0 (212) 212 10 34

Softomi E Ticaret Paketleri ve Fiyatları

Softomi E-Ticaret Paketleri

*Kampanya Süresi Dolduğundan Kampanyalı Fiyatlar Üzerinden Hizmet Verilememektedir.

[wbr-pricing-table id=7369]

eticaretdemo

Demo Talep Formu

  Sıkça Sorulan Sorular

  FAQs: Sıkça Sorulan Sorular


  Evet. İstediğiniz zaman geçmek istediğiniz paket ile mevcut kullanmış olduğunuz paket arasındaki fiyat farkını ödeyerek bir üst pakete kolaylıkla geçebilirsiniz.

  Yıllık yenileme ücreti, sunucu hizmeti ve teknik destek hizmetlerini kapsamaktadır. Kampanya kapsamında tüm e ticaret paketleri için yıllık 500 TL+KDV ücret ödeyerek 2.yıl eticaret sitenizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Yıllık yenileme ücreti her yıl TÜFE oranı kadar artırılmaktadır.

  E-ticaret sitenizin düzenli olarak yedeğini alırız. Böyle bir durum yaşanması durumunda yedeklenmiş olan sitenizi yayına alırız.
  Hayır. Hazırlamış olduğumuz kullanıcı dostu yönetim paneli ile sitenizi yazılım bilgisi olmadan kolayca yönetebilirsiniz. Altyapımızın kullanımı ile ilgili tanıtım ve eğitim videolarımızı bu linke tıklayarak izleyebilirsiniz.
  Telefonla ve ticket sistemimiz üzerinden talebinizi bize iletebilirsiniz. Teknik destek ekibimiz en kısa sürede sizlere yardımcı olacaktır.

  Gelişmiş E-Ticaret Paketlerimizi Tercih Etmeniz için En Az 9 Neden!

  1-Yüksek Yıllık Yenileme Ücreti Ödemeyin; Her yıl paket ücreti kadar yıllık yenileme ücreti ödemeyin. Tüm e ticaret paketleri için yıllık teknik destek, site yedekleme hizmeti, hosting, mail yönetimi ve SSL sertifikası hizmetinin devamı için  sadece 500 TL+KDV yenileme ücreti ödeyerek eticaret sitenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

  2- Projenize Atanmış Özel Teknik Destek Uzmanı; Bir e-ticaret sitesinin başarılı olması için en önemli etkenlerden biri biri güvenilir bir altyapı, diğeri ise gelişmiş teknik destek hizmetidir. Softomi’un müşterileri teknik destek ihtiyaçları için her defasında farklı teknik destek uzmanı ile görüşerek zaman kaybetmezler. Kendilerine atanmış olan uzman ile görüşerek gelişmiş teknik destek hizmetinden ücretsiz olarak faydalanırlar.

  3- Premium Temalar Hediye; Rakiplerimizin konsept tasarım olarak sunduğu 2.000 TL değerindeki temaları geçici bir süreliğine paket alan tüm müşterilerimize hediye olarak sunuyoruz. Kod bilmeyenler için hazırlanmış kullanıcı dostu altyapı, cihaza göre özelleştirilebilir banner ve slider seçimi, gelişmiş ödeme sayfası ile fark yaratın. Birbirinden şık temalarımızı hemen inceleyin.

  4- Instashop Özelliği: İnstagram mağazanız ile eticaret siteniz arasında yapılan entegrasyon ile sitenize eklemiş olduğunuz ürünler otomatik olarak İnstagram sayfanızda “Mağazayı Gör” bölümüne eklenir. Ziyaretçiler bu bölümden ürüne tıklayarak ürünün detayına ulaşabilir, “İnternet Sitesinde Gör” butonuna tıklayarak sitenizde direkt ürüne ulaşabilir ve satın alma işlemini yapabilirler. Instashop entegrasyonu Profesyonel, Pro Plus ve Entegre Paketimiz içerisine opsiyonel olarak eklenebilmektedir. Hizmet bedeli 1.500 TL+KDV’dir.

   

  5- Akıllı SEO Yazılımı: İstanbulSoft’un geliştirmiş olduğu akıllı SEO yazılımı, sitenizdeki ürünlerin Google ve diğer arama motorları tarafından en iyi şekilde analiz edilmesi için kurgulanmıştır. Ürünlere Meta Açıklama (Google aramalarında arama sonuçlarında görülen kısım) ve Meta Kelime (Google aramaları için anahtar kelime yaratma) girilirken en iyi sonucun alınması için kullanıcıyı yönlendirir. Masaüstü ve mobil cihazlarda yapılan arama sonuçlarında sitenizin nasıl görüleceğini size önceden gösterir. Bununla birlikte Facebook ve Twitter paylaşımlarınız için farklı fotoğraflar ekleyebilir ve bu linklerin nasıl görüleceğini önceden görebilirsiniz. Gelişmiş SEO Analiz aracı ile yapmış olduğunuz SEO çalışmasının kaç puan aldığını ve geliştirilmesi gereken bölümleri ürün bazında görerek SEO puanı kalitenizi öğrenerek, yapmış olduğunuz SEO çalışmasını geliştirebilirsiniz.

