0 (212) 212 10 34

Blog

E-Ticaret Sitesi Yapan Firmalar

E-Ticaret Sitesi Yapan Firmalar Hangileridir?

E Ticaret sitesi yapan firmalar konusunda araştırma yaptığınızda Softomi e ticaret yazılım firmasının adını pek çok kişiden duyacağınıza eminiz. Bunun yanında, internet ortamında pek çok forum sitesinde ve diğer sosyal medya platformlarında yine Softomi eticaret yazılım firmasını görüyor olacaksınız. Bu yazıyı okuduğunuza göre yolumuz bir şekilde kesişmiş olmalı 🙂

Firmamımız Fiyat Politikası

Online satış platformlarının altyapı fiyatları konusunda Softomi olarak sektördeki diğer eticaret yazılım firmalarına göre ne çok ucuz ne de çok pahalı diyebileceğimiz bir fiyatlama sunmaktayız. Softomi olarak iki farklı hizmetimiz bulunmaktadır. Birinci hizmetimiz, mevcut paketlerimizdeki yazılım özellikleri ve hazırlamış olduğumuz ücretsiz şablonlarla kurulum ve hızlı başlangıç hizmeti diyebiliriz. İkinci hizmetimiz ise butik ajans hizmetidir. Kendimizi ağırlıklı olarak butik ajans olarak tanımlamaktayız. Müşterilerimizin projelerinin detaylarını anlayarak onlara uygun yazılım çözümleri sunmaktayız. Bu hizmetimizin fiyatlaması yine sektör ortalamalarında bir maliyetle sunulmaktadır.

Firmamız kendi segmentinde en iyi e ticaret sitesi yapan firmalar arasında gösterilmektedir. Softomi kendisini KOBi ve OBİ olarak tabir edilen müşteri segmenti için en doğru yazılım firması olarak tanımlamaktadır. Türkiye’nin en büyük markalarına hizmet vermeye yönelik olarak kurulmamış olup, OBİ ve KOBİ segmenti için %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Mevcut eticaret yazılımlarımıza ilave olarak müşterilerimiz ihtiyaçlarına göre ilave yazılımlar da geliştirerek müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemekteyiz.

E ticaret sitesi yapan firmalar hakkında daha detaylı bilgi için yazılım danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alan: *

Demomuzu Hemen İnceleyin!

    ×

    Softomi'ye Hoş Geldiniz.

    Pazaryeri yazılımı hakkında bilgi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

    × Sorunuz mu var?