0 (212) 212 10 34

Blog

E-Ticaret Sitesi Fiyatları Güncel (Eylül 2018)

E-Ticaret Sitesi Fiyatları Güncel (Eylül 2018)

Son aylarda döviz kurunda meydana gelen dalgalanmalar, pek çok sektörde olduğu gibi e ticaret yazılım sektöründe de maliyet artışlarına sebep olmuştur. Bu maliyet artışlarının sebepleri ağırlıklı olarak kullanılan sunucu, modül, alan adı, SSL sertifikası vb. hizmet ve ürünlerin yurt dışından alınıyor olmasıdır. Bu nedenle, 2018 Eylül ayı itibariyle güncel e ticaret sitesi fiyatları birkaç ay öncesine göre %30 civarında artış göstermiştir. Softomi online satış siteleri fiyatları konusunda piyasaya göre daha az bir fiyat artışı gerçekleştirerek, yeni girişimciler için cazip fırsatlar sunmaya devam etmektedir.

Güncel online satış sitesi fiyatları Eylül 2018 tarihi itibariyle aşağıdaki gibidir;

Başlangıç eticaret paketi; 750 TL

Kurumsal eticaret paketi; 1.250 TL

Profesyonel eticaret paketi; 1.950 TL – (En fazla tercih edilen paketimizdir.)

Entegre eticaret paketi; 3.750 TL

Entegre plus e ticaret paketi; 9.750 TL

Gelişmiş özelliklere sahip yazılımlarımızı inceleyebilir, sektörünüze uygun ve firmanızın ihtiyaçlarını karşılayacak e ticaret paketini hemen seçebilirsiniz. Online satış sitesi yazılım danışmanlarımız ile görüşerek e ticaret paketleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bir online satış sitesinin kuruluş maliyeti  eticaret paketi+eticaret sitesi şablonu+diğer ilave hizmetlerden oluşmaktadır. Eğer online satış yapmaya ilk defa başlayacaksanız, sektörünüzün ve firmanızın ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir yazılım paketi ile birlikte ücretsiz olarak sunduğumuz şablonlardan birini seçerek projenizi hayata geçirebilirsiniz. İlerleyen süreçlerde paketinizi kolayca yükseltebilir ve sitenizin tasarımını özelleştirebilirsiniz. Online satış platformu sahibi olmak için ayrılan bütçenin birkaç katı kadar reklam harcamaları, sosyal medyalarda tanıtım harcamaları ve diğer giderlerin site fiyatının üzerine eklenmesi gerektiğinin altını çizmek isteriz. Eticarette başarı doğru bütçe planlaması ile başlar…

E ticaret sitesi fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için yazılım danışmanlarımızla hemen görüşebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alan: *

Demomuzu Hemen İnceleyin!

    Call Now ButtonHemen Arayın