  6- Gelişmiş Kampanya Sistemi; Onlarca farklı kampanya kurgusu ile müşterilerinizin sepet ortalamalarını artırın.

  7- Pazaryerleri ile TAM Api Entegrasyonu; Softomi aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen pazaryerleri olan N11, Gittigidiyor ve Hepsibura’da entegratörüdür. Softomi e-ticaret paketleri, bu pazaryerleri ile TAM entegre olarak çalışır. TAM entegrasyon nedir? Sektördeki pek çok yazılım firması, eticaret sitenizdeki ürünleri sadece bu pazaryerlerine aktarma hizmeti verirler. Gelişmiş entegrasyon hizmeti için ise entegratör firmalara yönlendirirler. Softomi aynı zamanda bir entegratör firma olduğundan ürünlerinizi sadece ilgili pazar yerlerine aktarmaz. Aynı zamanda pazaryerlerinden sipariş almanız durumunda bu siparişi eticaret sitenizin yönetim panelinden kontrol edebilir ve faturasını paraşüt üzerinden kesebilirsiniz. Gelen siparişi onaylamanız durumunda eticaret sitenizde bulunan ilgili ürünün stok adedi de azalır ve bu azalan yeni adet diğer pazar yerlerine otomatik olarak API ile iletilir. Böylece tüm pazaryerleri ve eticaret sitenizdeki stok adetleri eşitlenmiş olur. Bununla birlikte eticaret sitenizden pazaryerlerine ürün aktarırken, ürünlerin üzerine %X oranında kar marjı ekleyebilirsiniz. Ürünlerin açıklama bölümlerine ilave bilgi girebilirsiniz. Sitenizdeki ürünleriniz yabancı para birimi ile girilmişse, bu para biriminiz Merkez Bankası kuru ile çarptırarak TL cinsinden ilgili pazaryerine aktarabilirsiniz. Ürünlerinizle ilgili olarak pazaryerleri üzerinden sorulan sorulara, eticaret sitenizin yönetim panelinden cevap verebilirsiniz. TAM entegrasyon hakkında daha detaylı bilgiyi eticaret yazılım danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

  8-Kullanıcı Dostu Yönetim Paneli; Kullanıcı dostu yönetim paneli ile sitenizi kolayca yönetin, satışlarınızı artırın.

  9-SINIRLARI AŞIN; Softomi Gelişmiş E-Ticaret Paketleri, diğer firmalarda olduğu gibi 100’lerce sitenin havuzdaki yazılımı ortaklaşa kullanması şeklinde hazırlanmaz. Her bir müşterimiz için müşterimize özel kurulum yaparız ve her bir sitemizde, ihtiyacınıza göre size özel geliştirmeler yapabiliriz.

  E-Ticaret Paketleri ile İlgili Kısa Bilgiler

  Hangi Paketi Almalıyım?

  Yüzlerce farklı özelliği incelemek ve en doğru paketi belirlemek oldukça zor ve uzun zaman alan bir süreçtir. Sizler için bu süreci kolaylaştırmak amacıyla hazırlamış olduğumuz Softomi E-Ticaret Paketleri hakkında kısa bilgileri aşağıda inceleyebilirsiniz. Paket özelliklerini inceleyerek en iyi e-ticaret paketleri arasında sektörünüze ve ihtiyaçlarınıza uygun olanını seçebilir ve online mağazanızdan satış yapmaya bugün başlayabilirsiniz.

  Başlangıç: Kredi kartı ile tahsilat özelliği bulunmayan, havale/EFT ve kapıda ödeme yöntemi ile alışveriş yapılabilen eticaret paketidir. Bankaların sanal pos vermediği firmaların kullanıbileceği eticaret paketidir.

  Kurumsal: E-ticarete az sayıda ürün ile yeni başlayacak girişimciler için ideal bir pakettir. Ürünlerin siteye yüklenmesi işlemi tek tek yapılır. Ürün ve kategorilerin SEO özellikleri yine tek tek tanımlanabilmektedir. Kargo fiyatı tüm ürün ve teslim adresleri için aynı fiyat olarak tanımlanabilmektedir. Ürün sayısı 50 adedi geçmeyen ve e-ticaret sitesindeki ürünlerin fiyatlarını kargo dahil fiyatla sunabilen müşterilerimiz için uygun bir pakettir.

