0 (212) 212 10 34

Blog

En İyi E-Ticaret Yazılımı 2019

En İyi E-Ticaret Yazılımı 2019 

Türkiye’de uzun yıllardır faaliyet gösteren pek çok yazılım firması bulunduğu gibi, çok eski olmamakla birlikte girişimcilerin pek çok ihtiyacını karşılayacak özelliklere sahip yazılım geliştiren yazılım firmalarının da bulunduğu görülmektedir. Pek çok firma en iyi eticaret yazılımını geliştirme konusunda 2019 yılında ciddi yatırımlar yapmakta ve yoğun mesai harcamaktadır Kullanıcılarına her geçen gün farklı eticaret sitesi özellikleri sunmaya çalışan yazılım firmaları kendi aralarında da ciddi bir rekabet içerisindedirler. Detaylı bir geliştirme süreci sonrasında nihai ürün haline getirilerek müşterilerine bu ürünleri sunmaya hedefleyen yazılım firmalarının son günlerde geliştirdikleri en önemli özelliklerden birisin instashop özelliğidir. Bilindiği üzere İnstagram henüz Türkiye için İnstagramdan satış yapma özelliğini aktif etmemiştir. Türkiye’deki yazılım firmaları bu eksikliği hazırlamış oldukları çift taraflı entegrasyon ile gidermeye çalışmış ve bazı çözümler bulmuşlardır. Instashop özelliği konusunda ilerleyen günlerde geniş kapsamlı bir içeriği sizlerle paylaşıyor olacağız.

En İyi E-Ticaret Yazılımı Nasıl Seçilir?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, eticaret yazılım sektöründe faaliyet gösteren pek çok yazılım firmasının hazırlamış olduğu eticaret yazılımları birbirleriyle ciddi anlamda yarışır şekildedir. Günümüz teknolojileri ve gelişmeleri göz önünde bulundurulduğunda, rakiplerinize göre çok daha az özelliğe sahib bir eticaret sisteminin satılması mümkün değildir. Bu nedenle, eticaret sitesi kurmak için araştırma yaparken çok fazla kafanızın karışmamasını ve eticaret firmalarının sitelerinde yer alan sayısız özelliği birbiriyle karşılaştırırken satışlarınızı etkilemeyecek minik farklılıkları çok fazla dikkate almamanızı tavsiye etmekteyiz. Bir yazılım firmasını tercih ederken karar vermeniz gereken en önemli husus müşteri memnuniyetidir. Eğer ilgili yazılım firmasının müşterileri aldıkları hizmetten memnun iseler, ilgili yazılım firmasının yazılımının iyi olduğunu söylemek mümkündür. Yazılım özellikleri itibariyle eğer çok farklı bir özelliğe ihtiyacınız bulunuyor ise bu konuyu yazılım firması ile paylaşabilir, hazırlamış oldukları diğer özelleştirmeleri inceleyebilir ve sizin talep etmiş olduğunuz yazılımı da hazırlayabilip hazırlayamayacakları konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Seçim Yaparken Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?

En iyi eticaret yazılımı seçimi 2019 yılında aşağıdaki kriterlere göre yapılabilir;

1- Sistem altyapısı geliştirilebilir mi?

2- Sistem altyapısı ihtiyaçlarımı karşılıyor mu?

3- Yazılım firması güvenilir mi? Eski bir firmamı?

4- Müşterileri memnun mu?

5- Yazılım maliyeti rekabetçi mi?

6- Teknik destek ekibi yeterli mi? İstediğimde ulaşabiliyor muyum?

7- İkinci yıl ve sonraki yıllar ne kadar ücret ödeyeceğim?

Yukarı sıralamaya çalıştığımız maddelerin cevapları sizin için olumlu ise en iyi eticaret yazılımını bulmuş olduğunuzu söyleyebiliriz. Unutmayınız, her zaman en yüksek ücreti ödemek en iyi yazılımını satın almış olduğunuz anlamına gelmemektedir. Yazılım özelliklerinin birbirlerine son derece yakın olduğu günümüzde, sizin için en doğru tercih, size en iyi hizmeti sunacak yazılım firmasıdır.

Firmamızın sağlamış olduğu altyapı ve hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için yazılım danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. En iyi eticaret yazılımı 2019 yılında sunmak için pek çok firma gibi, Softomi’da  yoğun bir şekilde çalışmaktadır. En güncel özelliklerimizi incelemek için Softomi E-Ticaret Paketleri karşılaştırma tablomuzu inceleyebilir ve firmanızın için en iyi eticaret yazılımını tercih edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alan: *

Demomuzu Hemen İnceleyin!

    Call Now ButtonHemen Arayın