0 (212) 212 10 34

Blog

En İyi E-Ticaret Paketleri

eticaretpaketleri

En iyi E-Ticaret Paketleri Hangisidir?

Bu soru son günlerde eticarete başlamak isteyen girişimcilerin merak ettiği soruların başında gelmektedir. Online mağazasını açarak satış yapmaya başlamak isteyen girişimcilerin faaliyet gösterdiği sektöre, normal ticarette olduğu gibi online ticaretteki hedeflerine, aynı sektörde veya yakın sektörlerde faaliyet gösteren rakiplerinin sunduğu performansa bağlı olarak en iyi e-ticaret paketleri arasında seçim yapmaları gerekmektedir. Ancak burada “en iyi” ifadesi öznel bir ifade olarak kalmaktadır ve kişiye göre değişmektedir. Burada şu sorunun cevabını vermek girişimciler için daha doğru bir yaklaşım olacak ve aradıklarını bulmaları için onlara en iyi yolu gösterecektir.

İhtiyaçlarıma Uygun Paket Hangisidir?

Evet bu sorunun cevabı aslında yeni bir girişimci için en iyi e-ticaret paketinin hangisi olduğunu belirleyecektir. Eğer e-ticarete yeni başlıyor, kısıtlı bir bütçe ile bu işi denemek istiyorsanız ve maliyetlerinizi optimum noktada tutmak istiyorsanız çok gelişmiş özelliklere sahip bir yazılım satın alarak online ticarete başlamanız, aldığınız kararla örtüşmeyen gereksiz bir maliyet yaratacaktır. Unutmayınız ki, istediğiniz zaman kullanmış olduğunuz paketin özelliklerini ihtiyaçlarınıza paralel olarak artırabilir ve daha gelişmiş özellikler ekleyebilirsiniz. Bu opsiyon ve esneklik eticarete başlarken karar almanızı kolaylaştırmaktadır. Yani seçtiğiniz yazılımı, ilk gün almış olduğunuz haliyle ömür boyu kullanmak zorunda değilsiniz. Bu nedenle, “en yüksek fiyatlı paketi alarak e-ticarete başlamalıyım, yanlış bir seçim yaparsam eticaret serüvenim başlamadan biter” varsayıma düşmemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. İstediğiniz zaman bir üst pakete geçebilir veya ihtiyaç duyduğunuz özelliği yazılımınıza ekleterek yolunuza devam edebilirsiniz.

Benim İhtiyacımın Ne Olduğunu Tam Olarak Bilmiyorum. Ne Yapmalıyım?

nbenim-ihtiyacim-ne-softomi

Online satış mağazası açmak isteyen girişimcilerin aslında en çok zorluk çektiği konu budur. Eğer daha önce bir online satış sistemi kullanmadıysanız ve bu konuda çok fazla bilgi sahibi değilseniz, doğal olarak bu yolculukta nelere ihtiyaç duyacağınızı da bilemiyor olabilirsiniz. Bu konuda bir uzmandan destek almanızda fayda olacaktır. Yazılım danışmanlarımız projenizi dinleyerek sizin ihtiyaçlarınıza en uygun e-ticaret paketini tavsiye edebilirler. Yazılım danışmanımızla görüşürken, yapmak istediğiniz eticaret projesini, hedeflerinizi, rakiplerinizi, kendinizi nerede konumlandırdığınızı, reklam ve SEO için ne kadar toplamda bütçe ayırdığınızı iletmeniz durumunda, sizler için e-ticaret yazılımı tavsiye edebilirler.

50 Çeşit Ürünüm Var. Hangi Paketi Önerirsiniz?

Müşterilerimize en doğru altyapıyı önerirken sorduğumuz sorulardan birisi de, müşterimizin online mağazasında kaç çeşit ürün satacağıdır. Paket içeriği, ne kadar ürün alacağı ile ilgili olmasa bile, bu ürünlerin toplu olarak bir defada yüklenebilmesi, toplu SEO düzenlemeleri, toplu olarak indirim ve fiyat artışı sağlanabilmesi ve ürünlerin farklı ağırlıklara sahip olmasına bağlı olarak kargo fiyatlarının farklılaşması gibi konular nedeniyle önereceğimiz yazılım altyapısı da farklılık göstermektedir. Örneğin sunmuş olduğumuz altyapılardan kurumsal paketimizde ürünleri tek tek yüklenebiliyorken, Profesyonel paketimizde tüm ürünleri bir defada yükleyerek, SEO ayarlarını toplu bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer pazar yerlerine entegre olmak istiyorsanız, bu durumda Entegre e-ticaret paketimizi tercih etmelisiniz. Bazı altyapı özellikleri ise tüm paketlerimizde ortak özellik olarak sunulmaktadır. E-Ticaret paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için E-Ticaret Paketleri sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Hazır e-ticaret paketleri müşterilerimizin talepleri doğrultusunda zaman içerisinde hazırlanmış olan yazılımlardır. Müşterilerin tek tek yazılım özelliklerini seçmeleri yerine, onlara kolaylık sağlayan bir uygulamadır. Sektörünün ihtiyaçlarına paralel, aradıkları yazılım özelliklerinin bir arada sunulduğu, en ucuzdan en pahalıya doğru ve artan özelliklerle birlikte sunulan bir yapıda hazırlanan paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

En iyi e-ticaret paketleri hakkında yazılım danışmanımızla görüşerek daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

E-ticaret demo talebinde bulunarak gelişmiş altyapımızı inceleyebilir veya 0212 212 10 34 numaralı telefondan Softomi e ticaret danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alan: *

Demomuzu Hemen İnceleyin!

    Call Now ButtonHemen Arayın