  Profesyonel:  Müşterilerimizin en çok tercih ettiği eticaret paketidir. Bir alt paketteki özelliklere ilave olarak toplu ürün yükleme, tüm ürünlerin Google’a uyumlu SEO optimazyonun sistem tarafından yapılması, bölgesel kargo ayarları, farklı kargo firması seçenekleri sunabilme, 360 derece ürün fotoğrafı yükleme, fatura yazdırma modülü, ürünlerin XML ile dışa aktarılma özelliği, satışları artırıcı gelişmiş kampanya modülleri, toplu fiyat düzenleme gibi gelişmiş eticaret özelliklerine sahip eticaret paketimizdir.

  Pro Plus:  Profesyonel paketimizdeki özelliklere ilave olarak Türkiye’nin en büyük pazar yerlerinden biri olan N11’e entegre olarak çalışır. Bununla birlikte Android mobil uygulamanın hediye olarak sunulduğu eticaret paketimizdir.

  Entegre:  Bir alt paketteki özelliklere ilave olarak, ürünlerini kendi sitesi ile birlikte N11, Gittigidiyor ve Hepsiburada sitelerinde satmak isteyen müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz eticaret paketimizdir. Ürünlerin ilgili pazar yerlerine aktarımı sırasında bazı ürün veya kategorileri gönder/gönderme şeklinde seçim yapabilir, ürün ve kategorilerin üzerine %X fiyat ekleyerek pazar yerlerine gönderebilirsiniz. Sistem birkaç saatte bir otomatik olarak çalışarak sitenizdeki stok adetlerini ve kar marjınızı koruyarak güncel fiyatları ilgili pazar yerlerine iletir ve güncelleme işlemlerini yapar. Bu paketimizde aynı zamanda Android web view uygulama hediye olarak sunulmaktadır.

  Softomi e ticaret paketlerimizin fiyatları; Başlangıç Paketi 1.450 TL+KDV, Kurumsal Paket 1.950 TL+KDV, Profesyonel Paket 2.950 TL+KDV, Pro Plus Paket 3.950 TL+KDV, entegre paket 4.950 TL+KDV’dir.

  • Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.
  • B2C: İngilizce açılımı “Business to Consumer”.  Sitenizden müşterilerinize perakende satış yapabileceğiniz e-ticaret paketi özelliklerini barındırır.
  • B2B: İngilizce açılımı “Business to Business”. Perakande satışın yanısıra bayilerinize toptan ürün satabileceğiniz eticaret sitesi altyapısıdır.
  • C2C: İngilizce açılımı “Consumer to Consumer”. Perakende satış ile birlikte firmaların internet sitenizde kendilerinin de mağaza açıp ürün satmasını sağlayan eticaret paketidir. (N11, Gittigidiyor vs.) Pazaryeri yazılımımızı incelemek için pazaryeri eticaret sitesi paketleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.
  • Profesyonel ve Entegre paketlerimize entegre edilebilecek ilave özel yazılımlardan bazıları aşağıdaki gibidir;
  • Perde ve halı satışı yapan firmalar için site üzerinden perde, kasa, dilim, saçak ölçülerine göre fiyat hesaplayan özel yazılım. Müşterileriniz store perde, zebra perde, tül perde vb. siparişleri siteniz üzerinden ölçülerini girerek kolayca verebilirler.
  • Kupa tasarımı, Tişört tasarımı, telefon kılıfı tasarımı yazılımı, matbaa sektörüne yönelik kartvizit tasarım ve dizaynı yazılımı, broşür dizaynı yazılımı ile müşterileriniz istedikleri görselleri ve istedikleri yazıları siteniz üzerinden ekleyerek dilediğince tasarım yapabilirler. Böylelikle müşteriniz için dizayn yaparak zaman kaybetmezsiniz.
  • Çiçek satışına yönelik e-ticaret yazılımı.
  • Toptancılara özel cari hesap yazılımı.
  • Özel E-Ticaret Projeleri için lütfen tarafımızla irtibata geçiniz.

  Softomi E-Ticaret Paketleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki demo formunu doldurabilirsiniz. Demomuz sistemimiz tarafından hazırlanarak birkaç dakika içerisinde tarafınıza iletilecektir.

  Softomi gelişmiş e ticaret paketleri arasında karşılaştırma yapabilir, en iyi e ticaret paketleri arasında sektörünüze uygun olan ve ihtiyaçlarınızı karşılayan eticaret paketini seçebilirsiniz.

  eticaretdemo

  Demo Talep Formu

   Demomuzu Hemen İnceleyin!

    Call Now ButtonHemen Arayın