0 (212) 212 10 34

Blog

E-Ticaret Paketleri Ücretsiz

Türkiye’de ve Dünya’da hazırlanmış olan pek çok e ticaret paketleri ücretsiz olarak default özellikleri ile birlikte sunulmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan bu paketlerin asıl amacı online satış sitesi kurmak isteyen girişimcilere, öncelikle bu paketi aldırarak bu panel üzerinde emek sarf etmeleri, ürünlerini girmeleri, banka ödeme entegrasyonlarını yapmaları ve sonrasında satış aşamasına geçildiğinde ortaya çıkacak ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlamış oldukları modülleri satmak üzere hazırlanmıştır. Ticaret hayatının doğal akışının tersine herhangi bir hizmeti hiç bir ücret elde etmeden satmak mümkün değildir. Sunulan ilk hizmetler ücretsiz olsa bile sonrasında müşterinin alması zorunlu olan hizmetler ortaya çıkmakta ve bu hizmetler karşılığında gelir elde edilmesi beklenmektedir.

Ücretsiz olarak sunulan e ticaret paketlerine  ihtiyaç duyulması halinde eklenecek diğer modüllerin birbiriyle çakışması ve buna paralel olarak çalışmaması sorunu pek çok ücretsiz altyapı kullanan girişimci tarafından yaşanılan zorlukların başında gelmektedir. Bu zorlukları aşmak için işinde profesyonel bir e ticaret yazılım firması ile çalışabilirsiniz.

Firmamızın çeşitli ihtiyaçlara göre hazırlamış olduğu e ticaret paketleri arasında inceleme yapabilir ve firmanız için en uygun altyapıyı seçebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alan: *

Demomuzu Hemen İnceleyin!

    Call Now ButtonHemen Arayın