0 (212) 212 10 34

Kullanıcı Dostu Yönetim Panelimiz

Kullanıcı dostu ve gelişmiş özelliklere sahip yönetim panelimizin bazı bölümleri aşağıda görebilirsiniz. Her sayfanın altında bu bölümde yapabileceğiniz işlemlerle ilgili açıklamaları inceleyebilirsiniz. Yönetim panelimizi incelemek için demo talebinde bulunabilirsiniz.

Ana Sayfa 1

Ana Sayfa 2

Sık Kullanılanlar Menüsü

Bu bölümde eticaret sitenizi yönetirken en çok kullandığınız özellikleri bir araya getirmeye çalıştık. Ürün ekleme, kategori oluşturma, kampanya oluşturma, seo ayarları, mağaza ayarları, toplu ürün işlemleri vb. tüm işlemleri tek bir menü altından hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Paket Bilgileriniz Menüsü

Bu bölümde kullanmış olduğunuz paket bilgisi, kullanım süresi, yenileme ücretini (hosting ücreti) ve firma bilgilerinizi görebileceğiniz ve güncelleyebileceğiniz alan bulunmaktadır.

Destek ve Eğitim Videoları

Bu bölümden Softomi Destek Ekibine ulaşma, eğitim videolarını izleme ve mağaza ana sayfaya erişim sağlayabilirsiniz.

Bildirim Menüsü

Bu bölümden eticaret sitenizdeki anlık uyarıları, çevirim için müşterilerinizi, stok seviyesi belirlenen sayının altına düşen ürünlerinizi vb. diğer işlemleri rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Şablon Düzenleme Menüsü

Bu bölümde eticaret sitenizin slayder, banner, menü ayarları, renkleri, kategorileri, footer bölümü bilgeleri ve renkleri, anasayfadaki popüler ürünler, kampanyalı ürünler gibi bölümleri kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Raporlar Menüsü

Bu bölümden eticaret sitenize ait satışları günlük, haftalık, aylık, yıllık olarak zaman aralıklarına göre görebilir, en fazla satılan veya görüntülenen ürünler gibi incelemeler yaparak satış stratejileri oluşturabilirsiniz.

Sistemsel Ayarlar Menüsü

Bu bölümde eticaret sitenizdeki vergi, bölge, ağırlık birimi, hacim ölçüm birimi, şehir ayarlamaları ve diğer özellikleri kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Pazarlama Menüsü

Bu bölümde satış artırıcı faaliyetleri organize edebilir, müşterilerinize toplu e-posta göndererek onları düzenlemiş olduğunuz kampanyalardan haberdar edebilirsiniz.

Müşteriler Menüsü

Bu bölümde müşterilerinizi görebilir, onları gruplara ayırarak çeşitli tanımlamalara dahil edebilirsiniz. Müşterileriniz için sektörünüze ve ihtiyaçlarınıza uygun özel alanlar oluşturabilirsiniz.

Satışlar Menüsü

Bu bölümde eticaret sitenizdeki satışlar, iade işlemleri, aboneler ve hediye çeki işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Eklentiler Menüsü

Bu bölümde eticaret sitenizin içerisinde bulunan ve zaman zaman kullanacağınız diğer eklentileri (modülleri) bulabilirsiniz.

Katalog Menüsü

Bu bölümden bilgi sayfaları (hakkımızda, hizmet koşulları vb.) ürünlerinize ait seçenekler ve varyantlar oluşturma, özellik oluşturma, indirilebilir dosyalar oluşturma, üretici bilgileri girme vb. işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Demomuzu Hemen İnceleyin!

Call Now ButtonHemen Arayın