0 (212) 212 10 34

E-İhracat Sitesi Yazılım Paketleri

[wbr-pricing-table id=11094]

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Son yıllarda e-ticaret sektörü içerisinde en çok konuşulan konuların başında e-ihracat gelmektedir.  E-ihracat, ürünlerinizi online satış siteniz aracılığı ile tüm Dünya’ya satmanızı sağlayacak altyapıya verilen isimdir. Buna aynı zamanda mikro ihracat da diyebiliriz. 2018 Eylül ayı itibariyle, Türkiye’de meydana gelen kur hareketleri nedeniyle, online yurtdışı satış sitesikurmak ve işletmek çok daha cazip bir hale gelmiştir. Pek çok müşterimiz, ürünlerini Türkiye ile birlikte Dünya’nın çeşitli ülkelerinde satmakta ve döviz geliri elde etmektedirler.

E-İhracat Yazılım Paketleri

Türkiye içerisindeki satışlara yönelik olarak hazırlamış olduğumuz e ticaret paketlerimizde olduğu gibi e-ihracat paketleri de ihracat yapmak isteyen girişimcilerin ihtiyaçlarının bir araya toplandığı özelliklerin bulunduğu yazılımlardır. Söz konusu yazılım ile müşterilerimiz  ürünlerini kolaylıkla yurt dışında istediği ülkelerde satabilmektedirler.

E-ticaret siteniz üzerinden ürünlerinizi farklı pazarlarda satabilmeniz için mevcut e-ticaret paketinize ilave olarak bazı özeliklerin eklenmesi gerekmektedir. Böylelikle ürünlerinizi farklı ülkelere rahatlıkla satmaya başlayabilirsiniz.

E-İhracat Siteleri

Türkiye’de uzun yıllardır faaliyet gösteren e-ihracat siteleri ağırlıklı olarak, Avrupa ülkeleri, Arap bölgesi ve ABD’ye ihracat yapmaktadır. Türk Lirasının diğer para birimleri karşısında değer kaybetmesi göz önünde bulundurulduğunda mevcut sitenize e ihracat yazılımı özelliklerine ekleyerek veya henüz bir siteniz yoksa yurt dışına satış yapmak için gerekli olan özelliklerin bulunduğu bir yazılım paketni alarak ihracat yapmaya başlamak için en doğru zaman olduğu görülmektedir. Tabii ki internet üzerinden ürünlerinizi yurtdışına satmanın diğer ticaretler de olduğu gibi bazı zorlukları bulunmaktadır. Ancak bu zorlukları zaman içerisinde tüm ticaret modellerinde olduğu gibi doğru stratejiler belirleyerek aşabilir ve kısa süre içerisinde döviz geliri elde edebilirsiniz.

E-ihracat paketleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve paket özelliklerini belirlemek için yazılım danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Firmamızın sunduğu diğer yazılım paketleri aşağıdaki gibidir;

B2C (perakende satış) ve B2B (toptan satış) özelliği bulunduran e-ticaret paketleri

Pazar yeri sitesi açmak isteyen girişimcilerin tercih edebileceği C2C e-ticaret paketleri

E-İhracat hakkında daha detaylı bilgi almak için yazılım danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

E-İhracat Sitesi Referansları

eihracatdemo

E-İhracat Demo Oluştur

  Demomuzu Hemen İnceleyin!

   ×

   Softomi'ye Hoş Geldiniz.

   Pazaryeri yazılımı hakkında bilgi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

   × Sorunuz mu var?