0 (212) 212 10 34

Blog

E Ticaret Sitesi Yazılımı

E-Ticaret Sitesi Yazılımı Nedir?

E-Ticaret sitesi yazılımı, online satış sitelerinin altyapısının hazırlandığı ve kodlandığı, sitenin tüm işlevlerinin doğru ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için hazırlanan yazılımlar olarak tanımlayabiliriz. Online satış sitesi yazılımları çok farklı kodlama dilleri ile hazırlanabilmektedir. En fazla kullanılan kodlama dili ise PHP’dir. En yüksek PHP versiyonu 7.2’dir. (Eylül 2018 itibariyle)

Bir e ticaret sitesi yazılımı seçerken öncelikle yazılımın güncel olup olmadığına, geliştirilmeye açık olup olmadığına ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayıp karşılamadığına dikkat etmelisiniz. Eticaret yazılımının dili çok yeni olabilir ancak ilgili yazılım firması tarafından henüz yeterince geliştirilmemiş olabilir ve bu nedenle hedeflediğiniz e-satış potansiyeline ulaşmanız için doğru bir altyapı olmayabilir.

Online mağaza fiyatlarının hesaplanmasında e ticaret yazılımı maliyeti ile birlikte pek çok parametre etkili olmaktadır. Bu parametrelerden bazıları sunucu özellikleri, entegrasyonlar, site tasarımı, hizmet alınan firmanın uyguladığı fiyat politikası vs. pek çok parametre fiyatlar üzerinde önemli etkiye sahiptir.

Firmamızın geliştirmekte olduğu e ticaret sitesi yazılımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen yazılım danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alan: *

Demomuzu Hemen İnceleyin!

    Call Now ButtonHemen Arayın