaret sitenizden, hem de mağazalarınız stoklarından düşülerek stok adedi sıfırlanır ve müşterilerinize elinizde olmayan ürün satmak ve sonrasında mahcup olmak durumunda kalmazsınız. Büyüyen yapılarda eticaret sitelerinin yaşadığı en büyük zorluklardan birisi, stoğu bitmiş ürünlerin zamanında mağaza ve eticaret mağazalarından düşülememesi nedeniyle, gerçekte ellerinde olmayan ürünlerin yanlışlıkla satılmasıdır.
  • Ürünlerinizin fiyatlarını toplu bir şekilde artırıp azaltabilirsiniz. ETA muhasebe programı üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz ürün fiyat değişikliklerini, bir tuşla eticaret sitenize uygulayarak tüm ürünleriniz fiyatlarını kolaylıkla değiştirebilirsiniz.
  • Eticaret sitenizden yapılan satışların faturalarını ETA muhasebe sisteminiz üzerinden kesebilirsiniz. Böylelikle tüm satışlar ve faturaları aynı platform üzerinden takip edilmiş olur.
  • Eticaret siteniz üzerinden ürün alan müşteri bilgileri otomatik olarak ETA Muhasebe programınıza aktarılır. Böylece müşteri portföyünüzü birkaç yerden takip etmek zorunda kalmazsınız.
 

Genel olarak eticaret sitesi ile ETA muhasebe programı entegrasyonlarında yukarıdaki özellikler talep edilmekle birlikte, firmanızınız ihtiyaçlarına bağlı olarak bu özellikler artırılıp azaltılabilmektedir. ETA muhasebe programı entegrasyonu ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Demomuzu Hemen İnceleyin!

Call Now ButtonHemen Arayın